Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 26.janvāra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Solistu vidū augstākais novērtējums Kintijai Alpei no OVĢ.

Teicami sevi pierāda starpnovadu dziedātāji un mūziķi

Uldis Prancāns

23.janvārī Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē savu māksliniecisko sniegumu demonstrēja 33 Ogres, Ikšķiles un Lielvārdes mācību iestāžu un interešu izglītības centru mazie mūzikas kolektīvi – solisti, dueti, trio, vokālie ansambļi, vokāli instrumentālie ansambļi un popgrupas.

 

 

 

Keramiķe Diāna Vernera.

Keramiķe Diāna Vernera aicina doties «Ceļā»

Dzintra Dzene

Pirmdien, 22.janvārī, Ogres Vēstures un mākslas muzejā (OVMM), klātesot mākslinieces draugiem, audzēkņiem un kolēģiem, tika atklāta keramiķes Diānas Verneras personālizstāde «Ceļš», kas vienlaikus ir radošās darbības pārskata un nozīmīgas dzīves jubilejas izstāde.

 

 

Jaunogres vidusskolas komanda «Just do it» pēc uzvaras Bauskā.

Jaunogres vidusskolas «Just do it» uzvar Bauskā un iekļūst finālā

Ritvars Raits

23.janvārī Bauskas Valsts ģimnāzijā notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) rīkotā konkursa skolēniem «Gribu būt mobils» pusfināla kārta, kurā lieliskas zināšanas nodemonstrēja Jaunogres vidusskolas abas komandas – «Just do it» izcīnīja pirmo vietu, nopelnot ceļazīmi uz finālu, bet «Constellation» ieguva trešo vietu.

 

 

 

P/A «Ogres namsaimnieks» direktora pienākumu izpildītājs Kaspars Grīnbergs iepazīstina deputātus ar P/A «Ogres namsaimnieks» reorganizācijas plānu.

Pieņem lēmumu reorganizēt pašvaldības aģentūru «Ogres namsaimnieks»

Dzintra Dzene

Ogres novada pašvaldības domes 25.janvāra ārkārtas sēdē deputāti skatīja lēmumprojektu par pašvaldības aģentūras «Ogres namsaimnieks reorganizāciju», kas paredz daļu tai deleģēto funkciju nodot pašvaldības kapitālsabiedrībai.

 

 

 

 

 

 

 

– Vai jūs esat kādreiz palīdzējis nelaimē nonākušajiem?

Māris Ruļuks no Ogres:

– Labs jautājums! Grūti atcerēties… Ar naudām ir palīdzēts. Labam draugam bija grūti ar darbiem, tad es viņam palīdzēju finansiāli. Ja ir palīdzēts, tad ir gandarījums. Draugs ir pateicis paldies…

 

 

Jaunieši pēc veiksmīga un saliedējoša starta Sporta dienā.

Ogres Valsts ģimnāzijas 12.b klase – aktīvi, atraktīvi, radoši, erudīti un sportiski

Uldis Prancāns

Mūsu laikraksta tradicionālo rubriku «Topošo absolventu vizītkarte» šogad atklāj Ogres Valsts ģimnāzijas 12.b klase kopā ar savu klases audzinātāju, latviešu valodas un literatūras skolotāju Ingrīdu Pētersoni.

 

 

 

Ogres 1.vidusskolas abu izlašu kopbilde pēc apbalvošanas ceremonijas Ventspilī.

Ogres 1.vidusskolas frisbijistiem medaļas Latvijas jaunatnes čempionātā

Ritvars Raits

20.janvārī Ventspilī notika Latvijas jaunatnes čempionāts frisbija. Ar labiem panākumiem tajā startēja Ogres 1.vidusskolas abas komandas – bronzas medaļas izcīnīja meiteņu izlase, bet puiši kļuva par Latvijas vicečempioniem.

 

 

 

 

Meiteņu turnīra čempiones – Madlienas vidusskolas volejbolistes.

Volejbola sacensībās uzvar Madlienas vidusskola un Ogres tehnikums

Ritvars Raits

24.janvārī Lielvārdes novada sporta centrā notika Skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā vidusskolēniem. Meiteņu turnīrā triumfēja Madlienas vidusskolas izlase, bet starp puišiem vismeistarīgākie izrādījās Ogres tehnikuma volejbolisti.

