Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 8.decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Lielvārdes pamatskolas awardieši, viņu skolotāja Inga Blumfelde (vidū).

Award kustībā aktīvi un radoši darbojas jaunieši no Lielvārdes un Taurupes

Uldis Prancāns

1.decembrī krāšņi atjaunotās VEF Kultūras pils Kamerzālē jau 11.reizi Latvijā risinājās Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award apbalvojumu pasniegšanas ceremonija, kurā sumināja arī mūspuses veiksminiekus.

 

 

 

Gatavi darbam! Uzņemšanas nodaļā ik dienu strādā ārsts un divas medicīnas māsas: Renārs Čeredņičenko (no kreisās), Sandra Strauta un Sandra Zvirgzdiņa.

Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļa – vieta, kur nevienam neatsaka palīdzību

Dzintra Dzene

SIA «Ogres rajona slimnīca» Uzņemšanas nodaļa neatliekamo medicīnisko palīdzību sniedz 24 stundas diennaktī, kā arī nodrošina plānveida pacientu uzņemšanu ar ģimenes ārsta vai speciālista norīkojumu. Katrā maiņā strādā dežūrārsts un divas medicīnas māsas. Darbs šajā nodaļā ir dinamisks, jo diennaktī te vēršas 30 līdz 40 cilvēki. Personāla uzdevums ir izvērtēt, kāda veida palīdzība katram tobrīd nepieciešama.

 

 

 

 

Vilnis Naglis (no kreisās) sveic Ogres policijas iecirkņa darbiniekus, sadarbības partnerus un iedzīvotājus, kas snieguši nesavtīgu palīdzību profesionālajos svētkos – Policijas dienā.

Darbu policijā izvēlas tie, kuriem tā ir sirdslieta

Dzintra Dzene

Otrdien, 5.decembrī, Latvijas Valsts policijas (VP) darbinieki atzīmēja savu 99.gadadienu, un arī VP Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirknī notika svinīga sanāksme, kuras laikā tika sveikti un godināti labākie likumsargi.

 

 

 

 

 

 

 

 

– Sniegs jums sagādā vairāk prieka vai raižu?

Vilnis no Ogres:

– Jūs uzdevāt tādu jautājumu, uz kuru es nevaru atbildēt! Drīz jau tas nokusīs. Labāk, ja sniegs būtu. Ir ļoti daudz bērnu, kuri no kalna brauc. Bet ko jums tas jautājums dod? Ja es teikšu: «Man vajadzīgs tas sniegs…»

 

 

Režisors Kārlis Lišmanis pateicas saviem aktieriem un palīgiem.

Laba velte Gunāram Priedem

Izrādi skatījās un savas domas izteica Rūta Koluža

2018.gada 17.martā Lielvārde svinēs Gunāra Priedes 90.dzimšanas dienu. Dramaturgs pats gan to vēros no aizsaules dārziem.

 

 

 

 

 

Spēlē pret somietēm pasaules čempionāta finālturnīrā debitēja ogrēniete Paula Sloģe.

Florbolistes cīnīsies par piekto vietu pasaulē

Ritvars Raits, speciāli «OVV» no Bratislavas

Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā noslēgumam tuvojas pasaules čempionāta florbolā sievietēm finālturnīrs, kurā Latvijas izlases sastāvā cīnās arī trīs mūspuses florbolistes – rembatiete Diāna Isjomina, lēdmaniete Evita Rudzīte un ogrēniete Paula Sloģe. Aizvakar astotdaļfinālā latvietes zaudēja septiņkārtējām pasaules čempionēm zviedrietēm, bet šodien pulksten 11.00 (pēc Latvijas laika) sāks cīņu par piekto vietu pasaulē, krustojot nūjas ar polietēm.

 

 

 

Ogres NSC direktore Dzirkstīte Žindiga (no kreisās) kopā ar svarcēlāju treneri Vladislavu Hamiduļļinu, viņa labākajiem audzēkņiem Ģirtu Skoboļevu, Robertu Guiski un Jāni Griškovu, kā arī direktora vietnieci mācību darbā Kristīni Papiņu.

Ogres NSC otro reizi tiek pasniegta Gada balva

Gerda Krūmiņa, Ogres NSC sporta projektu koordinatore

«OVV» iepriekšējā numurā jau informējām par to, ka 1.decembra vakarā Ogres stadiona hallē otro reizi notika iespaidīgs un krāšņs pasākums, uz kuru bija aicināti Ogres novada sporta centra audzēkņi, viņu vecāki un treneri – «Gada balva 2017», kā arī par balvām nominētajām mākslas vingrotājām. Šodien – par Ogres NSC labākajiem pārējo sporta veidu pārstāvjiem.

 

 

 

 

 

 

 

Latviskot skolas

Uldis Prancāns

Saeimas valdošā koalīcija vienojusies, ka no 2021./2022. mācību gada mazākumtautību vidusskolu 10.klasēs mācības pārsvarā notiks latviski. Skolēnu dzimtajā valodā pasniegs tikai tos zinību priekšmetus, kas saistīti ar tautas valodu, kultūru, vēsturi un ģeogrāfiju. Pret šo plānu iebilst krievvalodīgo elektorātu pārstāvošās partijas.

No Jaungada likvidēs Tīnūžu pagasta pārvaldi

Marta Poga

Ikšķiles novada pašvaldības 29.novembra domes sēdē deputāti akceptēja lēmumprojektu, kas paredz Tīnūžu pagasta pārvaldes likvidēšanu, tās vietā izveidojot Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra filiāli.

Ministrs Gerhards atcēlis Lielvārdes novada domes lēmumu

Agate Gavare

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards parakstījis rīkojumu, ar kuru atcelts Lielvārdes novada pašvaldības domes lēmums par pastāvīgo komiteju izveidošanu.

Draud vecākiem

4.decembri konflikta laikā Rembatē, Ķeguma ielā, dēls izteica draudus savai mātei un tēvam.

Padomā jauns paņēmiens braukšanas ātruma pārsniedzēju savaldīšanai

Ritvars Raits

Valsts policija plāno izmantot jaunu paņēmienu (vidējā ātruma mērīšanu), pateicoties kuram varēs sodīt arī tos transporta līdzekļu vadītājus, kuri pirms ceļa malā izvietotajiem fotoradariem piebremzē, bet pēc tiem atkal mēdz pārsniegt atļauto ātrumu. Šāda metode jau tiekot izmantota dažās citās Eiropas Savienības valstīs.

Dzelzs organismā – tas ir būtiski!

Ilgstošs nogurums, miegainība, bālums, nespēks, galvas reiboņi, nomākts garastāvoklis, nagu un matu trauslums, sievietēm nereti arī menstruālā cikla traucējumi – šādas ir dzelzs trūkuma pazīmes.