Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 6.marta numurā

[ A+ ] /[ A- ]

OGRES TRIKOTĀŽAS KOMBINĀTS – šeit liela daļa ogrēniešu ir pavadījuši visu vai lielāko daļu sava darba mūža, bet tagad…

Mana Ogre

«Dzīvoju un strādāju Ogrē no 1969.gada, bet, izrādās, mani vecāki, vēl nebūdami pazīstami, pabijuši Ogrē pagājušā gadsimta 30-tajos gados,» redakcijai raksta ogrēniete Ilze Zirdziņa.

 

 

 

 

 

 

 

Meņģelieši sporta arēnā «Rīga».

Mācāmies un atpūšamies Meņģeles skolā!

Olita Rudzīte, Meņģeles skolas struktūrvienības vadītāja

Mācību gada noslēgums vairs nav aiz kalniem, un vēlos savā un skolēnu vārdā pateikt paldies visiem, kuri dāvāja mūsu skolēniem atpūtu un izklaidi, lai gūtu emocijas, prieku un iedvesmu.

 

 

 

P/A organizētā tikšanās ar māju vecākajiem bija plaši apmeklēta.

P/A «Ogres namsaimnieks» atjauno tradīciju tikties ar māju vecākajiem

Dzintra Dzene

Piektdien, 2.martā, pašvaldības aģentūras «Ogres namsaimnieks» direktora pienākumu izpildītājs Kaspars Grīnbergs aicināja uz tikšanos māju vecākos.

 

 

 

 

 

Zināšanu centra «Naudas pasaule» vadītājs Jānis Motivāns stāsta, ka ekspozīcija veidota saskaņā ar principu: «Nāc, ieraugi, pieskaries, izpēti un apdomā!»

Lai izzinātu «Naudas pasauli», ar stundu nepietiks

Dzintra Dzene

Latvijas Bankas centrālajā ēkā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 2A, kur atrodas bankas vadības darba kabineti, nav klientu apkalpošanas nodaļas, taču šajā ēkā var paviesoties ikviens, apmeklējot Zināšanu centra «Naudas pasaule» ekspozīciju.

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcijas monēta «Mana Latvija» ar Elizabetes Kanderes zīmējumu

Piektdien, 9.martā, Latvijas Banka izlaidīs sudraba kolekcijas monētu «Mana Latvija», kura veltīta Latvijas valsts 100 gadu jubilejai un kuras reverss tapis pēc Grobiņas novadā dzīvojošās nu jau 11 gadus vecās Elizabetes Kanderes zīmējuma.

 

 

Konsultējošā skolotāja Jeļena Bobrova (no labās) ar saviem konkursa laureātiem – Oļegu Petkeviču, Vladislavu Lihtenšteinu, Jeļizavetu Jegorovu, Ivanu Safonovu un Artjomu Fjodorovu.

Jaunogres vidusskolas «Just do it» izcīna trešo vietu

Ritvars Raits

1.martā Rīgas Motormuzejā notika Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) 6. – 8.klašu skolēniem rīkotā konkursa «Gribu būt mobils» fināls, kurā augsto 3.vietu ieguva Jaunogres vidusskolas skolēnu komanda «Just do it». Balvā jaunie ogrēnieši un viņus konsultējošā skolotāja saņēma ekskursiju 400 EUR vērtībā.

 

 

 

 

 

 

 

LTA padomes priekšsēdētājs Henriks Danusēvičs (no kreisās) sveic Ogres uzņēmēju Jāni Štaueru.

Starp labākajiem tirgotājiem – «Štoka pica» un «Māris&Co»

Ritvars Raits

Februāra nogalē tika paziņoti ikgadējā konkursa «Latvijas Labākais tirgotājs 2017» laureāti. Starp uzņēmumiem, kas šoreiz izpelnījušies atzinību, ir arī divas mūspuses firmas – Ogres IK «Štoka pica» ar savu kafejnīcu – picēriju «Trombons» un Lielvārdes SIA «Māris&Co» ar kafejnīcu «Panna».

 

 

 

 

– Kam jūs piešķirtu balvu «Labākais tirgotājs»?

Maija Bērziņa no Ogres:

– Es pa tiem veikaliem nemaz tik daudz nestaigāju… Pat patīk tie tirgotāji, kuri pārdod pašu ražojumus. Piemēram, tepat «Pūres Beķerejā» gan ļoti garšīgs ir viss, gan arī apkalpošana ļoti laipna.

 

Kāda kuram kompetence…

Uldis Prancāns

Pēdējā laikā plašsaziņas līdzekļos un vēl plašākā sabiedrībā tiek runāts par kompetencēm. Ne tikai izglītības sistēmas kārtējās reformas ietvaros. Vieni kompetenču idejisko ievirzi slavē, citi apsmaida vai noliedz.

Gripa sasniegusi arī Ogres slimnīcu

Gripa sasniegusi arī Ogres slimnīcu – aizvadītās nedēļas nogalē Uzņemšanas nodaļā vērsušies vairāki pacienti ar gripas pazīmēm, informē SIA «Ogres rajona slimnīca» galvenā speciāliste veselības aprūpes jomā Regīna Neilande.

Ogrē rinda pēc biļetēm uz Dziesmu un Deju svētkiem jau no agra rīta

«Sestdien no pulksten 11 «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā sāka tirgot 95 230 biļetes uz 19 XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku maksas pasākumiem.

Nokosta stirna, bojāts dūmenis un īsziņa ar vīrusu

Rinalds Liepiņš, Ķeguma novada pašvaldības policijas vecākais inspektors

Februārī, kas ir gada īsākais mēnesis, Ķeguma novada pašvaldības policijai darba netrūka. Daži no vietējo kārtības sargu fiksētajiem notikumiem prasīja no viņiem īpašas prasmes un iemaņas, piemēram, atrast suni, kas nokodis stirnu, noskaidrot, kāpēc dūmo skurstenis, kā arī konsultēt, kā atbrīvot mobilo tālruni no vīrusa.

Glabā cigaretes bez akcīzes markām

3.martā pie administratīvi aizturētā G. Ogrē, Brīvības ielā, glabājās 18 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Vai aukstumpumpai der tautas metodes?

Dana Dadze

Kā auksts laiks, tā atkal aukstumpumpa! Turklāt, ja aukstumpumpa parādījusies vienreiz, visticamāk, tā būs vēl un vēl.

CSDD sākusi jaunu akciju – «Apstājies, pirms atslēdzies!»

Agate Gavare

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) uzsākusi jaunu akciju «Apstājies, pirms atslēdzies!». Kampaņa tiek rīkota, lai pievērstu sabiedrības uzmanību neapzinātam riskam ceļu satiksmē, kad transporta līdzekļu vadītāju noguruma dēļ ir iespējama iemigšana pie stūres un sekojoša avārija, informē CSDD Sabiedrisko attiecību daļa.

Skolēni eksperimentē un pēta

Uldis Prancāns

Ogres Valsts ģimnāzijā notika gadskārtējais vides pētnieku konkurss «Skolēns eksperimentē», kurā jaunie zinātnieki apliecināja savu vēlmi izzināt un uzlabot vidi sev apkārt.