Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 5.janvāra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Jaunie basketbolisti turpina cīņu par «Mini kausu»

Ritvars Raits

Šonedēļ, kamēr turpinās skolēnu brīvlaiks, jaunie basketbolisti visā Latvijā aizvada Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkoto sacensību «Mini kauss» otrā posma spēles. Turnīrs šonedēļ notika arī Ogres Basketbola skolā, kur trešdien, 3.janvārī, spēkiem mērojās vecuma grupas U10 zēni un meitenes (2008.g. dzim. un jaun.), bet vakar, 4.janvārī, to pašu darīja vecuma grupas U11 topošie groza bumbas meistari (2007.g. dzim.).

 

Piebraucamais ceļš blakus Ogres tirgum – kā neglīts traips pilsētas sejā…

Atbildīgie par piebraucamā ceļa stāvokli – tā lietotāji

Ritvars Raits

Ogrēniete Dzintra tieši pirms jaunā gada aktualizēja jautājumu par to, kas ir atbildīgs par piebraucamā ceļa, kas atrodas blakus Ogres tirgum, katastrofālo stāvokli. Kā noskaidroju, šajā gadījumā pat nav svarīgi, kam pieder zeme, jo ceļš kārtībā jāsaved tiem, kuri to lieto.

 

 

 

SIA «Kārļi» saimnieks Juris Kusiņš cer uz raženu Jauno gadu.

Ogresgala graudkopis Juris Kusiņš atzīst: jāprot plānot!

Uldis Prancāns

Juris Kusiņš Ogresgala «Kārļos» strādā kopš 1998.gada. Iesākumā galvenā darbības nozare bija piensaimniecība.

 

 

 

 

 

Imants Smirnovs (no kreisās) un Ilmārs Zemnieks Tomes Tautas nama jubilejā sveic tā vadītāju Sarmīti Pugaču.

Nosvinēti Tomes Tautas nama 85 gadi

Marta Poga

Īsi pirms Ziemassvētkiem, 23.decembrī, ar jubilejas koncertu «Lai iedegas sveces» tika atzīmēta Tomes Tautas nama 85 gadu jubileja.

 

 

 

 

 

 

– Ko vēlat savai valstij jubilejas gadā?

Inese Girviča no Pārogres:

– Pārticību! Lai būtu veselība, lai medicīna uzlabotos, lai visi būtu veseli! Lai būtu labāk, svarīgi ir nesūdzēties, bet darīt. Jāsāk katram ar sevi. Mēs savā ģimenē tā cenšamies, rītos novēlot viens otram jauku dienu.

 

 

Aizpurvju senkapi šobrīd.

Taurupes pagastā «mājojošie» senkapi

Uldis Prancāns

Runājot par mūsu tautas mantojuma sastāvdaļām, nedrīkst aizmirst par senkapiem. Tie sniedz ne tikai kultūrvēsturiskas liecības, bet arī emocionālu, atmiņu smiltīm piebirušu vielu pārdomām par tuvāku vai tālāku nākotni un pēdējo pieturas punktu, kas sagaida mūs visus.

 

 

Mūsu jaunā orientieriste Elīze Bremze (pirmā no kreisās) Latvijas čempionātā Madonā izcīnīja sudrabu un bronzu.

Ogres orientieristiem septiņas medaļas Latvijas čempionātā

Ritvars Raits

Pagājušā gada nogalē Madonā pārsteidzoši labos sniega apstākļos norisinājās Latvijas čempionāts orientēšanās sportā ar slēpēm. Septiņas godalgas šajās sacensībās izcīnīja Ogres orientieristi – vienu zelta, četras sudraba un divas bronzas.

 

 

 

 

 

Sportiskā pasākuma «Jauns gads – jauna apņemšanās» dalībnieku kopbilde.

«Jauns gads – jauna apņemšanās» – jau septīto reizi

Ritvars Raits

1.janvāra pusdienlaikā pie krāšņās egles, kas greznojas Ikšķiles Tautas nama priekšā, pulcējās aktīvākie un mundrākie iedzīvotāji novadā, lai piedalītos tradicionālajā pasākumā – skrējienā «Jauns gads – jauna apņemšanās», kas šogad notika jau septīto reizi.

 

 

Trīs labas lietas

Dzintra Mozule

Gadu mijā visbiežāk cits citam vēlam pašu būtiskāko – veselību un veiksmi. Sens paziņa šīm abām man ieteica pievienot vēl trešo labo lietu – doties aizraujošā ceļojumā!

Lēdmanē slēgta fitnesa zāle

Ritvars Raits

Pirms septiņiem gadiem biedrība «Lēdmane», kuras valdes locekļi ir lēdmanieši Arno Kuks un Dzintars Laganovskis, realizējot divus Eiropas Savienības fondu projektus, Lēdmanes pamatskolā izveidoja fitnesa zāli. Nu izrādījies, ka lēdmaniešiem tāda zāle nemaz nav vajadzīga, tāpēc tā likvidēta, likvidācijas process ir arī biedrībai «Lēdmanei».

Ogres slimnīcā pirmais jaundzimušais šogad ir zēns

Ogres slimnīcā šogad 1.janvārī pirmais piedzimis puisēns. SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs norāda, ka dzemdību skaits Ogres slimnīcas Dzemdību – ginekoloģijas nodaļā aug ar katru gadu un 2017.gadā sasniedzis jau 451.

Atrod lādiņus

1.janvārī mežā Ķeipenes pagastā atrasti 11 nesprāguši lādiņi, kas nodoti sapieriem iznīcināšanai.