Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 28.septembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Biškope Kristīne Kristjansone pie čaklo draudzeņu mītnēm.

Medainos ziedu čemuros zeļ un plaukst dravniecība

Uldis Prancāns

Madlienas pagasta attālajās «Čemuru» mājās 25 gadus saimnieko Kristīne Kristjansone.

 

 

 

 

– Ko jūs zināt par Regīnu Ezeru?

Elita Rigerte, uz mājām Meņģelē:

– Mūsu latviešu rakstniece. Protams, laba! Rakstīja par to, kā cilvēki Latvijā dzīvo, par cilvēku likteņiem… Pēdējos piecus gadus interesējos vairāk par garīgām tēmām, bet jaunībā daudz lasīju. Mīļāko grāmatu gan nenosaukšu.

 

 

SIA «Ogres Namsaimnieks» valdes loceklis Kaspars Grīnbergs.

Daudzdzīvokļu nams ir kopīpašums, par kura uzturēšanu jādomā arī pašiem

Dzintra Dzene

SIA «Ogres Namsaimnieks» valdes locekļa Kaspara Grīnberga un mājas vecāko tikšanās reizē 6.septembrī, par kuru «OVV» jau rakstīja 14. un 21.septembra numurā, tika pārrunāta virkne aktuālu jautājumu gan saistībā ar P/A «Ogres Namsaimnieks» reorganizāciju, gan problēmām vai neskaidrībām, ar kurām jāsaskaras ikdienā. «OVV» turpina iepazīstināt ar sanāksmes gaitā pārrunātājiem jautājumiem.

 

 

Indulis Trapiņš (no kreisās) un Česlavs Batņa turpmāk reizi mēnesī rīkos preses konferences, lai skaidrotu aktuālus jautājumus.

Ikšķiles pašvaldība turpmāk ik mēnesi preses konferencē informēs par aktualitātēm

Dzinta Dzene

Trešdien, 26.septembrī, Ikšķiles novada domes vadība – priekšsēdētājs Indulis Trapiņš un viņa vietnieks Česlavs Batņa – uzsāka jaunu tradīciju – pēc domes sēdes rīkot preses konferenci, lai informētu par tajā izskatītajiem svarīgākajiem jautājumiem un citām aktualitātēm. Turpmāk šādas preses konferences notiks ik mēnesi, un interesenti tām var sekot līdzi sociālajā tīklā Facebook pašvaldības lapā. Turklāt ikvienam ir iespēja iepriekš iesūtīt interesējošos jautājumus vai arī tos uzdot tiešraides laikā.

 

 

Pateicības rakstu saņēmusī Agnese Jankuna (no labās) kopā ar VPB Ogres TSV vadītāju Jolantu Eihentāli un VPB vadītāju Mihailu Papsujeviču.

Probācijas dienesta gadadienā saņem Atzinības un Pateicības rakstus

Ritvars Raits

7.oktobrī Valsts probācijas dienestam (VPB) apritēs 15 gadi kopš tā izveides. Atzīmējot šo dienestam nozīmīgo datumu, 19.septembrī tika godināti labākie darbinieki un sadarbības partneri no Pierīgas reģiona, tostarp, no Ogres un Ikšķiles novada.

 

 

 

 

 

«Vēsturiskais četrinieks» pēc apbalvošanas ceremonijas.

Orientējas dendroloģiskajā parkā un Latvijas vēsturē

Ritvars Raits

20.septembrī Skrīveru dendroloģiskajā parkā jau trešo reizi norisinājās tradicionālās vēstures orientēšanās sacensības skolēnu komandām, kuru tēma šoreiz bija «Saules kauja un Krusta kari Latvijas teritorijā». Pasākumā piedalījās arī trīs komandas no Jumpravas pamatskolas, turklāt viena no tām – «Vēsturiskais četrinieks» – savā vecuma grupā izcīnīja augsto otro vietu.

 

 

 

Basketbola soda metienu konkursa dalībnieku kopbilde.

