Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 4.jūnija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Svētku dalībnieku uzmanību piesaistīja arī «AGGI» lielās koka spēles.

Ogresgala pagasta svētkus šogad svin Ciemupē

Dzintra Dzene

Sestdien, 1.jūnijā, Ogresgala pagasta iedzīvotāji un viesi, līdzīgi kā pērn, tika aicināti kopīgi atzīmēt pagasta svētkus ar devīzi «Vesela ģimene – drošs pamats veselai valstij», kas šogad notika Ciemupē. Ogresgaliešiem bija iespēja piedalīties sportiskās un radošās aktivitātēs, baudīt koncertus un izlustēties zaļumballē.

 

 

 

Daudzviet Ogrē nomainīti kanalizācijas aku vāki, kas tagad ir koši sarkani un viegli pamanāmi.

Ogrē pakāpeniski maina bojātos kanalizācijas aku vākus

Marta Poga

No iedzīvotājiem saņemtas vairākas sūdzības par kanalizācijas aku lūkām, kuru vāki ir iegrimuši asfalta segumā vai arī izspiedušies virs tā, tādējādi apdraudot satiksmes un gājēju drošību, informē Ogres novada pašvaldības darbinieki. Šī situācija tika pārrunāta Ogres novada pašvaldības autoceļu uzraudzības komisijas sēdē, un PA «Ogres komunikācijas» dots uzdevums apsekot Ogres pilsētā esošās kanalizācijas akas.

 

 

 

Šī bija arī pirmā reize, kad pirmo Svēto Komūniju K.Bojārs un J.Zarāns pasniedza tieši jaunuzceltajā Ikšķiles Katoļu baznīcā.

Jaunajā Ikšķiles Katoļu baznīcā pasniedz pirmo Svēto Komūniju

Dzintra Dzene

Svētdiena, 2.jūnijs, 20 bērniem Ikšķilē bija īpaša diena. Svinīgi saposušies viņi Ikšķiles Katoļu baznīcā pieņēma savu pirmo Svēto Komūniju, ko pasniedza Ogres Svētā Meinarda Romas katoļu baznīcas prāvests Konstantīns Bojārs un priesteris Juris Zarāns. Šī bija arī pirmā reize, kad pirmā Svētā Komūnija tiek pasniegta tieši jaunuzceltajā Ikšķiles Katoļu baznīcā. Par šī notikuma lieciniekiem kļuva baznīcas ticīgie un bērnu radinieki.

 

 

 

 

Liliju Paegli sumina Madlienas līnijdejotājas.

Biedrība «Otrās mājas» atskatās uz 15 ražena darba gadiem

Uldis Prancāns

31.maijā Madlienas kultūras namā biedrība «Otrās mājas» atskatījās uz pirmajiem 15 raženiem darbības gadiem un bija uzaicinājusi pagasta iedzīvotājus iepazīt savu cilvēku kolektīvo un individuālo veikumu plašas sabiedrības labā.

 

 

 

Taurupiešu Popielas uznāciens. No kreisās: Ramona Priede, Linards Imants Ozoliņš, Estere Keita Līcīte, Kendija Ozerinska.

Mācību gada radošais noslēgums Meņģelē

Uldis Prancāns

Kopš Taurupes vidusskola tika reorganizēta, pārvērtās pamatskolā, un tai tika pievienotas divas filiāles, katru jauno mācību cēlienu visas trīs skolas, trejmeitiņas, iesāk kopīgā sporta solī.

 

 

 

 

 

 

– Vai būvdarbi Brīvības ielas skvērā jums sagādā neērtības?

Olga Jurāne no Ogres:

– Pa Brīvības ielas skvēru eju ne pārāk bieži – divas vai trīs reizes nedēļā. Redzu, ka būvdarbi notiek, bet īpašas neērtības to dēļ es nejūtu, ja nu vienīgi līdz aptiekai tagad jāiet ar nelielu līkumiņu.

 

 

Tīnūžu sākumskolas izcilnieki un viņu pedagogi pateicības pasākumā.

Ikšķiles novadā godina labākos skolēnus un skolotājus

Ritvars Raits

Aizgājušā mācību gada pēdējā nedēļā Ikšķiles novada pašvaldība jau tradicionāli pateicās labākajiem skolēniem, kuri izcēlušies mācību olimpiādēs, konkursos un sacensībās, kā arī viņu pedagogiem. Kopumā tika sumināti 104 skolēni, 27 kolektīvi un komandas, kā arī 67 pedagogi, naudas balvās izmaksājot 19 780 eiro.

 

 

 

Ikšķiliete Sandra Koja un cēsnieks Juris Vasiļjevs pēc 18 000 eiro sadalīšanas.

Ikšķiliete Sandra Koja laimē vairāk nekā 16 000 eiro

Ritvars Raits

Pie iespaidīga naudas laimesta 16 100 eiro apmērā tikusi ikšķiliete Sandra Koja, kura pagājušās nedēļas nogalē piedalījās televīzijas šova «Superbingo» papildspēlē «Dubultspēle».

 

 

 

 

 

Par tiem, kam viss ir slikti…

Ritvars Raits

Ja kaut kas ir slikti, klusēt noteikti nevajag – ir jārunā un jāprotestē, kamēr lietas tiek sakārtotas. Interesanti, bet, kamēr citur cilvēki ir neapmierināti ar to, ka nekas netiek darīts, Ogrē sasniegta pilnīgi jauna pakāpe – mēs protestējam pret to, ka dara…

 

Galvaspilsētas bibliotekāri gūst pieredzi Ogrē

Ritvars Raits

29.maijā Ogres Centrālajā bibliotēkā (OCB) pieredzes apmaiņā viesojās bibliotekāri no Rīgas Centrālās bibliotēkas un tās filiālēm, informē Ogres Centrālās bibliotēkas direktores vietniece Aija Žilvinska.

Policija atklājusi pirms desmit gadiem Ogrē izdarītu slepkavību

Ritvars Raits

Valsts policija informē, ka šopavasar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargiem mērķtiecīga darba rezultātā izdevies atklāt pirms teju desmit gadiem Ogrē izdarītu sievietes slepkavības lietu. Šobrīd kriminālprocesā vēl tiek veiktas izmeklēšanas darbības, bet jau tuvākajā laikā krimināllieta tikšot nodota prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Draud dēls

30.maijā Ogrē, Margrietiņu ielā, kādai sievietei dēls izteicis draudus. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.