Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 8.februāra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Jaunās OCB ēkas vizualizācija.

Jauno OCB ēku plānots uzcelt līdz 2021.gada pavasarim

Dzintra Dzene

Janvāra nogalē Ogres novada pašvaldībā notika preses konference, kurā pašvaldības vadība informēja par plānoto jaunas Ogres Centrālās bibliotēkas (OCB) ēkas celtniecību.

 

 

 

– Vai gaidāt jaunās bibliotēkas ēkas celtniecību Ogrē?

Alīna Žižina no Ogres:

– Jā, noteikti! Man ir trīs bērni, no kuriem divi ir regulāri bibliotēkas un lasītavas apmeklētāji. Gribētos modernākas telpas, labiekārtotas labierīcības klientiem un visu citu, lai tur būtu patīkami pavadīt laiku.

 

 

Vilnis Naglis atzīst, ka noziegumu skaits samazinās.

Vilnis Naglis: «Pērn policijas paveikto darbu var vērtēt pozitīvi»

Dzintra Dzene

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (VP RRP) Ogres policijas iecirkņa darbinieki izvērtējuši noziedzību pagājušajā gadā savā apkalpojamajā teritorijā un apkopojuši darba rezultātu. Kopumā, salīdzinot ar iepriekšējo periodu, kriminogēnā situācija nav pasliktinājusies, un iedzīvotāji novados joprojām var justies samērā droši. Ar nosacījumu, ja arī viņi paši savā ikdienā ievēro vismaz elementārus piesardzības pasākumus.

 

 

Izskanējis Patriotisko dziesmu konkurss. Pozē audzināmie un audzinātāja (vidū).

OVĢ 12.b klase – aktīvi, mērķtiecīgi, radoši un sportiski talanti

Uldis Prancāns

Šodien ciemos pie mums – Ogres Valsts ģimnāzijas 12.b klases saliedētā komanda.

 

 

 

 

 

Lutgarde un Jānis Krūklandi pērn atzīmēja Dimanta kāzas.

Sveic Ogres novada Dimanta un Zelta kāzu pārus

Dzintra Dzene

Turpinot pirms trim gadiem aizsākto skaisto tradīciju, 1.februārī Ogres Vēstures un mākslas muzejā (OVMM) notika svinīgs pasākums. Tā laikā tika godināti laulātie, kuri pērn atzīmējuši kopdzīves 50 (Zelta kāzas) un 60 (Dimanta kāzas) gadus.

 

 

 

 

Ar šo fotogrāfiju trešklasniece Krista Antone konkursā «Mana zeme skaistā» izcīnīja pirmo vietu.

Lielvārdiešiem panākumi fotokonkursā «Mana zeme skaistā»

Ritvars Raits

Vairāki Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas audzēkņi piedalījās Latvijas valsts simtgadei veltītajā skolu jaunatnes fotokonkursā «Mana zeme skaistā». Vislabāk veicās Kristai Antonei, Laurai Viļumsonei un Gustavam Ražinskim, kuri izcīnīja godalgotas vietas.

 

 

 

 

Ķegumiete Emilija Lapa un viņas skolotāja Zane Mundure pēc apbalvošanas «Vaifija spēles» Vislatvijas turnīra finālā.

Ķeguma vidusskolas audzēkņi piedalās Latvijas un Eiropas mēroga konkursos

Ritvars Raits

Ķeguma komercnovirziena vidusskolas audzēkņi ne tikai centīgi mācās, bet arī izmanto iespēju piedalīties dažādos konkursos. Tā, piemēram, 4.klases skolniece Emilija Lapa startēja «Vaifija spēles» Vislatvijas turnīra finālā, bet 11.klases audzēkņi Elīna Greine, Līva Rubene, Hanne Grommena un Danils Kubiškins piedalījās Eiropas jauno tulkotāju konkursā.

 

 

 

 

 

Ķeguma novada galda tenisa senioru komanda Iecavā.

Ķeguma novada senioriem pilns medaļu komplekts Iecavā

Mirdza Aizsilniece

2.februārī ar pilnu medaļu komplektu no Latvijas Sporta veterānu-senioru 56.sporta spēlēm Iecavā atgriezās Ķeguma novada galda tenisisti.