Ogrē noskaidroti labākie basketbola soda metienu izpildītāji

Ritvars Raits

23.septembrī Ogres Krasta laukumā notika Ogres Basketbola skolas treneru noorganizēts soda metienu konkurss, kurā startēja 33 dalībnieki. Precīzākais no visiem bija J.Stankēvičs.

 

 

 

FC «Real Pro» 2006.gadā dzimušo puišu komanda ar Rīgā izcīnīto kausu par pirmo vietu un zelta medaļām.

Ikšķiles jaunie futbolisti uzvar divos turnīros Rīgā

Liene Pauloviča, «FK Ikšķile/FC Real Pro» sporta koordinatore

Pagājušās nedēļas nogalē jaunie Ikšķiles futbolisti piedalījās divos mūsu galvaspilsētā Rīgā notikušos turnīros, abos izcīnot pirmo vietu un zelta medaļas.

 

 

 

 

 

 

E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas jaunās sportistes ar Latvijas Olimpiskās komitejas specbalvu.

Ogres un Lielvārdes novadu jaunieši piedalās Olimpiskajā dienā

Ritvars Raits

21.septembrī Ogres stadionā vingroja un sportoja teju 800 bērnu un jauniešu – tur Ogres un Lielvārdes novadu mācību iestāžu audzēkņi, kā arī viņu pedagogi piedalījās Latvijas «Olimpiskajā dienā 2018».

 

 

 

Domāsim par dzīvi!

Dzintra Mozule

Ik pa laikam cilvēku kaut kas nospiež. Šonedēļ redakcijai savu sāpi uzticēja mūsu lasītāja Ilga. Nule krustmāti izvadījuši pēdējā gaitā, un radu starpā izcēlusies vesela emociju un nesaskaņu vētra. Šoreiz ne par to, kam paliks māja, kam – kaza vai velosipēds. Tuvinieki turpina ecēties par to, kā bija vai nebija pareizi rīkot viņas pēdējo godu šai saulē.

Noskaidrotas Ogres novada sakoptākās lauku sētas

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 20.septembrī pieņemts lēmums par konkursa «Ogres novada sakoptākā lauku sēta 2018» uzvarētāju apbalvošanu.

Viena «Ogre» būs arī debesīs

Pagājušajā nedēļā noslēdzās Latvijas lidsabiedrības «airBaltic» organizētais balsojums par to, kuru mūsu valsts pilsētu vārdus dot 14 jaunajām lidmašīnām. Viens no lidaparātiem tiks nokrustīts par «Ogri», jo mūsu pilsēta šajā balsojumā ieņēma augsto sesto vietu. Plānots, ka lidmašīna Ogres vārdu saņems jau līdz 18.novembrim.

Ķeguma novadā kungi gan dzer, gan strīdas ar dāmām

Rinalds Liepiņš, Ķeguma novada pašvaldības policijas vecākais inspektors

Aizejošajā mēnesī Ķeguma novada pašvaldības policijas darbinieki nekādus ārkārtējus notikumus nefiksēja. Divi vīrieši bija pārlieku daudz lietojuši alkoholiskos dzērienus, tāpēc tika nogādāti uz patversmi Rīgā. Savukārt vēl diviem kungiem bija radies iemesls strīdam ar dāmām (vienam ar kaimiņieni, bet otram – ar bijušo dzīvesbiedri). Viņiem policisti izskaidroja, kā tādas domstarpības risināmas likumīgā ceļā.

Neatdod mantas

Saņemta informācija, ka no 15.aprīļa Ogrē, Parka ielā, L. neatdod E. piederošās mantas.

Latvijas Banka laiž apgrozībā Zemgalei veltītu 2 eiro piemiņas monētu

Latvijas Banka trešdien, 26.septembrī, izlaida Zemgalei veltītu 2 eiro piemiņas monētu.

Ar šo monētu tiek noslēgta Latvijas kultūrvēsturiskajiem apgabaliem veltītā 2 eiro piemiņas monētu sērija, kas ir viens no Latvijas Bankas veltījumiem Latvijas valsts 100 gadu jubilejā. 2016.gadā tika izlaista 2 eiro piemiņas monēta ar Vidzemes ģerboni, bet pērn – monētas ar Kurzemes un Latgales ģerboņiem.