Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 20.augusta numurā

[ A+ ] /[ A- ]

To, ka Ikšķilē nepieciešams savs dievnams, apliecina kuplais ticīgo un iestiprināmo pulks.

Jaunajā Ikšķiles katoļu baznīcā nosvinēti jau otrie Sv.Meinarda svētki

Dzintra Dzene

Ik gadu pirmajā svētdienā pēc Aglonas svētkiem, kas notiek 15.augustā, Ikšķilē svin Sv.Meinarda svētkus. Arī aizvadītajā svētdienā, 18.augustā, lai godinātu Sv.Meinardu, jau otro gadu ticīgie pulcējās nevis uz Sv.Meinarda salas, kā iepriekš bija ierasts, bet gan jaunajā Ikšķiles katoļu baznīcā.

 

 

 

 

Šobrīd siltumtrašu rekonstrukcijas darbi notiek Ogrē, Meža prospektā.

Ogrē notiek siltumtrašu rekonstrukcijas darbi

Dzintra Dzene

Ogrē šobrīd ar Eiropas struktūrfondu atbalstu tiek īstenots projekts «Centralizētā siltumapgādes pārvades un sadales sistēmas efektivitātes paaugstināšana Ogres pilsētā». Projekta ietvaros kopumā paredzēts rekonstruēt aptuveni septiņus kilometrus siltumtīklu, no kuriem 3,7 kilometri ir pazemes tīkli un aptuveni 3,3 kilometri – tranzīta siltumtrases daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagrabos.

 

 

 

Dievnama skaistajā dārzā top brauciena dalībnieku kopbilde.

«Pērles» ar draugiem un dziesmām Baltkrievijā

Daina Melnūdre

Pērn decembrī, Birzgales Tautas nama sieviešu korim «Pērles» svinot 10. jubileju, radās ideja kopā ar tuvākajiem atbalstītājiem – savām ģimenēm un uzticīgākajiem klausītājiem – doties augšup pa Daugavu – uz Baltkrieviju.

 

 

 

Mazo dziedātāju uzstāšanās.

Taurupes svētkiem – pirmā piecgade

Uldis Prancāns

2015.gadā pirmo reizi Taurupes vēsturē aizsākās pagasta svētki. Šogad pusapaļās jubilejas svētku moto ir «Mēs esam un būsim Taurupē».

 

 

 

 

Peldbaseins nu ir demontēts.

Demontēts E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas vecais peldbaseins

Ritvars Raits

Notiek pārbūves darbi Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas ēkas dienvidu spārnā. Projekta realizācija sākta ar avārijas stāvoklī esošā peldbaseina demontāžu, turpinājumā paredzēts atjaunot ēkas fasādi, informē Lielvārdes novada pašvaldība.

 

 

 

– Vai apmeklēsiet Ogres pilsētas svētkus?

Tatjana Pronuza no Ogres:

– Jā, noteikti apmeklēšu – kopā ar draugu. Mēs plānojam aiziet uz tiem pasākumiem, kas notiks uz Brīvības ielas. Uz koncertu Ogres estrādē gan neiesim, jo tā nav pienācīgi sakopta un sagatavota.

 

 

Ogrēniete Anna Mūķina.

Arī ogrēnietei Mūķinai mašīnas vietā tiek 1000 eiro

Ritvars Raits

TV šovā «SuperBingo» turpinās papildspēle «Raženais augusts», kuras laikā plānots izlozēt četras jaunas automašīnas «VW Golf». Jau ziņojām, ka pirms nedēļas soli no spēkrata iegūšanas palika suntažnieks Madars Binduks, kurš mašīnas vietā saņēma 1000 eiro. Pagājušajā sestdienā tieši tāpat veicās arī ogrēnietei Annai Mūķinai.

 

 

Gurķīši, sīpoli, paprika un ķiploki – būs gan pikanti, gan garšīgi…

Pikantie gurķu salāti

Agate Gavare

Lai vasarā izaudzēto ražu varētu ēst un baudīt arī ziemā, ir īstais laiks nodarboties ar konservēšanu. Šoreiz piedāvājam samērā vienkārši un ātri pagatavojamu pikanto gurķu salātu recepti.

 

 

 

 

Par bezjēgas netikumu

Ritvars Raits

Kā smejies, ne jau es izdomāju, ka ir meli, lieli meli un statistika. Šorīt pamanīju datu apkopojumu par smēķētājiem. Ja es tos salīdzinu ar saviem personīgajiem novērojumiem, tad teikšu, ka tā ir īsta statistika, turklāt ar ļoti īsām kājām.

 

Pārvietojas bez atstarotāja

16.augustā Z. Rembates pagastā ārpus apdzīvotās vietas diennakts tumšajā laikā pārvietojās bez atstarojošas vestes vai citiem gaismu atstarojošiem elementiem. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Izdegšanas sindroms jeb strādā arvien vairāk, bet spēj padarīt mazāk

Dana Dadze

Latvijā izdegšana ir ļoti izplatīta. Šobrīd sabiedrībā pirmo vietu bieži vien ieņem sasniegumi, un veselība nav prioritāte. Parasti cilvēki «skrien tik ilgi, kamēr krīt», cenšoties strādāt vairāk un vairāk, līdz saslimst vai izdeg emocionāli, atzīst psihoterapeits Andris Veselovskis un BENU Aptiekas farmaceite Zanda Ozoliņa.

Kā lai nošauju divus zaķus vienā laikā?

««OVV» esmu lasījusi par to, ka Meņģelē prot svinēt svētkus, arī tradicionālo Zemnieku un lauksaimnieku dienu,» teic mūsu lasītāja Zenta S., kura sevi sauc par ogrēnieti.

Meli atmasko melotāju

Uldis Prancāns

Kurš gan nav samelojies? Pētījumi liecina – mēs melojam aptuveni 13 reizes dienā, lai gan lielākā daļa ir tā dēvētie «baltie meli» vai daļēja patiesības noklusēšana.