Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 4.decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Divu mazbērnu omīte Inese Priede – «Latvijas vecmāmiņa 2018».

«Latvijas vecmāmiņa 2018» – ogrēniete Inese Priede

Ritvars Raits

1.decembrī Ozolnieku kultūras namā norisinājās konkursa «Latvijas vecmāmiņa 2018» fināls, kurā piedalījās arī četras mūspuses vecmāmiņas – rembatiete Sandra Pūpola un trīs ogrēnietes – Zina Budaha, Inese Priede un Maija Bogdanova. Gana nopietnajā konkurencē galveno titulu «Latvijas vecmāmiņa 2018» un bezgala skaistu kroni ieguva ogrēniete Inese Priede, bet Zina Budaha saņēma titulu «Vecmāmiņa – Lepnums un Gods 2018».

 

 

Ogresgala Tautas nams vasaras zaļajā krāsainībā…

Ogresgals kļūst vēl zaļāks un videi draudzīgāks

Uldis Prancāns

Iedzīvotāju iniciatīvas apvienība «Ogresgala EKO grupa» veiksmīgi īstenojusi dzīvē Ogres novada pašvaldības projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums» atbalstīto projektu «Zaļā bioievalka pie Ogresgala Tautas nama».

 

 

 

Ogres evanģēliski luteriskās baznīcas svinīgajā dievkalpojumā.

Ogrē pirmajā Adventā pasniedz augstākos ev. luteriskās baznīcas apbalvojumus

Dzintra Dzene

Svētdien, 2. decembrī, pirmajā Adventā, Ogres evanģēliski luteriskajā baznīcā notika svinīgs dievkalpojums, kurā piedalījās LELB arhibīskaps Jānis Vanags un Ikšķiles iecirkņa prāvests Dzintars Laugalis. Tā laikā draudzes pārstāves Laima Velde un Ruta Baltraite saņēma Baznīcas augstāko laju apbalvojumu «Uzticības vairogs», bet mācītājs Mārtiņš Kalējs –mācītāja krustu.

 

 

 

Daļa no projektu konkursa «Veidojam vidi ap sevi Ogres novadā» dalībnieku pārstāvjiem.

Mazozolos sumina Ogres novada projekta nomināciju uzvarētājus

Uldis Prancāns

1.decembrī Mazozolu kultūras namā notika gadskārtējais Ogres novada pašvaldības projektu konkursa «Veidojam vidi ap sevi Ogres novadā» noslēguma pasākums. Tajā tika apkopoti iedzīvotāju iniciatīvas grupu veiktie darbi, projektu īstenošanas rezultāti un sumināti uzvarētāji.

 

 

 

 

– Vai jau sajūtat Ziemssvētku noskaņu?

Inga Zariņa no Tīnūžiem:

– Jā, man tā jau ir. Pirmkārt, to dod sniedziņš, kas pēdējās ziemās mūs nav lutinājis. Mājās man ir skaists Adventa vainags, ko darinājām kopā ar meitu Anci. Tas mums tapa tikai no dabīgiem materiāliem.

 

 

Apsveikumus saņem Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas pedagogu kolektīvs.

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolai – pieci gadi

2.decembrī Tīnūžu tautas namā ar koncertu «Es nesu Latviju sevī» tika atzīmēta Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas piecu gadu pastāvēšanas jubileja, kā arī iedegta pirmā svece Adventa vainagā, informē Ikšķiles novada pašvaldība.

 

 

 

 

 

Jaunie lielvārdieši ciemos pie «Mežvairogu» iemītniekiem.

Lielvārdes vidusskolas audzēkņi ziedo dzīvnieku patversmei

Ritvars Raits

E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolā arī šoruden norisinājās Mārtiņdienas gadatirgus, kurā pirmo četru klašu skolēni tirgoja vecāko klašu audzēkņiem mājās gatavotus gardumus un dažādas praktiskas lietiņas.

 

 

 

 

Profitroļi gatavi. Lai labi garšo!

Vārītie pīrādziņi jeb profitroļi

Agate Gavare

Profitroļi jeb vārītie pīrādziņi ir ne vien ļoti vienkārši pagatavojami, bet arī izcili garšīgi!

 

 

 

Atlaide vai pārmaksa?

Dzintra Dzene

Līdz ar pirmo Adventu sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas nenoliedzami saistīts arī ar dāvanu gādāšanu. Vieni tās gatavo paši, citus iekārdina dažnedažādās atlaides tirdzniecības vietās.

Zandai Vītolai – Atzinības raksts

Pagājušajā nedēļā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika svinīga ceremonija, kurā pasniedza balvas un Atzinības rakstus konkursa «Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam» laureātiem.

Iespējams, ceļ neslavu

Saņemta informācija, ka 9.novembrī Ķegumā O., iespējams, celta neslava. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Apkopoti A.Pumpura Lielvārdes muzeja dzejas konkursa rezultāti

Uldis Prancāns

Ievērojot ilggadējo tradīciju, Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs 30.novembrī, precīzi Andrejdienā, uz dzejiski dziesmotu pasākumu aicināja visus dzejas konkursa dalībniekus un apbalvoja uzvarētājus.