Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 21.septembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Uz sapulci bija ieradušies 43 māju vecākie, kas kopā pārstāvēja 60 Ogres daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas.

Obligāti veicamie darbi notiks saskaņā ar iepriekš noteiktā budžeta rāmi

Dzintra Dzene

6.septembrī SIA «Ogres Namsaimnieks» valdes loceklis Kaspars Grīnbergs tikās ar apsaimniekošanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākajiem, lai pārrunātu aktualitātes un atbildētu gan uz iepriekš iesūtītājiem, gan klātienē uzdotajiem jautājumiem. Uz sapulci bija ieradušies 43 māju vecākie, kas kopā pārstāvēja 60 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas.

 

 

 

«Saulgriežu» dalībniece A.Puncule noadījusi dāvanu Latvijas simtgadei – dūraiņus ar Ikšķiles novada logo.

Ikšķiliete uzada simbolisku dāvanu Latvijas simtgadei

Ikšķiles novada pensionāru biedrības «Saulgrieži» rokdarbu pulciņa dalībniece Anna Puncule uzadījusi simbolisku dūraini ar Ikšķiles novada logo emblēmu, kas tiks nogādāts Latvijas Pensionāru federācijā.

 

 

 

 

 

 

Elīna Zelčāne ar savu grāmatu «No perfekcionisma uz mīlestību».

Kā izprast, mīļi un gudri audzināt savas atvases?

Uldis Prancāns

Pagājušajā nedēļā Taurupes pamatskolā ar izglītojošu lekciju «Ievads bērna emocionālajā audzināšanā» viesojās filosofe, geštaltterapeite, grāmatas «No perfekcionisma uz mīlestību» autore Elīna Zelčāne.

 

 

 

 

– Vai mūsdienās cilvēki lasa dzeju?

Anita Merca no Jaunogres:

– Lasa, lasa! Noteikti lasa. Domāju, ka vairāk lasa mājās. Varbūt kafejnīcā priecīgā kompānijā jaunatne lasa. Ir tādi, kas lasa. Jaunībā es daudz lasīju – Čaku, Elksni, bet visam savs laiks… Tagad lasu ļoti reti.

 

 

Jumpravietis Harijs Grantiņš Latvijas simtgadē saviem novadniekiem dāvā paša adītas zeķes.

Latvijas simtgadē dāvā vairāk nekā 100 pārus paša adītu zeķu

Diāna Keiviša, sociālā darbiniece

Par godu Latvijas valsts simtgadei, kuru atzīmēsim jau pēc diviem mēnešiem, notiek daudz un dažādi pasākumi, neizpaliek arī dāvanas. Droši vien par vienu no visjaukākajām un tiešām no sirds nākušu dāvanu varēs priecāties daudzi desmiti Lielvārdes novada vientuļo sirmgalvju, jo jumpravietis Harijs Grantiņš viņiem noadījis un jau nosūtījis vairāk nekā 100 pārus siltu vilnas zeķu.

 

 

 

Ikšķiles novada pašvaldības pārstāvji Agnese Jankuna un Einārs Ervīns Deribo Vīsbādenē.

Ikšķiles novada jaunieši sadarbosies ar vienaudžiem Vācijā

Ritvars Raits

Ikšķiles novada pašvaldība jaunatnes jomā uzsākusi ilgtermiņa sadarbību ar nevalstisko organizāciju «ARCO» Vācijā, Vīsbādenes pilsētā, kļūstot par vienu no tās sadarbības partnerēm «Erasmus+» projektā «Daudzveidība – cieņa – sadarbība».

 

 

 

 

Ķeguma novada sudrabotā dambretistu komanda «Degumniekos».

Ķeguma dambretistiem 2.vieta un sudraba medaļas Ošupē

Viktors Kreicbergs

Jau sesto gadu dambretes meistars un nenogurstošais sacensību organizators Maigonis Juhnēvičs savā dzimtajā pusē uz starptautisko turnīru bija pulcējis kuplu dambretistu skaitu. Kārtējo reizi uz to devās arī Ķeguma novada komanda, kas 11 vienību konkurencē izcīnīja augsto 2.vietu.

 

 

 

Madlienas vidusskolas sporta skolotāja Rita Pučekaite un viņas audzēkņi.

Skolēnu sporta spēles atklāj ar sacensībām vieglatlētikā

Andris Krauja, Ogres NSC sporta attīstības darba organizators

Pagājušajā nedēļā patiesi rudenīgos laika apstākļos Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novada skolu 6. – 12.klašu audzēkņi uzsāka jaunā mācību gada Skolēnu sporta spēļu sezonu, Ogres novada sporta centra stadionā sacenšoties vieglatlētikas disciplīnās.

 

 

 

 

Iespējams tikai Latvijā?

Ritvars Raits

Šomēnes darbu Latvijas televīzijā pameta LTV7 radījuma «Točki nad i» («Punkti uz i») pieredzējušais vadītājs Oļegs Ignatjevs. Kā vēstīja plašsaziņas līdzekļu skaļākie virsraksti, talantīgais žurnālists bijis spiests tā darīt pret viņu vērsta «valodas demarša» dēļ… Kā izpaudās šis demaršs? Latvietis gribēja runāt latviski Latvijas valsts finansētas televīzijas raidījumā…

Ikšķiles novada pašvaldībai VARAM pateicības raksts

Ritvars Raits

14.septembrī Turaidā notika Rīgas plānošanas reģiona reģionālais seminārs, kura laikā Ikšķiles novada pašvaldība saņēma Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pateicības rakstu par ieguldījumu Latvijas ainavu dārguma «Svētā Meinarda salas ainava ar Ikšķiles baznīcas drupām» saglabāšanā un attīstībā.

Uzsāks kāpņu pārbūvi pie Ogres novada pašvaldības ēkas

Marta Poga

20.septembrī ir uzsākti sagatavošanās darbi pirms kāpņu pārbūves pie pašvaldības ēkas Ogrē, Brīvības ielā 33. Būvdarbus paredzēts uzsākt septembra pēdējā nedēļā, informē Ogres novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas darbinieki.

Birzgalē realizēts projekts «Riteņotāju atpūtai»

Ķeguma novadam izstrādāts velomaršruts Nr.146 «Apkārt Ķeguma novadam», kura kopējais garums ir 74 km. Tā lielākā daļa vijas pa Birzgales pagasta teritoriju, bet lielos attālumos nav nevienas atpūtas vietas velosipēdistiem. Birzgales biedrība «JADARA» piedalījās Ķeguma novada Iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursā un ar projektu «Riteņotāju atpūtai», kas pašā vasaras nogalē tika realizēts, informē biedrības pārstāve Rita Reinsone.

Pārkāpj tikšanās laikus ar bērnu

18.septembrī A. Ogrē, Mednieku ielā, pārkāpis Saldus rajona tiesas noteiktos tikšanās laikus ar bērnu. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Viss bija godīgi!

Guntis Ozoliņš

Patīkami, ka «OVV» rod iespēju dažādu viedokļu paušanai savās slejās. Jau ilgāku laiku vēlos apšaubīt Voldemāra Užuļa publikāciju 17.augusta numurā «Ekskursijā – pa blatu?»