Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 29.decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Piparkūku kausa kungu turnīra dalībnieku kopbilde.

Lielvārdes un Ogres tenisisti sadala Piparkūku kausus

Ritvars Raits

23.decembrī Lielvārdes novada sporta centrā valdīja lielais teniss – šī sporta veida piekritēji no Lielvārdes un Ogres dubultspēlēs sacentās par Piparkūku kausiem.

 

 

 

 

Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Ilmārs Zemnieks.

Gada prieks, sarūgtinājums un nākotnes cerība novados

Dzintra Dzene

Gads tuvojas nogalei. Vieniem tas izrādījies vairāk, citiem – mazāk veiksmīgs. Kāds tad īsti aizejošais, 2017. gads, bijis mūsu novados? Par to «OVV» nu jau tradicionāli savās pārdomās aicina dalīties pašvaldību priekšsēdētājus.

 

 

 

 

Ikšķiles vidusskolas direktore Ginta Liepiņa no pašvaldības domes priekšsēdētāja Induļa Trapiņa rokām saņem jaunā mikroautobusa atslēgas un dokumentus.

Ikšķiles novada skolām lieliska Ziemassvētku dāvana

Ritvars Raits

Tieši pirms pašiem Ziemassvētkiem lielisku dāvanu no savas pašvaldības saņēma Ikšķiles vidusskola un Tīnūžu pamatskola – katrai no šīm iestādēm lietošanā piešķirts pa jaunam mikroautobusam.

 

 

 

 

 

 

 

Vidzemes Tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētājs Raitis Sijāts (no labās) pasniedz balvu «Avangarda tūrisma produkts Vidzemē» izklaides parka «Avārijas brigāde» vadītājam Mārtiņam Brezauckim.

«AB parks» saņēmis Vidzemes Tūrisma asociācijas balvu

Ritvars Raits

Gada nogale vienmēr bijis laiks, kad atskatāmies uz padarīto un uzteicam labākos. Vidzemes Tūrisma asociācijas 20 gadu jubilejas pasākumā tika pasniegtas 12 balvas. Viena no tām ceļos uz Lielvārdes novadu, jo Lēdmanes izklaides parks «Avārijas brigāde» tika atzīts par tūrisma avangarda produktu.

 

 

 

 

 

 

 

Čaklākie Ogres sētnieki Ziemassvētku gaisotnē saņēma pateicību par labi paveikto darbu.

Pateicas sētniekiem par ieguldīto darbu

Marta Poga

Ogres dzīvojamo māju teritorijās ik dienu sanitāro kopšanu nodrošina 136 sētnieki. Īsi pirms Ziemassvētkiem, 21.decembrī, P/A «Ogres namsaimnieks» direktora pienākumu izpildītājs Kaspars Grīnbergs tikās ar sētniekiem, lai pateiktos par viņu ieguldīto darbu Ogres pilsētas sakopšanā.

 

 

 

 

Ogres novada pedagogu Zelta fonds.

Sveic ilggadējos Ogres novada mācību iestāžu pedagogus

Marta Poga

Īsi pirms Ziemassvētkiem Ogres novadā tika iedibināta jauna tradīcija – izveidots Zelta fonds, kurā tika uzņemti tie novada izglītības iestāžu pedagogi, kuru darba stāžs novada mācību iestādēs pārsniedz 40 gadus.

 

 

 

– Ko jūs sev novēlat Jaunajā gadā?

Arvis Petunovs no Ogres:

– Sev es novēlu Jaunajā gadā turpināt dzīvot ar tādu pašu mērķtiecību, degsmi un mīlestību pret tuvākajiem, kā to darīju jau šogad. Savai ģimenei vēlu izbaudīt jaunas, līdz šim vēl nebijušas emocijas.

 

 

Ogres politiski represēto kluba biedri tiekas savā gadskārtējā konferencē.

Ogrē jau 30.reizi – politiski represēto ikgadējā konference

Dzintra Dzene

Kā ik gadu ierasts, laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu, Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē notika Ogres politiski represēto ikgadējā konference, kura šogad, 27.decembrī, norisinājās jau 30.reizi.

 

 

 

 

Viļakas etnogrāfiskā ansambļa «Abrenīte» dāmas sveic «Artavu».