 

 

 

 

Latvijas čempione vieglatlētikas daudzcīņā Marta Sīviņa un viņas treneris Artūrs Priževoits.

Mūsu vieglatlētiem medaļas Rīgas un Latvijas čempionātos

Ritvars Raits

Janvāra nogalē un februāra sākumā trijās Rīgā notikušās vieglatlētikas sacensībās lieliski startēja mūspuses sportisti, izcīnīdami gan galvaspilsētas, gan valsts čempionātu medaļas.

 

 

 

 

 

Pēdējos gados jau tradicionāli spēcīgas ir Madlienas vidusskolas volejbola komandas.

Labākie volejbolisti – Ogrē, Lielvārdē un Madlienā

Ritvars Raits

6.februārī Ogres novada sporta centra hallē notika Skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā B vecuma grupai jeb 8. un 9.klašu audzēkņiem. Meiteņu turnīrā triumfēja Ogres 1.vidusskolas izlase, bet puišu konkurencē vismeistarīgākie izrādījās Lielvārdes pamatskolas jaunie volejbolisti.

 

 

 

Mednieki no sešpadsmit…

Uldis Prancāns

Saeima pretrunīgu viedokļu apmaiņā tomēr atbalstījusi priekšlikumu nepilngadīgajiem no 16 gadu vecuma ļaut medībās izmantot šaujamieroci. Nu «akmenī iecirsts», ka šai personai ar vecāku vai likumisko pārstāvju atļauju ieroča īpašnieka vadībā būs tiesības jakts lietā izmantot šaujamo. Par drošības prasību un medību normatīvo aktu ievērošanu atbildīgs ieroča īpašnieks.

Ķegumā ceļa segumu pagaidām neatjaunos, tikai remontēs

Ķeguma novada iedzīvotāji interesējušies savā pašvaldībā par to, kad tiks atjaunots ceļa segums Uzvaras ielā, iepretī Ķeguma dzelzceļa stacijai, kā arī ceļa posmā Ķegums – Tome.

Šogad plāno īstenot pērn daudzdzīvokļu namos nepabeigtos darbus

Dzintra Dzene

Tiekoties ar daudzdzīvokļu māju vecākajiem šā gada 10.janvāra kopsapulcē, SIA «Ogres Namsaimnieks» valdes loceklis Kaspars Grīnbergs informēja, ka šogad plānots realizēt pagājušajā gadā dažādu iemeslu dēļ neizpildītos būvdarbus. Māju vecākajiem ir izsūtīts plānoto būvdarbu grafiks, ko, apspriežoties ar iedzīvotājiem, tuvāko nedēļu laikā būtu nepieciešams aktualizēt.

Paslīd uz trotuāra

4.februārī no Jaunogres prospekta Ogrē Ogres slimnīcā nogādāts L., kuram konstatēts kreisā pleca locītavas izmežģījums. Vīrietis traumu guvis pie privātmājas, paslīdot uz trotuāra.

Starpnovadu matemātikas olimpiādes izcilnieki

Noskaidroti Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novada matemātikas olimpiādes uzvarētāji 9.-12.klašu skolēniem.

Dzeltenās cūkas gada ieskaņu noslēdzot…

Uldis Prancāns

Pasaules dzīvās radības vidū cūkas ir augstajā 7.vietā Dabas mātes gudrības dāvinājumā.

Paldies par bagātīgo izziņu!

Vilhelmīne Eisaka, «OVV» lasītāja

Neviltotā gandarījumā izsaku dziļu pateicību preses rakstu autoram Uldim Prancānam par saturīgām, izziņas bagātām korespondencēm!

Ziemā iztīrīt gājēju celiņus dabas parkā nav ne līdzekļu, ne resursu

Dzintras Dzene

«OVV» redakcijā saņemta ogrēnieša Vasīlija Kudiķa vēstule, kurā viņš atsaucas uz publikāciju pašvaldības izdevumā «Ogrēnietis» par slēpošanas trasi Ogres Zilajos kalnos un sniega tīrīšanu.