Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 30.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Par konkursa Gada laureātu šogad atzīts Svetlanas un Jura Rudzīšu nekustamais īpašums «Gulbīši» Suntažu pagastā.

Konkursa «Ogres novada sakoptākā lauku sēta 2018» dalībnieki cāļus skaita Taurupē

Dzintra Mozule

«OVV» jau informēja par šī gada konkursa «Ogres novada sakoptākā lauku sēta» uzvarētājiem. Aizvadītajā sestdienā, 27.oktobrī, Taurupes Tautas namā notika konkursa dalībnieku un uzvarētāju kopā sanākšana un apbalvošana.

 

 

 

 

L.Puriņa atzīst, ka Teritorijas uzkopšanas nodaļas darbs ir kā Ogres vizītkarte.

Teritorijas uzkopšanas nodaļas darbu apjoms ir pieaudzis

Dzintra Dzene

SIA «Ogres Namsaimnieks» Teritorijas uzkopšanas nodaļā šobrīd ir aptuveni 160 darbinieki, no kuriem administrācijā trīs – divi darbu rīkotāji un nodaļas vadītājs. Pārējie ir tie, kurus mēs ik dienas redzam rosāmies Ogres ielās – labiekārtošanas strādnieki un sētnieki. Pēc SIA «Ogres Namsaimnieks» izveidošanas minētās nodaļas darba apjoms ir pieaudzis – papildus līdzšinējiem pienākumiem klāt nākusi arī daļa reorganizētās Ceļu un pilsētvides nodaļas funkciju.

 

 

 

Ogres novada uzņēmēju konferenci atklāja Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

Aicina uzņēmējus kopīgi domāt par Ogres novada attīstību

Dzintra Dzene

Piektdien, 26.oktobrī, Ogres Vēstures un mākslas muzejā notika konference, uz kuru bija aicināti Ogres novada uzņēmēji, kā arī piedalījās Ogres novada pašvaldības pārstāvji. Klātesošajiem bija iespēja noklausīties valsts un starptautiskā mērogā pazīstamu lektoru stāstījumus par dažādām tēmām, ka arī neformālā gaisotnē pārrunāt aktualitātes. Konferences mērķis – veicināt ciešāku biznesa pārstāvju un pašvaldības sadarbību.

 

 

 

«Latvijas Vecmāmiņa 2018» finālistes prezentē tautas tērpus.

«Latvijas Vecmāmiņa 2018» finālistes viesojas Tīnūžos

Marta Poga

Sestdien, 27.oktobrī, Tīnūžu Tautas namā norisinājās viena no konkursa «Latvijas Vecmāmiņa 2018» atlases kārtām, kas bija visai koša – titula pretendentes prezentēja tautas tērpus un savas dzimtas stāstus.

 

 

 

 

Mirdza Aizsilniece (no kreisās) un Ilze Kantore kopā ar divkārtējo olimpisko čempionu Ivanu Bugajenkovu.

Ķeguma novada pensionāru biedrība apciemo sporta leģendas

Mirdza Aizsilniece

Tuvojoties Latvijas lielajai jubilejai, Ķeguma novada pensionāru biedrības aktīvisti Ilze un Jānis Kantori, kā arī šī raksta autore, apciemoja mūsu novadā dzīvojošos sporta veterānus – volejbolistu Ivanu Bugajenkovu un riteņbraukšanas treneri Viktoru Mūzi.

 

 

 

 

Ķirbji nosvērti – godalgotās vietas sadalītas.

Ogres spēkavīri piedalās Latvijas rekordķirbja svēršanā

Ritvars Raits

26.oktobrī Rīgas Zooloģiskajā dārzā jau 13.reizi norisinājās uzņēmuma «Maxima Latvija» organizētā Latvijā izaudzēto pašu lielāko un smagāko ķirbju svēršana. Ķirbju likšanai uz svariem un nost celšanai uz šo pasākumu bija uzaicināti divi Ogres spēkavīri – Agris Kazeļņiks un Māris Krievelis. Jāatzīst, ka darbs viņiem bija ne vien atbildīgs, bet arī gana smags, jo lielākais ķirbis bija jauna Latvijas rekorda vērts – 574 kg.

 

 

Kad krēmzupa ielieta šķīvī, pirms pasniegšanas to vēlams izdekorēt ar zaļumiem un ķirbju sēklām.

Ķirbju krēmzupa ar kausēto sieru

Agate Gavare

Krēmzupas ir gluži vai pārbagātas vitamīniem, jo vienā piegājienā iespējams apēst ļoti lielu dārzeņu daudzumu. Tās ļoti viegli un ātri var pagatavot, un tās garšo vienkārši lieliski. Piedāvājam recepti ķirbju krēmzupai ar kausēto sieru.

 

 

 

 

 

– Ko jūs zināt par ķirbjiem?

Arita Zute, viesojas Ogrē:

– Lasīju, ka pagājušajā nedēļā fiksēts jauns Latvijas rekords – izaudzēts ķirbis, kas svēra vairāk nekā 0,5 tonnas. Esmu lepna, ka tāds milzenis izaudzis manā dzimtajā pusē – Kuldīgas novadā!

 

Pierastais un negaidītais

Jānis Arvīds Plaudis

Kas aktuāls Simtgadē? Tāds varens notikums kā partiju ķildas – kādā krāsā blusas otra kažokā, kurš ar kuru mīļi aprunāsies, vai arī nerunās, kurš kuram blakus sēdīsies, smilšu kastē Valdības pili būvējot. Kopumā normāls process. Par nožēlu, aizmirstam, ka iespējami arī nenormāli procesi. Pasaules gals, ar kuru tik priecīgi biedē sektanti, neiespējams. Visums, tāpat kā mūžīgi, izpaudīsies no Dieva uz Saprātu, tad uz Enerģiju un Matēriju, pēc tam atpakaļ – Enerģija – Saprāts un Dievs.

Ķeguma novada domes vadība tiekas ar ķegumiešiem un rembatiešiem

Ritvars Raits

Šomēnes Ķeguma novada pašvaldības vadība tikās ar Ķeguma pilsētas un Rembates pagasta iedzīvotājiem, lai pārrunātu aktuālus jautājumus.

Ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanā apsūdzētais ugunsdzēsējs-glābējs attaisnots

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā Zemgales rajona tiesas Ogrē tiesnese Inese Punte nolasīja saīsināto spriedumu kriminālprocesā, kurā apsūdzēts ugunsdzēsējs-glābējs, kura vadītais operatīvais transportlīdzeklis 2015.gada 13.janvārī, braucot uz izsaukumu pie Ķeguma, iekļuva satiksmes negadījumā, kurā gāja bojā divi vieglās automašīnas pasažieri.

Glabā psihotropās tabletes

25.oktobrī 1982.g. dzimušais Z. kādās mājās Tīnūžu pagastā glabājis 27 «Clonozepam» tabletes un īpašās receptes kopiju. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Lai putnu barotāji rīkojas tāpat kā sunīšu staidzinātāji!

Ar cieņu – Anna Kudeiko

Vasīlija Kudiķa rakstā «Karote darvas medus mucā» lasu, ka Vasīlija kungs cer uz manu viedokli. Domāju, ka divi gulbji vecupē nevar apdraudēt plašo krastmalas tīrību. Šogad viņiem nav ģimenes pieauguma.