Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 3.novembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Meņģeles pietura jaunā veidolā un krāsās. Dullais Dauka redzēs tālu…

Meņģeles pieturā tagad glaunāk nekā pilsētā jeb Dullais Dauka redzēs tālu…

Uldis Prancāns

Ogres novada pašvaldības iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums» ietvaros biedrība «MĒS attīstībai», pārvarot šīs vasaras kaprīzes, veiksmīgi īstenojusi projektu «Pieturvietas «Meņģele» atjaunošana».

 

 

 

 

1991.gads Biķernieku sporta kompleksā: Ivars Blumfelds (no kreisās) un Ivo Blumfelds pirms starta.

Lielvārdietim Ivaram Blumfeldam piešķirts Atzinības krusts

Inga Blumfelde

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ordeņu kapituls pieņēma lēmumu par sevišķiem nopelniem Latvijas Valsts labā piešķirt Atzinības krusta IV šķiru un iecelt par ordeņa virsnieku ilggadējo motosportistu un motosporta treneri – lielvārdieti Ivaru Blumfeldu.

 

 

 

 

 

Paredzams, ka unikālās strūklakas konstrukciju izbūve tiks pabeigta līdz Latvijas valsts svētkiem, un skvērs uz laiku tiks atvērts pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

Līdz valsts svētkiem plāno pabeigt strūklaku izbūvi Brīvības ielas skvērā

Marta Poga

«OVV» jau rakstīja par Ogrē, Brīvības ielas skvērā, šovasar uzsāktajiem 1.kārtas pārbūves darbiem, kas šobrīd rit pilnā sparā. Kā informē Ogres novada pašvaldības darbinieki, līdz valsts svētkiem plānots pabeigt strūklaku kompleksa «Digitālais ūdens aizkars» izbūvi, ūdensapgādes un kanalizācijas ārējo tīklu ierīkošanu, ilgtspējīgu lietus ūdens teknes izveidi un seguma ieklāšanu ap strūklaku.

 

 

 

 

 

Līvija Vrubļevska taisnību gatava meklēt arī tiesā.

Mūža nogalē taisnība jāmeklē tiesā

Dzintra Dzene

«Ja sākšu tiesāties, kad sagaidīšu spriedumu, manis varbūt vairs nebūs, jo sirds ir trīsreiz operēta un man jau pāri 80 gadiem.» Tā, vēršoties laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» redakcijā, saka kādreizējā ilggadējā suntažniece Līvija Vrubļevska. Sirmā kundze jau vairāku gadu garumā cenšas pierādīt savas īpašumtiesības uz kolhoza laikos celto kūtiņu Suntažu centrā, kurā tagad saimnieko cita ģimene, kas, viņasprāt, labiekārtotajā un savulaik Līvijas iegādātajā kūtiņā iekārtojusies nelikumīgi. Viņa ir sašutusi par līdzcilvēku patvaļu un savu nespēju valsts institūcijās panākt taisnīgu situācijas risinājumu.

 

– Vai esat jau apraduši ar pāreju uz ziemas laiku?

Iveta Ose no Ogres:

– Vispār – ļoti patīkami, jo līdz ar gaismu mēs ceļamies un tā sakarīgi ejam gulēt. Es to uztveru ļoti pozitīvi. Var teikt par to ziemas miegu, ka mēs tā kā paliekam lēnāki, visi ritmi paliek lēnāki, gribas mazliet arī atpūtu…

 

 

Sertificēts neiroķirurgs Dmitrijs Gavriļins.

Ogres rajona slimnīcā konsultēs sertificēts neiroķirurgs

Ogres rajona slimnīcā pacientus sāk konsultēt Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas SERTIFICĒTS NEIROĶIRURGS DMITRIJS GAVRIĻINS.

 

 

 

 

 

Savu dzeju lasa Andris Upenieks.

Atspulgi virmo

Uldis Prancāns

Andra Upenieka grāmatas «Atspulgi virmo» atvēršanas svētkos Ķeipenes kultūras nama zālē brīvu vietu nemanīja. Katrs te sajutās kā īpaši gaidīts draugs. Vakaru Andris atklāja ar dzejoli «Piedod!», tādējādi izlūdzoties piedošanu visiem un katram, kam nodarījis arī pāri. Ja būtu iespējams, viņš dāvinātu savu literāro lolojumu visiem un personīgi katram…

 

 

Ikšķiles turnīra laureātu trio: ikšķilietis Ivars Mauriņš (no kreisās), ogrēnietis Alis Balbārzdis un līgatnietis Juris Neimanis.

