Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 27.augusta numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Skeitparks ir atklāts!

Ogrē atklāj sen gaidīto skeitparku

Dzintra Dzene

Noslēdzoties Ogres svētkiem, svētdien, 25.augustā, Ogres bērni un jaunieši saņēmuši vēl vienu sen gaidītu dāvanu – skeitparku, kas izbūvēts Ogres stadiona teritorijā.

 

 

 

Laika kapsula gatava ievietošanai ēkas pamatos!

Ogres pilsētas svētkos Akmeņu ielā 74 dots starts jaunas rūpnīcas būvniecībai

Dzintra Dzene

Piektdien, 23. augustā, topošās elektronisko sistēmu ražošanas ēkas Ogrē, Akmeņu ielā 74, pamatos svinīgi ierakta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, tādējādi dodot startu būvdarbu uzsākšanai šajā objektā.

 

 

 

Rotaļu laukums atvērts.

Ogrē, J.Čakstes prospektā, atklāts mūsdienīgs un inovatīvs bērnu rotaļu laukums

Dzintra Dzene

Piektdien, 23. augustā, Ogres pilsētas svētkos, Ogrē, Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogres upes krastā, iepretim Ogres estrādei, svinīgi atklāts rotaļu laukums, kas paredzēts bērniem vecumā no viena līdz 13 gadiem. Pārogres pusē tas ir pirmais šāda veida rotaļu laukums.

 

 

Ogres upi piepilda laivas!

Ogrēnieši peld pret straumi

Dzintra Dzene

Sestdien, 24.augustā, Ogres pilsētas svētku trešā diena sākās ar laivu parādi Ogres upē, kas jau vairākus gadus aizstāj tradicionālo svētku gājienu. Laivu parādē piedalījās pašvaldības iestāžu, kultūras jomas, dažādu organizāciju darbinieki, kā arī jebkurš interesents, kurš pieteica savu dalību iepriekš – kopumā 178 dalībnieki jeb 41 komanda 55 laivās. Divas komandas braucienā devās ar saviem ūdens transportlīdzekļiem.

 

Kur tad «Četri tankisti un suns» bez zemessargu spēkratiem!

Ogres pilsētas svētki ir nosvinēti!

Dzintra Dzene

Aizvadītās nedēļas nogalē ar plašu kultūras un sporta programmu Ogrē nosvinēti pilsētas svētki, kuriem šogad bija dota devīze «Dzīve ir kino».

 

 

 

 

 

SIA «Ogres Namsaimnieks» Teritorijas uzkopšanas nodaļas darbu rīkotājs Edgars Žagars.

Ogrē šogad teju vai četrkāršojies lielgabarīta atkritumu izvešanas apjoms

Dzintra Dzene

SIA «Ogres Namsaimnieks» Teritorijas uzkopšanas nodaļas darbinieki aizvadītajā nedēļā visus spēkus koncentrēja, lai godam sagatavotos Ogres pilsētas svētkiem, īpaši gādājot par skvēra, Kultūras centram pieguļošās teritorijas, Bērzu alejas un Krasta ielas uzpošanu. Papildus darba apjomu rada izvedamais lielgabarīta atkritumu daudzums, kas šogad teju vai četrkāršojies.

 

 

 

 

– Vai jūsu apkārtnē viegli atrast darbu?

Tatjana Blūma no Ogres:

– Man pašai darbs ir – vienā vietā un jau 13 gadus strādāju tepat, Ogrē. Es domāju, ka šobrīd atrast darbu Ogrē nav nekāda lielā problēma. Galvenais – darba meklētājam vajag gribēšanu.

 

 

Šādi apetītlīgi minimafini pagatavojami ātri un vienkārši.

Minimafini jeb pusstundas laikā pagatavojams gardums

Agate Gavare

Minimafinu recepte ir ideāla ar to, ka tajā var izmantot produktus, kuri ledusskapī glabājušies jau kādu laiku, un neviens to pat nepamanīs. Šis ātri un samērā vienkārši pagatavojamais ēdiens garšos tiem, kuri iecienījuši siera plates un željēnus, tātad – gandrīz visiem!

 

 

Ikviena satikšanās ir svarīga

Uldis Prancāns

Dāvana vai mācība, bet katrs cilvēks mūsu dzīvē ienāk kaut kāda iemesla dēļ un ar kaut kādu mērķi. Jebkura tikšanās – laba vai slikta – ir pieredze. Dažāda veida mijiedarbības padara dzīvi interesantu, daudzveidīgu un mainīgu. Dažkārt tu vari sastapt cilvēkus un just, ka esi pazinis viņus jau kopš neatminamiem laikiem, kaut gan patiesībā redzi pirmo un vienīgo reizi. Neviens cilvēks dzīvē neienāk nejauši!

10 000. novadnieka kartes īpašniece – Antoņina Soldatenko!

Otrajā Ogres pilsētas svētku dienā tika sveikta 10 000. Ogres novadnieka kartes īpašniece – Antoņina Soldatenko.

Rada bojājumus durvīm

25.augustā konstatēts, ka Lielvārdē, E. Kauliņa alejā, radīti bojājumi galdniecības ieejas durvīm.

Kā iegādāties vispiemērotāko skolas mugursomu?

Agate Gavare

Jau pēc nedēļas būs sācies jaunais mācību gads, bet, ja kāds vecāks vēl nav paspējis iegādāties savam skolēnam jaunu skolas somu, viņam noteikti noderēs šie padomi.

Ja gribas ēst papīru vai krītu…

Dana Dadze

Parasti, ja jūtam nespēku un nogurumu, saņemam ieteikumus lietot D vitamīnu, magniju vai vienkārši atpūsties. Taču nespēka un noguruma vaininieks var būt arī dzelzs trūkums organismā.