Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 22.decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ginekologs Hardijs Liepnieks.

Ambulatorajā nodaļā – mūsdienīgi izmeklējumi un kvalificēti speciālisti

Dzintra Dzene

SIA «Ogres rajona slimnīca» Ambulatorā nodaļa jeb poliklīnika piedāvā visplašākā spektra mūsdienīgus diagnostiskos izmeklējumus, sākot ar rentgenu un beidzot ar magnētisko rezonansi, kā arī augsti kvalificētu ārstu – speciālistu konsultācijas. Šos pakalpojumus var saņemt slimnīcas telpās pirmajā stāvā, kā arī «Dziednīcā», kas ir slimnīcas filiāle, turklāt līdz pat gada beigām tie pieejami par valsts kvotām.

 

Šī Lielvārdes Romas katoļu baznīcas siena vairs nav glābjama. Tagad draudzei būs jālemj – pārmūrēt sienu vai celt jaunu dievnamu.

Lielvārdes baznīcas pamatu atracējus meklē policija

Ritvars Raits

«OVV» jau ziņoja par to, ka 10.novembrī ar Lielvārdes novada rīkojumu Lielvārdes Romas katoļu baznīcā ir apturēti būvdarbi un aizliegta baznīcas ēkas ekspluatācija. Baznīcas ēka nepareizi veiktu būvdarbu dēļ nonākusi avārijas stāvoklī. Kā izrādās, neviens negrib atzīt savu vainu, tādēļ vainīgos skaidro Valsts policija.

 

 

 

 

– Vai ir kāds, kam aizejošajā gadā vēlaties pateikt paldies?

Zaiga Upeniece no Ogres:

– Vienīgais, kam jāpasakās, ir Dievs. No cilvēkiem nav nekādas pretimnākšanas. Vīrs slimo. Arī pati uz sevi varu cerēt. Speciāli palīdzību nekur neesam gājuši meklēt un lūgties. Par cilvēkiem maz tiek domāts…

 

 

Komanda «SK Birzgale» Jauno gadu sagaidīs Ogres čempionāta līderes godā.

Birzgales florbolisti kļuvuši par Ogres čempionāta līderiem

Ritvars Raits

17.decembrī Ogres atklātajā čempionātā florbolā notika ceturtās kārtas spēles. Turnīra rezultativitātes rekordu uzstādīja komanda «SK Birzgale», kas ar 17:3 sagrāva «Lāčplēsi». Birzgalieši ar 16 punktiem kļuva par turnīra tabulas vienīgajiem līderiem.

 

 

 

 

Ogres komandas «Zuši» vārtsargam mačā pret Ogresgala «OCSK» darba netrūka, sešas reizes viņam nācās arī kapitulēt.

Jauno gadu līderu lomā sagaidīs «HAUZE» un «Deppo»

Ritvars Raits

17.decembrī Ogres novada atklātajā čempionātā telpu futbolā tika izspēlēti trīs atlikušie sestās kārtas mači. Tagad, kad visas komandas aizvadījušas pa septiņām spēlēm, turnīra tabula liecina, ka čempionātā ir divas izteiktas līderes – tikai uzvaras guvušas Ogres komandas «HAUZE» un «Deppo».

 

 

 

 

 

Treneris Artūrs Priževoits (no kreisās) kopā ar saviem medaļniekiem Artūru Rūtiņu, Luīzi Opolo un Karimu Ali uz goda pjedestāla Šauļos.

Ogres NSC vieglatlētiem sekmīgi starti Šauļos

Artūrs Priževoits, Ogres NSC vieglatlētikas treneris

Lietuvas pilsētā Šauļos 14. un 15.decembrī notika tradicionālās sacensības vieglatlētikas daudzcīņā telpās «Ziemassvētku kauss». Šajās sacensībās piedalījās arī Ogres novada sporta centra audzēkņi, turklāt, sacenšoties ar Lietuvas labākajiem jaunajiem daudzcīņniekiem, uzrādīja ļoti atzīstamu sniegumu – Luīze Opolā un Karims Ali kļuva par uzvarētājiem vecuma grupā U18, bet Artūram Rūtiņam trešā vieta vecuma grupā U20.

 

 

 

Mīlot, ticot, cerot, gaidot un sagaidot…

Uldis Prancāns

Gada gaišākie svētki un mazliet apcerīgi skumjā Gadumija raisa īpašas sajūtas un pārdomas. Vispirms ir jāsagatavojas. Mana gadiem ilga tradīcija – kopā ar jaunāko dēlu doties uz mežu pēc eglītes. Svarīgs ir meklēšanas un pēkšņas atrašanas prieks, tāpēc nekad neesam izmantojuši iespēju nolūkot skaistāko zaļsvārci jau vasarā vai rudenī, lasot baravikas, ozolu bekas, apšu kundziņus un gailenītes. Jāievēro tradīcija arī pārgājiena beigu fāzē – eglīti cērtu es, bet mājās nes dēls. Dažbrīd varam pamainīties.

Ierosina atdalīt komercpakalpojumus no pašvaldības funkcijām

Dzintra Dzene

Ogres novada pašvaldības 21.decembra domes sēdes informatīvajā daļā P/A «Ogres namsaimnieks» direktora pienākumu izpildītājs Kaspars Grīnbergs informēja deputātus par nepilnu divu mēnešu laikā apzināto un paveikto.

Lielvārdes novada domē pārvēlētas pastāvīgās komitejas

Ritvars Raits

Reaģējot uz to, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards bija izdevis rīkojumu, ar kuru atcelts Lielvārdes novada pašvaldības domes lēmums par pastāvīgo komiteju izveidošanu, pašvaldības vadītāja Santa Ločmele 13.decembrī sasauca domes ārkārtas sēdi, kuras laikā tika pārvēlēts šo komiteju sastāvs.

Izsaka draudus

Saņemta informācija, ka 9.decembrī interneta portālā kādai sievietei izteikti draudi. Sakarā ar šo faktu policija pārbauda vīrieti un noskaidro notikušā apstākļus.

Prasmīgu palīdzību saņēmu tepat, savā mīļajā Ogrē

Vija Vansoviča, pensionāre

Šajās dienās mani piemeklēja nelaime – gūžas kaula lūzums.

Godmaņa taupības krāsniņa ir, bet instrukcijas tās lietošanai nav

Zigfrīds Strazdiņš, Birzgalē

Ieeju pie viena no pensionāriem, kurš sildās pie Godmaņa taupības krāsniņas. Apsēžoties jūtama vēja pūsma pa grīdu, kas nāk no blakus istabiņas, norobežotas ar segu.