Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 8.augusta numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Turpinot tradīcijas, arī šogad pilsētas svētkos Ogres novada ģimenes ar savām vismazākajām atvasītēm devās kopīgā ratiņu parādē un dāvanā saņēma Ogres novada simbolu – zaļo čiekuriņu.

Ogres svētkos apdzīvo upes krastus

Dzintra Dzene

Aizvadītās nedēļas nogalē ar devīzi «Dzīve ir upe!» tika svinēti Ogres pilsētas svētki, šoreiz par to centrālās norises vietu izraugoties abus Ogres upes krastus. Divu dienu garumā gan lielajiem, gan mazajiem ogrēniešiem un pilsētas viesiem tika piedāvāti dažādi svētku pasākumi. Neizpalika arī krāšņs salūts, bet svētku gājiena vietā notika laivu parāde.

 

 

 

 

 

 

– Kā jums patika Ogres pilsētas svētki?

Albīne Rubene no Ogres:

– Nu ļoti jau skaisti šoreiz pilsētas svētki bija, izskatījās arī labi organizēti. Pati biju aizgājusi uz Krasta laukumu, patika, ka tur tik daudz dažādu aktivitāšu bija – gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 

 

No kreisās: Tomass, Egija, Annija, Zanda, Toni, Haralds, Mārtiņš un Reinis.

33 KM piezīmes. Mazozoli – Madliena

Zanda Tereško, Ogres Jauniešu iniciatīvas centra jaunatnes darbiniece

Sestdienas, 29.jūnija, pēcpusdienā ar autobusu esam atbraukuši uz Mazozoliem, sameklējam norādes uz pamesto dzelzceļu Rīga – Ērgļi, iepazīstamies un sākam iet.

 

 

 

 

Skolēnu šaha turnīra uzvarētāji kopā ar Ogres novada sportisku talismanu Čiekuru.

Ogres 1.vidusskolas stadionā īsta «Sporta sala»

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas sākumā ekspluatācijā tika nodots līdz nepazīšanai pārbūvētais un šobrīd ļoti modernais Ogres 1.vidusskolas sporta laukums. Sestdien, 5.augustā, jaunais stadions piedzīvoja īstas ugunskristības, jo tieši tur notika Ogres pilsētas svētku sportisko aktivitāšu lielākā daļa, kam šoreiz bija dots nosaukums «Sporta sala».

 

 

 

Ogres NSC vieglatlētikas treneris Artūrs Priževoits ar savām Latvijas izlases dalībniecēm Nikolu Ozolu (no kreisās) un Luīzi Opolo Valmierā.

Šķēpmetēja Ozola kļūst par Baltijas vicečempioni

Zigurds Kincis, Ogres NSC vieglatlētikas treneris

5. un 6.augustā Valmierā, J.Daliņa stadionā, notika ikgadējais Baltijas čempionāts vieglatlētikā vecuma grupas U18 sportistiem. Latvijas izlases sastāvā startēja arī trīs Ogres novada sporta centra vieglatlētes, no kurām vislabāk veicās Nikolai Ozolai, kas izcīnīja sudraba medaļu šķēpa mešanā.

 

 

 

 

 

 

Tikai trīs minūtes cieņas…

Ritvars Raits

Esmu fotogrāfs, turklāt tāds, kurš visvairāk fotografējis sporta pasākumus. Ļoti daudzos no tiem atskaņo vai pat kopīgi nodzied Latvijas valsts himnu. Man grūti iedomāties, ka kāds no mums nezina – himnas laikā jāpieceļas, kungiem, izņemot militārpersonas, kas rīkojas saskaņā ar savu reglamentu, jānoņem galvassegas, kā arī visiem jāvērš savs skats uz valsts karogu. Ideālais piemērs man tādos gadījumos vienmēr ir «Arēnā Rīga» paša uzņemta fotogrāfija, kurā biju nofiksējis, kā himnas laikā apmēram desmit gadus vecs zēns aizrautīgi dzied līdzi, labās rokas plaukstu piespiedis sev pie krūtīm sirds vietā – aizkustinoši un pacilājoši vienlaikus.

 

Palielinās pabalstu Ogres novada represētajām personām

Dzintra Dzene

Ogres novada pašvaldības domes 20. jūlija sēdē deputāti skatīja lēmumprojektu par finanšu līdzekļu piešķiršanu no budžeta sadaļas «Izdevumi neparedzētiem gadījumiem» vairāku mērķu īstenošanai, tostarp par pabalsta apmēra palielināšanu represētām personām, ko izmaksā Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, 18. novembrī.

Brokastu gatavošana var kļūt dzīvībai bīstama…

Marta Poga

5.augustā ap pulksten 10 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Nogāzes ielu Ogrē, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtami dūmi.

Atsakās no medicīniskās palīdzības

5.augustā kādās mājās Ķeipenes pagastā medicīniskā palīdzība sniegta P., kurš no hospitalizācijas atteicās. Vīrietim konstatēts ribu lūzums, smadzeņu satricinājums un alkohola reibums. Policija noskaidro notikušā apstākļus.