Latgales pērlē – Viļakā

Anna Kudeiko, «Artavas» dalībniece

15.decembrī Ogres Kultūras centra folkloras kopas «Artava» dalībnieces, atsaucoties Viļakas etnogrāfiskā ansambļa «Abrenīte» ielūgumam, rīta agrumā devās tālā ceļā.

 

 

 

 

Ogres NSC handbola treneris Andris Sosnars kopā ar saviem Ziemassvētku turnīra uzvarētājiem.

Ogres NSC jaunajiem handbolistiem bronza Jūrmalā, zelts Rīgā

Ritvars Raits

Izmantojot skolēnu brīvlaiku, divos handbola turnīros piedalījušies Ogres novada sporta centra audzēkņi sava trenera Andra Sosnara vadībā. 21.decembrī Jūrmalā notikušajā handbola turnīrā ogrēniešiem bronza, bet Rīgā minihandbola turnīrā – zelta medaļas.

 

 

 

 

Sporta biedrības «Leons» pateicības pasākumā – treneris Leonards Solovjovs (pirmais no labās) kopā ar saviem titulētajiem audzēkņiem.

Ogres taekvondo jaunie meistari šogad izcīnījuši 65 godalgas

Ritvars Raits

Ogres sporta biedrības «Leons» audzēkņi 2017.gada laikā dažādos taekvondo turnīros guvuši 65 dažāda kaluma medaļas. Lauvas tiesa no tām jeb 25 godalgas tika gūtas pašu rīkotajā turnīrā – Ogres Kausa izcīņā.

 

 

 

 

 

Trīskārt laimīgu!

Jānis Arvīds Plaudis

Pagājuši Ziemassvētki, un tuvojas Jaunais gads, un pāri Latvijai, pāri visai planētai viļņojas un maigumā staro nemirstīgās svētku melodijas. Kā no citas pasaules nākušas, ar laimīgu smeldzi. Un šķiet, ka pasaule nu tikai sākas, pirmatnējā skaidrībā un skaistumā. Un krāšņi kā eņģelīši no cilvēka uz cilvēku steidz miljoniem laimes vēlējumu – telefoniski, elektroniski un pasta kartiņu veidā. Un tik daudzi no viņiem lido ar sirsnīgu, laimīgu smaidu. Citiem toties ir nedzīvas sejas. Jo tie sūtīti pēc sarakstiem, tradīcijas, pienākuma dēļ. Šie formālie sveicieni, kā aukstas bučas uz vaiga.

Madlienas pansionātu paredzēts pārveidot par kapitālsabiedrību

Dzintra Dzene

Ogres novada domes šā gada pēdējā sēdē, 21.decembrī, tika skatīts lēmumprojekts par pansionāta «Madliena» kā pašvaldības iestādes likvidēšanu, pārveidojot to par pašvaldības kapitālsabiedrību.

Krapes Dievnamu grezno sengaidītais barokālais tornis

Uldis Prancāns

22.decembrī projekta «Vietējās nozīmes arhitektūras pieminekļa – Krapes evaņģēliski luteriskās baznīcas torņa atjaunošana» ietvaros tika uzstādīts tornis un baznīcas zvans.

Ogrē Ziemassvētku eglītēm dos «otro dzīvi»

Lielākā daļa iedzīvotāju izpušķotās Ziemassvētku eglītes savos mitekļos atstāj līdz Gadu mijai, daudzi atzīmē arī pareizticīgo Ziemassvētkus un Zvaigznes dienu.

Pēc 25 gadiem atzīst par vainīgu mēģinājumā nozagt aitu

Agate Gavare

Teju visi Latvijas plašsaziņas līdzekļi šonedēļ publicēja ziņu par Ogres rajona tiesas spriedumu, ar kuru kāds vīrietis atzīts par vainīgu pirms 25 gadiem Suntažos izdarītā mēģinājumā nozagt aitu.

Atrod lādiņu

21.decembrī pie kādām mājām Suntažu pagastā atrasts nesprādzis lādiņš, kas pēc klasifikācijas atbilst «C1» tipam.

Izziņas un eksperimentu indeve joprojām dzīva

Uldis Prancāns

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā risinājās gadskārtējais Ķeguma un Lielvārdes novada izglītības iestāžu 9.klašu skolēnu konkurss «Nāc un eksperimentēt sāc!».

Tēvreize var palīdzēt ikvienam

Valija Žihareva

Miers virs zemes, un cilvēkiem labs prāts. Vai kaut dienu esam dzīvojuši, ievērojot šo Bībeles vēstījumu?