Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 31.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Par savu vārtu drošību rūpējas ogrēnietis Rinalds Osis, kurš mačā pret Cēsu «Lekringu» tika atzīts par savas komandas labāko spēlētāju.

Lielvārdiešiem astotā uzvara pēc kārtas, ogrēniešiem – devītais zaudējums

Ritvars Raits

Ar atšķirīgām sekmēm ELVI florbola līgā vīriešiem cīnās abas mūspuses komandas – «Lielvārde/Fat Pipe» pagājušās nedēļas nogalē izcīnīja vēl divas uzvaras un nu jau kļuvusi par turnīra vienīgo līderi, bet debitante «Ogres Vilki» joprojām netiek pie pirmajiem punktiem – atkal piedzīvoti zaudējumi.

 

 

 

 

 

Kaspars Grīnbergs atzīst, ka P/A «Ogres namsaimnieks» vadības uzņemšanās viņam ir liels izaicinājums.

P/A «Ogres namsaimnieks» direktora pienākumus sācis pildīt Kaspars Grīnbergs

Dzintra Dzene

Aizvadītajā piektdienā, 27.oktobrī, notika Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēde, kurā deputāti lēma par pašvaldības aģentūras «Ogres namsaimnieks» direktora Aigara Brieža atstādināšanu no amata un Kaspara Grīnberga iecelšanu šajā amatā uz Darba likumā paredzēto laiku.

 

 

 

 

Lielvārdes novada Kultūras centra jaunā direktore Iveta Bule.

Kultūras dzīvi Lielvārdes novadā vadīs Iveta Bule

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā notikušās Lielvārdes novada pašvaldības domes sēdes darba kārtības pirmais jautājums bija par Ivetas Bules iecelšanu Lielvārdes novada Kultūras centra direktora amatā. Ar visu 14 klātesošo deputātu vienbalsīgu lēmumu I.Bule tika apstiprināta šajā amatā.

 

 

 

Rembatietis Jānis Avens donoru kustībā nav nekāds iesācējs – vakar viņš asinis ziedoja jau vismaz desmito reizi.

Ogrē 27 donori, Lielvārdē – 24

Ritvars Raits

Vakar, 30.oktobrī, Ogres novada Kultūras centrā notika asinsdonoru diena, bet tieši pirms nedēļas tāds pats pasākums notika kultūras namā «Lielvārde». Jāatzīst, ka cilvēku ieinteresētība ziedot asinis, lai izglābtu kādu dzīvību, bija salīdzinoši neliela: Ogrē – 27 donori, bet Lielvārdē tikai nedaudz mazāk – 24.

 

 

 

 

Šajos svētkos kopā ar Aelitu Lazdiņu (trešā no labās) ir arī kolēģes no Madlienas VPII «Taurenītis» un pašvaldības vadītājs Ojārs Atslēdziņš.

Sumināti Ogres novada gada skolotāji

Uldis Prancāns

Kā katru gadu, oktobrī par godu Skolotāju dienai tiek apbalvoti labākie izglītības darbinieki.

 

 

 

 

 

 

 

Mirklis no Suntažu amatierteātra «Sauja» spēlētās izrādes «Dejas Lūnasas svētkos». Suntažnieki tikai par vienu punktu atpalika no ķeipeniešiem.

Ogres amatierkolektīvu teātru skatē uzvar Ķeipenes «Pūce»

Uldis Prancāns

Svētdien, 29. oktobrī, Suntažos notika Ogres novada amatierkolektīvu skate. Lai gan novadā vairākos pagastos darbojas teātri, šogad skatē piedalījās tikai trīs, demonstrējot ļoti labus rezultātus.

 

 

 

 

 

 

– Kāds ir jūsu viedoklis par Helovīnu svinēšanu Latvijā?

Aleksandrs Kašs no Ogres:

– Kam tie Helovīni mums, latviešiem, vispār vajadzīgi? Mums taču ir pašiem savas tradīcijas – mirušo piemiņas dienas, kapusvētki, svecīšu vakari un veļu laiks. Latviešiem jāievēro savas tradīcijas!

 

 

Latvijas simtgades sērijā – zinātniekiem veltītas pastmarkas

Latvijas Republikas simtgadei veltītajā pastmarku sērijā Latvijas Pasts izdod trīs jaunas pastmarkas, ar kurām tiek izcelts Latvijai būtisku zinātnieku veikums un panākumi trīs nozarēs – medicīnā, ķīmijā un astrofizikā. Jauno pastmarku pirmās dienas zīmogošana plānota piektdien, 3.novembrī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Latvijas Valsts simtgades informācijas centra telpās, Mūkusalas ielā 3, no pulksten 10 līdz 19.

 

Komanda «Laubere», kurā apvienojušies lauberieši un suntažnieki.

Telpu futbola čempionātā trīs līderes

Ritvars Raits

Svētdien, 29.oktobrī, tika aizvadītas Ogres novada atklātā čempionāta telpu futbolā otrās kārtas spēles. Pēc to rezultātiem turnīrā palikušas tikai trīs komandas, kas vēl nav zaudējušas ne punkta – «HAUZE» un «Deppo», kas pārstāv Ogri, kā arī Ogresgala «OCSK».

 

 

Helovīni vai Veļu laiks?

Dzintra Dzene

Šodien, 31.oktobrī, daudzviet pasaulē, arī Latvijā tiek atzīmēti Helovīni. Amerikā tirgotājiem tie kļuvuši par otrajiem ienesīgākajiem svētkiem aiz Ziemassvētkiem, kad milzīgā daudzumā tiek pārdoti dažādi svētku simboli, maskas un, protams, saldumi. Helovīnu vakarā bērni, pārģērbušies par miroņiem, spokiem un citiem mošķiem, klīst pa mājām, pieprasot saldumus, atteikuma gadījumā solot izjokot. Mazliet vecāki Helovīnu svinētāji šos svētkus mēdz atzīmēt krogā, kas nereti pārvēršas par vienkāršu pārdzeršanos, dažkārt pat ar huligānisma iezīmēm.

Nogādā slimnīcā

28.oktobrī no kādām mājām Ķeipenes pagastā slimnīcā nogādāts 1972.gadā dzimušais M., kuram konstatēta neliela šujama brūce labās kājas pēdā, kā arī alkohola reibums. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Lai iegādātais nekustamais īpašums neizrādās «kaķis maisā»

Dana Dadze

Dzīvokļa īpašnieka statusa vietā – īres tiesības, dažādi liegumi un apgrūtinājumi uz tikko iegādāto zemes gabalu, īrnieki, kas, kā izrādās, nāk mantojumā kopā ar īpašumu… Tie ir tikai daži no pārsteigumiem, ar kuriem cilvēki mēdz saskarties, noslēdzoties īpašuma iegādes procesam.