Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 6.septembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Kārtējās stafetes mirklis.

Skolu sadraudzības Sporta diena Meņģelē

Uldis Prancāns

Devīto gadu pēc kārtas jaunā mācību gada ieskaņā aizraujošā Sporta svētku dienā tikās Mazozolu, Meņģeles un Taurupes izglītības iestāžu skolēni un pedagogi.

 

 

 

Ogrē, Vidzemes ielā, notiek gājēju celiņa izbūve.

Ogrē, Vidzemes ielā, notiek gājēju celiņa izbūve

Dzintra Dzene

Līdz šim Ogrē, Akmeņu ielas masīvā, dzīvojošie, lai nokļūtu līdz autobusa pieturai, devās pa gājēju celiņu, kas savu mūžu nokalpojis, un tumšajās diennakts stundās pārvietošanās pa to bija kļuvusi pat bīstama. Šobrīd Ogrē, Vidzemes ielā, turpinot pakāpenisku darbu gājēju celiņu infrastruktūras sakārtošanā pilsētā, notiek jauna gājēju celiņa izbūve.

 

 

Darbi Ogres skvērā pilnībā tiks pabeigti aptuveni nedēļas laikā.

Pārbūvētais Ogres skvērs ekspluatācijā vēl nav nodots

Dzintra Dzene

Lai gan kopš Ogres pilsētas svētkiem pārbūvētais Ogres svērs ir atklāts gājēju kustībai, ekspluatācijā tas vēl nav nodots, un šobrīd turpinās nelieli darbiņi pie trūkumu novēršanas.

 

 

 

 

Lūk, Taurupes dārza saulespuķu parādes rinda.

Dižās saulespuķes Taurupes dārzā…

Uldis Prancāns

Raksta autora piemājas dārzā Taurupē joprojām aplūkojamas patiesi varenas saulespuķes. Garākās no tām pārliecinoši jaņos atstāj Latvijas basketbola spožo «saules puisi» Kristapu Porziņģi, kura augums ir 220 cm.

 

 

 

Priesteris Juris Zarāns Ogres Svētā Meinarda Romas katoļu baznīcā kalpo tikai nepilnu gadu.

Juris Zarāns: «Cilvēcību mēs mācāmies visas dzīves garumā»

Dzintra Dzene

Priesteris Juris Zarāns Ogres Svētā Meinarda Romas katoļu baznīcā kalpo tikai nepilnu gadu, taču ir paguvis iemantot gan Ogres, gan Ikšķiles draudzes cieņu un mīlestību. Arī Līvānos, kur viņš iepriekš kalpoja Līvānu Svētā Erceņģeļa Miķeļa draudzē, baznīcēni no iemīļotā priestera atvadījās ar asarām acīs.

 

 

 

 

– Vai jūsu ģimenē tiek atzīmēta Tēvu diena?

Dace Stubure no Ikšķiles:

– Atzīmējam gan! Tieši šodien es ar meitu, dēlu, vedeklu un mazmeitu svinam savas ģimenes dienu. Svētdien, kad mans dēls atgriezīsies no darba, mums būs svētku vakariņas par godu Tēvu dienai.

 

 

Ikšķiliete Nadežda Visocka.

Ikšķilietei Nadeždai Visockai – 100. dzimšanas diena!

Ritvars Raits

4.septembrī ikšķiliete Nadežda Visocka atzīmēja savu simto dzimšanas dienu. Ļoti nozīmīgajā dienā jubilāri sveica Ikšķiles novada pašvaldības pārstāvji.

 

 

 

 

Devītās klases audzēkņi ieved Lielvārdes pamatskolā pirmklasniekus.

Lielvārdes pamatskolai divas jubilejas vienā dienā

Ritvars Raits

Jaunā mācību gada sākums jeb Zinību diena ir svētki katrai mācību iestādei, bet Lielvārdes pamatskolai 2.septembris bija īpaši zīmīgs, jo tika atzīmētas uzreiz divas pusapaļas gadadienas – 35 gadi kopš šīs skolas atvēršanas un 25 gadi, kopš tajā ir latviešu skolēnu plūsma.

 

 

 

 

Ķeguma čempionāta ielu basketbolā laureātu kopbilde.

Ķeguma čempione ielu basketbolā – Lielvārdes «Avotu Reprezent»

Ritvars Raits

Ar Lielvārdes komandas «Avotu Reprezent» triumfu noslēdzies Ķeguma novada pirmais čempionāts ielu basketbolā. Vicečempiones godā «Kapara naglas», bet godpilnajā trešajā vietā komanda «Rembates Plostotājs».

 

 

 

Ķeguma «Veselības apļu» laureāti.

Ķegumā un Lielvārdē saskaitīti visi apļi

Ritvars Raits

Ķegumā un Lielvārdē līdz ar vasaras pēdējā mēneša beigām noslēgušās iknedēļas stadiona apļu skriešanas sacensības. Ķegumā visvairāk apļus sakrājušie skrējēji jau apbalvoti, bet Lielvārdē laureātus sveiks 11.septembrī.

 

 

 

Tomes Sporta spēļu futbola turnīra laureāti.

Tomes Sporta spēlēs – futbols, volejbols, petanks un krokets

Ritvars Raits

Augusta pēdējā dienā Tomes pagasta centrā notika Sporta spēles, kuru dalībnieki mērojās spēkiem ne tikai futbolā un volejbolā, bet arī petankā, kroketā, frisbijgolfā un spēka vingrinājumos. Futbola turnīrā triju komandu konkurencē uzvarēja «Kāda starpība», volejbolā piedalījās desmit komandas, bet pirmo vietu izcīnīja «Man patīk mammas», petankā – Raimonds Elstiņš, kroketā – Mārtiņš Bite, frisbijgolfā – Lauris Zdanovskis, bet spēka vingrinājumos – Gita Vītola un Mikus Laganovskis.

 

 

Patīkams un nebūt ne sīkums

Ritvars Raits

Tēvu diena, kā vēsta kalendārs, būs tikai svētdien, bet man jau šīs nedēļas pirmajā dienā no pastkastītes burtiski izlidoja negaidīts pārsteigums trīs apsveikuma pastkartīšu izskatā…

 

Konfliktē ar dēlu

Saņemta informācija, ka 29.augustā kādās mājās Tīnūžu pagastā P. radies konflikts ar dēlu.