Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 28.maija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Arī tāda nodarbe gaidīja šajā pasākumā.

Ogrē ģimenes «ķer» vasaru

Dzintra Dzene

Sestdien, 25.maijā, Ogrē gan ar dažādām radošām, gan fiziskām aktivitātēm notika nu jau par jauku tradīciju kļuvušais mācību gada noslēguma pasākums «Mēs esam vasara».

 

 

 

Svētās mises noslēgumā, saņemot jauniesvētītā priestera Joana Marias (Dzintara) Paulauska svētību, draudzes pārstāvji viņu sveica ar ziediem.

Jauniesvētītais priesteris Joans Maria Paulauskis savu pirmo svēto misi svin Ogrē

Dzintra Dzene

Svētdien, 26.maijā, jauniesvētītais priesteris Joans Maria (Dzintars) Paulauskis tieši Ogres Svētā Meinarda Romas Katoļu baznīcā un pēc tam arī Ikšķiles katoļu baznīcā svinēja primīciju – savu pirmo Svēto Misi Latvijā. Pēc šīm misēm gan klātesošie priesteri, gan citi ticīgie varēja saņemt īpašu jauniesvētītā priestera svētību.

 

 

 

 

 

E.Širova priecājas par jauno datortomogrāfijas iekārtu, kas ļauj veikt kvalitatīvus izmeklējumus.

Ogres slimnīca sākusi saņemt vairāk nekā miljons eiro lielo ES struktūrfondu finansējumu

Dzintra Dzene

Aizvadītā gada nogalē SIA «Ogres rajona slimnīca» vadība parakstīja līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu, kā rezultātā slimnīcai no ES struktūrfondiem piešķirts finansējums viena miljona 100 tūkstošu 929 eiro apmērā veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošanai.

 

 

 

Līkā tilta regates 2019 dalībnieki – visi vienā kopīgā bildē.

Līkā tilta regatē ar ceturto piegājienu uzvar Ogres NSC «Airēšanas nodaļa»

Ritvars Raits

25.maijā ar tradicionālo Līkā tilta regati, kas norisinājās jau devīto reizi, Ogres novadā tika atklāta tūrisma sezona. Pirmo reizi par sacensību uzvarētāju kļuva triju iepriekšējo regašu fināliste – Ogres novada sporta centra komanda «Airēšanas nodaļa».

 

 

 

– Ko jūs parādītu tūristiem, kuri pirmo reizi apmeklē Ogri?

Māris Ozoliņš no Ogres:

– Tos, kuri pirmo reizi atbraukuši, es noteikti aizvestu uz Zilo kalnu dabas parku, kur tiešām ir ko redzēt – parādītu gan Dubkalnu ūdenskrātuvi, gan aktīvās atpūtas zonu, tāpat arī skatu torni.

 

 

Vēlēšanu iecirknī, kas atradās Ogres novada Kultūras centrā, Valdis Kravalis un viņa sieva Juta balso kopā ar meitiņu Lizeti un dēlu Frenku.

Eiropas Parlamenta vēlēšanas aizritējušas bez starpgadījumiem

Ritvars Raits

25.maijā visā Latvijā notika Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas. Lai arī to rīkotājiem bija jāsaskaras ar dažādām tehniska rakstura ķibelēm, četros mūsu novados tās aizritēja mierīgi un bez nepatīkamiem starpgadījumiem. Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novados šajās vēlēšanās samērā pārliecinoši uzvarēja «Jaunā Vienotība».

 

 

 

 

 

 

Viena no atraktīvās akcijas «Vafeļu brokastis bez biksēm» sejām un ne tikai – tomenietis Pēteris Jēkabsons.

Kora «Lins» puiši tiks pie biksēm

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē notikušos Ķeguma novada svētkus (par tiem plašāk – nākamajā numurā) ļoti produktīvi izmantoja jauktais koris «Lins», kas sekmīgi realizēja akciju «Vafeļu brokastis bez biksēm», iegūstot līdzekļus, lai kolektīva puiši tiktu pie tautas tērpa biksēm.

 

 

 

 

Aukstā zupa, kurā ir arī rabarberi. Lai labi garšo!

Aukstā zupa ar rabarberiem, burkāniem un redīsiem

Agate Gavare

Pavasaris ir arī rabarberu laiks. Izrādās, rabarberus var izmantot arī aukstajā zupā, tikai šajā gadījumā tie jāpavāra.

 

 

 

Sports un hokejs vieno

Uldis Prancāns

Gandrīz vienā laikā noslēdzās divi starptautiska mēroga notikumi – Eiropas Parlamenta vēlēšanas un pasaules čempionāts hokejā.

Ogrē tiesās personu par 20 mazgadīgu meiteņu pavešanu netiklībā

Ritvars Raits

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nosūtījusi kriminālprocesu vienas personas apsūdzībā par 20 mazgadīgu meiteņu pavešanu netiklībā un pamudināšanu piedalīties pornogrāfiska rakstura materiālu izgatavošanā. Apsūdzētā persona tiks tiesāta Zemgales rajona tiesā Ogrē, informē Latvijas Republikas Prokuratūra.

Uzbrauc ceļazīmei

26.jūnijā L. Ikšķilē, Ezera ielā, uzbrauca šķērslim – ceļazīmei. Sastādīt ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Ikšķiliešiem godalgotas vietas zīmējumu konkursā «Sibīrijas bērni 1941/1949»

Divi Ikšķiles vidusskolas audzēkņi ieguvuši godalgotas vietas Komunistiskā terora upuru atbalsta un palīdzības fonda «Sibīrijas bērni» rīkotajā zīmējumu konkursā «Sibīrijas bērni 1941/1949».

12 soļi ceļā uz labklājību

Agate Gavare

Psiholoģijas profesore Sonja Ļubomirska (ASV) savā grāmatā «Laime: Praktiska pieeja, kā iegūt tādu dzīvi, kādu vēlaties» iesaka vairākus katram pieejamus paņēmienus, kā pietuvoties šim mērķim.