Ikšķiles novada kausu dambretē izcīna ogrēnietis Alis Balbārzdis

Viktors Krustkalns

Jau astoto reizi Ikšķilē pulcējās dambretisti, lai cīnītos par Ikšķiles novada kausiem senioru ieskaitē – gan pamatturnīrā, gan ātrspēlē. Abās disciplīnās pirmo vietu ieguva ogrēnietis Alis Balbārzdis, aiz sevis atstājot ikšķilieti Ivaru Mauriņu un līgatnieti Juri Neimani.

 

 

 

 

 

Rembates komanda ar Daugavpils čempionātā izcīnītajā trofejām. Latvijas kausa rembatieši saņems sezonas noslēgumā.

«Rembate Legacy» izcīna Latvijas kausu

Aivars Gailītis, SK «Rembate Legacy» treneris

28.oktobrī Rembates sporta kluba «Rembate Legacy» komanda piedalījās Daugavpils čempionātā svaru stieņa klasiskajā spiešanā guļus, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa izcīņas 17.posms. Tieši rembatieši kļuva par Daugavpils čempioniem, turklāt reizē jau priekšlaikus nodrošināja sev Latvijas kausa ieguvēju godu.

 

 

 

 

Meiteņu turnīra tautas bumbā laureātes – jaunās madlienietes, ogrēnietes un lielvārdietes.

Labākie tautas bumbas spēlētāji – Madlienas vidusskolā un Ogres sākumskolā

Ritvars Raits

Trešdien, 1.novembrī, Ogres stadiona hallē bija pulcējušies Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novada izglītības iestāžu 2006. – 2007.gadā dzimušie audzēkņi, lai sacenstos tautas bumbas spēlē un stafetēs «Drošie un veiklie». Meistarīgākās tautas bumbas spēlētājas izrādījās madlienietes, bet zēnu turnīrā triumfēja Ogres sākumskolas puiši.

 

 

Uz naža asmens

Jānis Arvīds Plaudis

Sadošanās rokās, kā uz Baltijas ceļa – Pireneju pussalā! Atmodas melodijas – Katalonijā! Viņi novērtējuši mūsu gaitu uz neatkarību, mūsu sūro pieredzi. Un piedzīvojuši visus tos draudus, ko piedzīvojām mēs. Mūs biedēja ar Konstitūciju, Bargo tiesu, «Ģeržavas» svēto nedalāmību. Atceroties mītiņu Daugavmalā, 500 tūkstošus ar neskaitāmiem karogiem, pārņem dvēseles vibrācijas, kādas ir reizi gadsimtos. Un, redzot televīzijā tautas pulcēšanos bez gala un malas, ar neskaitāmiem spilgtiem karogiem, pārņem tās pašas jūtas: lai izdodas brālīgajai tautai, kurai iespējams arī baltu gēns.

Kaujas mašīnā, zog benzīnu, izmet atkritumus

Rinalds Liepiņš, Ķeguma novada pašvaldības vecākais inspektors

Oktobrī visi savdabīgākie pārkāpumi un incidenti, kurus fiksējusi Ķeguma novada pašvaldības policija, saistīti ar autotransportu. Taksometra pasažieris uzbruka vadītājam, degvielas uzpildes stacijā tika nozagta citam autovadītājam piederoša degvielas kanna, kā arī automašīna tika izmantota, lai atkritumus no savas saimniecības nogādātu uz pašvaldībai piederošu konteineru.

Sniedz medicīnisko palīdzību

1.novembrī Ogrē, Zilokalnu prospektā, medicīniskā palīdzība sniegta 1987.g. dzimušajam A. Konstatēts, ka vīrietis lietojis narkotiskās vielas.

Ingverīns – sildošais dzēriens no Ikšķiles

Una Griškeviča, «Rīgas Apriņķa Avīze»

Ikšķilieša Jāņa Smeltera darinātais «Ingverīns» – stiprs bezalkoholisks dzēriens, kas izstādē «Riga Food» ieguva «Tautas garšas» titulu, – jau iemantojis atzinību Latvijā, un par to ieinteresējušies arī citu valstu pārstāvji.