Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 3.jūlija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada pašdarbnieki un vadība gatavi svētku gājienam

Uz Dziesmu un Deju svētkiem devušies gandrīz divi tūkstoši mūsu novadu pašdarbnieku

Dzintra Dzene

Svētdien, 1.jūlijā, ar vairāk nekā septiņas stundas garu svētku gājienu sākās ilgi gaidītie XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas noslēgsies 8.jūlijā. Tajos piedalās 43 219 dalībnieki no 1788 kolektīviem, tostarp 16 500 kora dziedātāji no 427 koriem un 18 174 dejotāji no 739 deju kolektīviem. Svētkos pārstāvētas 118 Latvijas pašvaldības un 21 pasaules valsts.

 

 

Senioru kora «Altera» koristi ir priecīgi un lepni par 1.vietu «Dziesmu karos».

ONKC senioru korim «Altera» pirmā vieta «Dziesmu karos»

30.jūnijā Latvijas Universitātes Lielajā aulā par Lielo balvu sacentās jauktie, vīru, sieviešu, kā arī senioru kori.

 

 

 

 

 

 

– Vai plānojat apmeklēt kādu no Dziesmu un Deju svētku pasākumiem?

Edgars Miķelsons no Ogres:

– Nē, neplānoju gan, jo svētku nedēļā man katru dienu jāstrādā. Teikšu, ka neesmu īpašs tādu pasākumu piekritējs. Arī ar amatiermākslu es nenodarbojos, tikai pamatskolas laikā dziedāju korī.

 

 

Ogres novada pašvaldības vadība tiekas ar SM, LVC un VARAM pārstāvjiem, lai pārspriestu jautājumu par Kangaru ceļa izbūvi.

Aktualizē jautājumu par Kangaru ceļa izbūvi

Dzintra Dzene

Aizvadītajā nedēļā, 28.jūnijā, Ogres novada pašvaldības vadība uz sarunām aicināja Satiksmes ministrijas (SM), Latvijas valsts ceļu (LVC), kā arī Vides un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvjus, lai pārrunātu jautājumu par Kangaru ceļa izbūvi.

 

 

 

 

 

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis preses konferencē atklāja vairākus jautājumus, uz kuriem atbildes viņš cer sagaidīt no Valsts policijas vadības.

Vai tiesā skandalējušais Rododendrs sadarbojas ar policiju?

Ritvars Raits

28.jūnija vakarā Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis bija uzaicinājis vietējo plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus uz nelielu preses konferenci, lai informētu plašāku sabiedrības daļu par savām pretenzijām pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkni.

 

 

 

 

 

 

 

Ogres stadionā Sporta spēļu atklāšanas parādes priekšgalā iesoļo Ogres novada domes komanda.

Ogres novada pašvaldības darbinieku pirmajās Sporta spēlēs uzvar madlienieši

Ritvars Raits

28.jūnija pēcpusdienā Ogres stadionā notika Ogres novada pašvaldības darbinieku pirmās Sporta spēles. Astoņu komandu konkurencē par uzvarētājiem kopvērtējumā kļuva madlienieši, bet smilšu volejbolā triumfēja Ogres novada dome.

 

 

 

Dziesma – tautas elpa

Jānis Arvīds Plaudis

Sargājošais gaismas kupols pār Latviju šajās dienās pacēlies augstāk – tuvāk debesīm. Un arī dziedātājas, ko vakar redzēju attālā galvaspilsētas nostūrī, katra tur iemeta pa saujai gaismas kristāliņu, kas kļuva par sniega pārslām, pēc tam – par ziediem.

Tīnūžos uzstādīs multifunkcionālus āra trenažierus

Ritvars Raits

Pateicoties projektam «Par aktīvu dzīvesveidu», ko organizē Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar «Coca-Cola Foundation», šogad 11 dažādās Latvijas vietās plānots izvietot multifunkcionālus āra trenažierus. Jau zināms, ka vienu tādu trenažieru komplektu iegūs Ikšķiles novada pašvaldība, kas vietu tam paredzējusi Tīnūžos.

No 1.jūlija dārgāka dabasgāze un cigaretes

Agate Gavare

Jūlijs atnācis ar ne pārāk patīkamiem jaunumiem dabasgāzes lietotājiem un smēķētājiem – kopš pirmā datuma manāmi palielinājusies cena gan gāzei, gan cigaretēm, tiesa, katram no šiem cenas celšanās gadījumiem bija cits iemesls.

Izsaka draudus

29.jūnijā kādā īpašumā Tīnūžu pagastā 1979.g. dzimušajai K. cita sieviete izteikusi mutiskus draudus.

Tehnisko apskati Rīgā varēs veikt arī svētdienās

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) turpina pilnveidot savu pakalpojumu klāstu. Izvērtējot autovadītāju vēlmes, veiktas izmaiņas CSDD tehniskās apskates stacijas Rīgā, Antenas ielā 2, darba laikā – sākot ar 1.jūliju, tehnisko apskati transportlīdzekļiem ar pilnu masu līdz 3500 kg tur var veikt arī svētdienās no pulksten 8.00 līdz 16.00, informē CSDD Sabiedrisko attiecību daļa.

Kāpēc vajadzētu doties atvaļinājumā?

Agate Gavare

Pēc tveicīgā maija sekojušas vairākas vēsākas dienas, tomēr vasara vēl ne tuvu nav beigusies – būs gan saulains, gan silts un pat karsts laiks, ko vislabāk izmantot atpūtai. Lielākajai daļai no mums gada karstākie mēneši asociējas ar brīvām dienām pie jūras un atpūtu no darba. Ja kāds šovasar neplānoja doties atvaļinājumā, tad viņam vajadzētu iepazīties ar vairākiem argumentiem, kas viņam varētu palīdzēt pārdomāt.