Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 24.jūlija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Klausītājus priecē p/o «Madliena».

Gadskārtējā Madlienas diena visām paaudzēm

Uldis Prancāns

21.jūlijā turpat vai diennakts garumā risinājās gadskārtējie Madlienas svētku pasākumi.

 

 

 

Skolotāja Rita Glaudiņa kopā ar saviem dejotājiem.

Suntažu pagasta svētki «Pastāvēt un palikt!» – 795.gadskārta

Uldis Prancāns

Divu tiešā un pārnestā nozīmē karstu dienu laikā aizvadīti Suntažu pagasta svētki «Pastāvēt un palikt!»

 

 

 

 

– Vai pagājušās nedēļas nogalē piedalījāties kādos svētkos?

Māris Ezerietis no Ogres:

– Pagājušās nedēļas nogalē man vajadzēja pastrādāt – gan darbā, gan mājās. Tāpēc nekāda svinēšana nesanāca. Es vispār neesmu publisku svētku piekritējs – ja ko svinu, tad tikai mājās.

 

 

Daļa lielvārdiešu pirms došanās unikālajā ekspedīcijā.

Lielvārdieši piedalās unikālā plostu ekspedīcijā

Ritvars Raits

Vakar, 23.jūlijā, sākās Latvijā vēl nepieredzēta Daugavas ūdenstūrisma maršruta izpētes ekspedīcija. Tās dalībnieki, starp kuriem lielākā daļa ir Lielvārdes novada iedzīvotāji, plāno divu nedēļu laikā ar plostiem aizkuģot no Daugavas augšteces Piedrujas pagastā līdz pat Mangaļsalas bākai Rīgā, kopumā veicot 352 kilometrus.

 

 

 

Marinēšanai vēlams izvēlēties ne pārāk lielus un pēc iespējas vienāda izmēra tomātus.

Tomāti… noslēpumainajā marinādē

Agate Gavare

Latvijā sācies tomātu laiks, pateicoties teju tropiskajiem laika apstākļiem, to raža šovasar būs labi padevusies. Lai ar pašaudzētiem tomātiem varētu mieloties arī ziemā, tos iespējams iemarinēt. Lasītāju uzmanībai – noslēpumainās marinādes recepte.

 

 

 

Kādas dvēseles un mājas stāsts

Dzintra Mozule

Šajās dienās, piedaloties Ogres novada konkursa «Sakoptākā sēta 2018» vērtēšanā, ciemojos Krapes pagasta «Asnos». Šo vietu un tās saimnieku dzīvesstāstu, būdama žurnāliste un redaktore, kura nesen bija sākusi strādāt Ogres rajona avīzē, iepazinu pirms 14 vasarām. Savā traģismā tas tik spilgts, ka par sevi man atgādinājis visu šo laiku.

Lemj par papildus finansējuma piešķiršanu

Dzintra Dzene

Ogres novada domes 19.jūlija sēdē deputāti skatīja lēmumprojektu par papildus finansējuma piešķiršanu no izdevumiem neparedzētiem gadījumiem Ogres novada sporta centram, Ogres 1.vidusskolai un Suntažu vidusskolai, kā arī biedrības «4.maija Deklarācijas klubs» konferences atbalstam.

Ikšķilē turpinās izbūvēt kanalizācijas tīklu

19.jūlijā Ikšķiles novada pašvaldībā notika sēde, kuras laikā tika apspriestas aktualitātes un pieņemti atsevišķi lēmumi, lai ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstu varētu uzsākt projektu «Ikšķiles ūdenssaimniecības attīstības II kārta». Pateicoties šim projektam, Ikšķilē tiks veikta kanalizācijas tīklu un jaunu kanalizācijas sūkņu staciju izbūve, informē pašvaldība.

Ogres estrādē atļauj rīkot vasaras diskotēku

Dzintra Dzene

Ogres novada domes 19.jūlija sēdē deputāti pieņēma lēmumu no 4.augusta pulksten 19 līdz 5.augusta pulksten 5 atļaut Ogres estrādē rīkot publisku pasākumu «RETRO FM vasaras diskotēka».

Elme pamet Suntažu internātpamatskolas – rehabilitācijas centra direktores amatu

Dzintra Dzene

19.jūlijā Ogres novada pašvaldības domes sēdē deputāti skatīja lēmumprojektu par darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar Suntažu internātpamatskolas – rehabilitācijas centra direktori Ingu Elmi, pamatojoties uz viņas iesniegumu.

Apraksta sienas

Saņemta informācija, ka 15.jūnijā konstatēts: Lielvārdē, Raiņa ielā, ar krāsu apzīmētas un aprakstītas transformatora apakšstacijas ēkas sienas un durvis.

Veikalos atteiksies no bezmaksas plastmasas maisiņiem

Agate Gavare

17.jūlijā Ministru kabineta sēdē tika apstiprināti Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotie grozījumi «Iepakojuma likumā». Tie paredz, ka no 2019.gada 1.janvāra tirdzniecības vietās plastmasas iepirkumu maisiņi patērētājiem vairs netiks izsniegti bez maksas, izņemot ļoti vieglās plastmasas maisiņus.

Jārēķinās arī ar «mamutiem»

Vasīlijs Kudiķis

Nesen no Ikšķiles ūdens sporta centra atkal notika peldējums pāri Daugavai – tiešām lielisks pasākums, kurā piedalos arī es.