Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 5.decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Uz podesta – Ogres NSC direktore Dzirkstīte Žindiga (no labās) kopā ar labākajiem jaunajiem futbolistiem, vieglatlētiem un mākslas vingrotājām.

Ogres NSC otro reizi tiek pasniegta Gada balva

Gerda Krūmiņa, Ogres NSC sporta projektu koordinatore

1.decembra vakarā Ogres stadiona hallē jau otro reizi notika iespaidīgs un krāšņs pasākums, uz kuru bija aicināti Ogres novada sporta centra audzēkņi, viņu vecāki un treneri – «Gada balva 2017». Par Gada sportisti tik atzīta vingrotāja Veronika Gruzdeva, arī Gada komandas balva tika mākslas vingrotājām – junioru komandai.

 

 

 

 

 

Ilze Patmalniece izstādes atklāšanas brīdī.

Ilze Patmalniece – burve, kas piepildījusi daudzu meiteņu sapni

Dzintra Dzene

Gandrīz katra meitene ir sapņojusi par savu vienreizējo, neatkārtojamo kāzu kleitu. Modes māksliniece un dizainere, ogrēniete Ilze Patmalniece spējusi šos sapņus īstenot. Piektdien, 1.decembrī, Ogres Vēstures un mākslas muzejā (OVMM) tika atklāta viņas pirmā personālizstāde «… no zīmuļa līdz tērpam», kur var aplūkot Ilzes šūtās kāzu kleitas, pazīstamu mūziķu skatuves tērpus, kā arī gleznas. Uz izstādes atklāšanu bija ieradušies daudzi jo daudzi mākslinieces draugi, tuvinieki un arī līgavas, kurām viņa šūdinājusi kāzu kleitas.

 

Jaunie bērnu rotaļlaukuma elementi pie Plaužu ezera.

Bērnu atpūtai un aktivitātēm pie Plaužu ezera skaists papildinājums

Uldis Prancāns

Iedzīvotāju grupa «Plaužezeram» (koordinators Rolands Celmiņš, Andris Rašmanis, Edvīns Gerķis, Agita Celmiņa) Ogres pašvaldības projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums» ietvaros īstenojusi projektu «Bērnu rotaļu laukums pie Plaužu ezera – 2.kārta».

 

 

 

– Vai ir kāds policists, kuram jūs gribētu pateikt paldies viņa profesionālajos svētkos?

Alise Lazdāne no Ogres:

– Lai kā cenšos atcerēties, tomēr jāsaka, ka nekādu tiešu darīšanu ar policijas darbiniekiem man nekad nav bijis. Viens labs paziņa strādā policijā, par viņu droši varu teikt, ka viņš ir šī amata cienīgs.

 

Rembatiete Diāna Isjomina Bratislavā aizvadīja labu spēli pret norvēģietēm, izceldamās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Mūsu florbolistēm šodien astotdaļfināla spēle pret dānietēm

Ritvars Raits, speciāli «OVV» no Bratislavas

Latvijas sieviešu florbola izlase, kuras sastāvā ir arī rembatiete Diāna Isjomina, lēdmaniete Evita Rudzīte un ogrēniete Paula Sloģe, turpina cīņu pasaules čempionāta finālturnīrā, kas notiek Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā. Tikai vakar noslēdzās grupu turnīrs, bet jau šodien, 5.decembrī, latvietēm paredzēta ļoti svarīga astotdaļfināla spēle, kurā viņām pretī stāsies Dānijas valstsvienība.

 

 

 

 

Komandai «Osports/ONSC» Ogres čempionātā jau piecas uzvaras un viens neizšķirts rezultāts.

«Osports/ONSC» dzenas pakaļ līderiem

Ritvars Raits

3.decembrī Ogres novada atklātajā čempionātā telpu futbolā notika četras no septiņām sestās kārtas spēlēm. Piekto uzvaru izcīnīja pašreizējā vicečempione «Osports/ONSC», vismaz uz laiku turnīra tabulā pakāpjoties uz otro pozīciju.

 

 

 

 

Kā izdzīvot tautu no Latvijas

Jānis Arvīds Plaudis

Statistika liecina, ka mēs vairāk importējam nekā eksportējam. Neticiet. Mūždien esam eksporta lielvalsts. Sākot ar krāsainiem metāliem Godmaņa laikos un «naudas vagonu» uz Krieviju Repšes laikos. Turpinot ar nieka 400 000 viesstrādnieku uz Rietumeiropu. Un apdzīvotās vietas dziest mūsu kartē, lai atdzimtu citur. Bēgļu atgriešanās programma nedarbojas. Vienīgā patiesā programma – uzlabot juridisko, morālo, demogrāfisko, ekonomisko līmeni dzimtenē.

Dzērumu izguļ grāvī pie baznīcas, pagalmu izbradā svešs ganāmpulks

Jurijs Matrosovs, Ķeguma novada pašvaldības policijas inspektors

Problēmas, ar kurām savā dienestā visbiežāk iznāk saskarties pašvaldības policijas darbiniekiem, ir iereibušas un sabiedriskā vietā guļošas personas, kā arī klaiņojoši mājdzīvnieki. Pagājušais mēnesis nebija izņēmums – Ķegumā pie baznīcas gulēja pārlieku iereibis kungs, bet Birzgalē klejoja gan govis, gan nikns suns.

Nogādā slimnīcā

30.novembrī no kādām mājām Suntažos Ogres slimnīcā ar grieztu brūci kreisajā apakšdelmā nogādāts vīrietis, kurš pats sev nodarījis šos miesas bojājumus.

Rūdolfs Blaumanis mums IR vajadzīgs…

Ruta Skrebele, Ogresgala pamatskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja

Vai jums ir tā bijis, kad atnāk jautājumi? Daudz, daudz. Un uz tiem ar steigu jāatbild. Jautājumi nāk, veļas, rāpo, lien. Visdažādākie un visneiedomājamākie. Tādos brīžos ir tāda sajūta, ka jautājumi izbiruši no kāda liela groza, un tos nevar salasīt tik vienkārši kā, piemēram, ābolus. Lai jautājumus saliktu grozā, vispirms uz tiem jāatbild.

Uz Blaumaņa «Brakiem» – arī mūsējie!

Rūdolfa Blaumaņa literārās prēmijas konkursā piedalījās arī 10 skolēni no Ogres novada, astoņi tika uzaicināti uz noslēguma sarīkojumu, informē Zinta Saulīte – R.Blaumaņa memoriālmuzeja «Braki» vadītāja, konkursa vērtēšanas komisijas priekšsēdētāja, Madlienas vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja.

Uzvar vācu un latviešu valodas olimpiādēs

Sācis griezties un ātrumu uzņēmis mācību priekšmetu olimpiāžu karuselis.

Ielūkosimies skolēnu pārdomās!

***

Satiekot rakstnieku šajā ceļojumā, sapratu, ka tepat jau viņš bija. Katrā otrajā solī, kas ikdienā sperts, vārdos, kas kā ūdens skrējis pār lūpām, ceļā, kas sen sākts, bet nekad nebeigsies.

Elīna Krastiņa, Ogres 1.vsk.,9.kl.