 

 

 

 

Ogrēnietim Nilam Meijeram (uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena) šajā sacensībās divas medaļas – zelta un bronzas.

Mūsu jaunajiem vieglatlētiem septiņas medaļas sacensībās Ogrē

Zigurds Kincis, Ogres NSC vieglatlētikas treneris

19.janvārī Ogres stadiona hallē notika Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā vecuma grupas U14 sportistiem. No mājiniekiem uz goda pjedestāla šoreiz kāpa tikai divi jaunie sportisti – Indra Mackeviča un Nils Meijers, medaļas izcīnīja arī lielvārdieši Kerola Ozola un Matīss Sniedze, kā arī suntažnieks Gustavs Arnolds Sūna.

 

 

 

 

Mauc*ba un vilšanās

Ritvars Raits

Žurnālistes un publicistes Elitas Veidemanes radošajai darbībai sekoju jau sen – vēl kopš Latvijas Tautas frontes laikiem. Lasīju viņas viedokļus un ļoti daudz kam piekritu, bet nu tas ir cauri – kā ar nazi nogriezts. Pirms kādas nedēļas es Veidemanē smagi vīlos, jo ieraudzīju pavisam citu viņas seju, acīmredzot, – patieso.

Kaspars Grīnbergs turpinās pildīt P/A «Ogres namsaimnieks» direktora pienākumus

Pagājušā gada 27.oktobrī Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par pašvaldības aģentūras «Ogres namsaimnieks» direktora Aigara Brieža atstādināšanu no amata un Kaspara Grīnberga iecelšanu šajā amatā uz Darba likumā paredzēto laiku – trim mēnešiem.

Ogres novada pašvaldība turpinās grants ceļu posmu pārbūvi

Marta Poga

Ogres novada domes 18.janvāra sēdē deputāti pieņēma lēmumu par pašvaldības dalību Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam atbalsta pasākumā «Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos» un pārbūvei izvirzītajiem pašvaldības ceļu posmiem bez cietā seguma.

Ķeguma novada pašvaldībai lielākie izdevumi izglītībai un sociālajai aizsardzībai

Ritvars Raits

17.janvārī Ķeguma novada domes sēdē deputātu vairākums atbalstīja Ķeguma novada pašvaldības budžetu 2018.gadam. Puse no budžetā paredzētajiem izdevumiem tiks divām jomām – izglītībai un sociālajai aizsardzībai, informē Ķeguma novada pašvaldība.

Pārvietojas bez atstarojošas vestes

23.janvārī M. un R. Lielvārdē, pa autoceļa Ogresgals – Lielvārde braucamo daļu, pārvietojās bez gaismu atstarojošās vestes vai citiem gaismu atstarojošiem elementiem. Abos gadījumos sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

PTAC brīdina par negodīgiem komersantiem

Ritvars Raits

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) izveidojis un publicējis tā dēvēto «Melno sarakstu». Sarakstā apkopotas to interneta veikalu adreses, kuros konstatēti iespējami pārkāpumi. Potenciālie pircēji aicināti ņemt vērā šo informāciju un būt piesardzīgiem darījumos ar sarakstā esošajiem komersantiem.

Noskaidroti spicākie programmētāji

Ogres Valsts ģimnāzijā notika informātikas (programmēšanas) starpnovadu olimpiāde.

Starpnovadu vēstures olimpiādes uzvarētāji

Uldis Prancāns

Ogres Valsts ģimnāzijā aizvadīta Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novada apvienības vēstures mācību olimpiāde 9. un 12.klašu audzēkņiem.

Barikāžu kausu šaušanā izcīna Āris Krošs

20.janvārī notika Ogres novada sporta centra rīkotās sacensības šaušanā ar pistoli «Barikāžu kauss». 16 snaiperu konkurencē uzvaru un lielāko kausu izcīnīja Āris Krošs, 2.vietā ierindojās Arturs Bratuškins, bet 3.vietu ieņēma Atis Ratnieks.

Ķegumieši kļūst par sava čempionāta līderiem

20.janvārī tika aizvadītas Ķeguma novada atklātā čempionāta volejbolā 5.kārtas spēles. Par turnīra līderi kļuva komanda «Ķegums», kas ar 3:1 uzvarēja «Madlienu», kamēr ķegumiešu galvenā konkurente «Jumprava» ar 2:3 piekāpās «Tīnūžiem».