Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 7.novembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Vīriešu elites grupas uzvarētāji: Gatis Štulbergs (no kreisās), Mareks Zālītis un Nauris Neimanis.

Skrējēji sezonu noslēdz ar krosu Ogres Zilajos kalnos

Ritvars Raits

4.novembrī, kas bija saulaina sestdiena, Ogres Zilajos kalnos notika vieglatlētikas skolas «Jūdze» rīkotās tradicionālās sezonas noslēguma sacensības skriešanas krosā. Paši mazākie bērni veica 650 m garu distanci, bet visi pārējie skrējēji, atkarībā no savas vecuma grupas un sagatavotības pakāpes, skrēja no 2,5 līdz 10 km.

 

 

 

Ciemupiešu īstenotā projekta acīmredzamais rezultāts netālu no kapsētas.

Ciemupes kapsētas zaļajā zonā radīta atpūtas un saviesīgas tikšanās vieta

Uldis Prancāns

Īstenots dzīvē darba grupas «Ciemupieši» projekts «Atpūtas stūrītis Ciemupē». Ogresgala iedzīvotāju – «Ciemupiešu» sastāvā savus uzdevumus veica koordinatore Vija Grīnhāgena, Arnis Šnikvalds, Ilga Veide, Aigars Veide, Elijs Grīnhāgens.

 

 

 

 

ONKC jaukto kori «Ogre» jubilejā sveic Valsts pirmā lēdija – Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze Iveta Vējone.

Jauktajam korim «Ogre» – 45 gadu jubileja

Anita Zeiliņa

Sestdien, 4.novembrī, Ogres novada Kultūras centra (ONKC) jauktais koris «Ogre» ar koncertu, kurā piedalījās arī Rīgas Latviešu biedrības sieviešu koris «Ausma», svinēja savu 45 gadu jubileju. Pasākuma nozīmību apliecināja arī Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundzes Ivetas Vējones un citu prominentu personu klātbūtne.

 

 

 

 

Signe Sniedze zāļu vakara noskaņās.

Jumpravas kultūras namam jauna vadītāja – Signe Sniedze

Ritvars Raits

Kopš 1.novembra Jumpravas kultūras nams un līdz ar to arī Jumpravas pagasta kultūras dzīve ieguvusi jaunu vadītāju. Šis amats uzticēts aizkrauklietei ar iespaidīgu pieredzi kultūras un izglītības jomā – Signei Sniedzei.

 

 

 

– Vai zinājāt, ka 7. un 8.novembris pirms gadiem 30 bija valsts svētki?

Aiva Košeļeva no Ogres:

– Jāatzīstas, tiešām nezināju, ka šie datumi bija svētki un brīvdienas. Pat nevaru iedomāties, kādā sakarā tie bija sarkanie datumi kalendārā. Zinu tikai tādas atzīmējamās dienas, kā 11. un 18.novembris.

 

 

Lēdmanietei Evitai Rudzītei pasaules čempionāts Bratislavā būs septītais.

Rudzīte un Isjomina brauks uz pasaules čempionātu Bratislavā

Ritvars Raits, speciāli «OVV» no Nitras

No 1. līdz 9.decembrim Slovākijas pilsētā Bratislavā notiks pasaules čempionāts florbolā sievietēm. Latvijas izlases sastāvā tajā startēs arī divas Lielvārdes florbola audzēknes – rembatiete Diāna Isjomina un lēdmaniete Evita Rudzīte, kuras pagājušās nedēļas nogalē savu gatavību valstsvienībai pierādīja Sešu nāciju kausa izcīņas turnīrā, kas notika citā Slovākijas pilsētā – Nitrā.

 

 

 

Stafešu sacensību «Drošie un veiklie» uzvarētāju kopbilde.

Labākie stafešu sacensībās – lielvārdieši, ķegumieši un ogrēnieši

Ritvars Raits

Jau ziņojām par 1.novembrī Ogres stadiona hallē notikušo Skolēnu sporta spēļu pasākumu Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novada izglītības iestāžu 2006. – 2007.gadā dzimušajiem audzēkņiem un uzvarētājiem tautas bumbas turnīrā. To pašu sacensību programmā bija arī stafetes «Drošie un veiklie», kurās triumfēja E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas izlase, pārējās vietas uz goda pjedestāla atvēlot Ķeguma komercnovirziena vidusskolas un Ogres 1.vidusskolas audzēkņiem.

 

Vai mēs esam brīvi?

Uldis Prancāns

Latvija ir atguvusi valstisko neatkarību, brīvību, bet vai mēs jūtamies, esam brīvi? Ar ko mūsu tikumiskā brīvība atšķiras no politiskās brīves? Šie jautājumi ir mūžīgi, sen nodarbina dziļākus un seklākus cilvēku prātus. Latvieši ilgi dzīvojuši svešu varu apspiestībā, kalpojuši vairāku nāciju kungiem. Ne velti daudziem joprojām uzkumpusi muguriņa, pat kupris uz tās…

Nepamatoti izsauc policiju

4.novembrī A. Lielvārdē, Lāčplēša ielā, izsauca policiju un informēja par neesošu ceļu satiksmes negadījumu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Lielāks valsts atbalsts onkoloģisko saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā

Agate Gavare

3.novembrī spēkā stājas noteikumi, kas paplašināja to pacientu loku, kuriem aizdomu gadījumā par onkoloģisku saslimšanu diagnostika un ārstēšana tiek uzsākta paātrinātā kārtībā un ārpus pacientu kvotām. Vienlaikus tika paplašināts to medicīnas speciālistu loks, kuri tiesīgi nosūtīt pacientu prioritārai onkoloģisko slimību diagnostikai.

Katra plomba ir nāves spriedums zobam

Elīna Zelčāne

Pirmsskolas un sākumskolas vecumā rūpes par zobu veselību ir galvenokārt vecāku, nevis bērnu atbildība.