Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 8.septembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Klases audzinātāja Anita Leite un viņas «2a» Sporta dienā apliecināja, ka ir īsts kolektīvs.

Ogres 1.vidusskolas audzēkņi Sporta dienu aizvada jaunajā stadionā

Ritvars Raits

Ogres 1.viduskolā jau daudzus gadus ir tradīcija, ka 1.-4.klašu audzēkņi mācību gadu sāk ar Sporta dienu. Ja vēl pērn Sporta diena notika Ogres novada sporta centra stadionā, tad otrdien, 5.septembrī, vairāki simti jaunāko klašu skolēnu tieši ar šo pasākumu iemēģināja savas skolas renovēto sporta laukumu.

 

 

 

 

NATO karavīri par ieročiem spēj ieinteresēt pat meitenes!

Ogres un Ikšķiles novada skolēni piemin Juglas kauju simto gadadienu

Dzintra Dzene

Otrdien, 5.septembrī, aptuveni 1300 Ogres un Ikšķile novada skolēni devās tradicionālajā militāri patriotiskajā pārgājienā pa dabas parku «Ogres Zilie kalni», tādējādi pieminot karavīrus, kuri tieši pirms simts gadiem septembra sākumā piedalījās Juglas kaujā.

 

 

 

 

Indulis Trapiņš Ikšķiles novada pašvaldības deputāts ir kopš 2001.gada, un jau trešo sasaukumu viņam uzticēta pašvaldības vadība.

Indulis Trapiņš: «Man nav kauns par iepriekšējā periodā paveikto»

Dzintra Dzene

Kopš pašvaldību vēlēšanām, kas notika 3.jūnijā, aizritējuši jau trīs mēneši. Ikšķiles novada domes vadība jau trešo sasaukumu ir Induļa Trapiņa («Vienotība») rokās. Viņa pārstāvētajai politiskajai partijai vēlētāji dāvājuši vislielāko uzticību. Pēc vēlēšanām Ikšķiles novada pašvaldībā nomainījusies gandrīz puse deputātu sastāva. «OVV» piedāvā sarunu ar I.Trapiņu par šā brīža aktualitātēm un nākotnes iecerēm.

 

 

 

 

«Murķīšu» ganāmpulkam ziemas krājumu ruļļi garās trīsstāvu rindās. Par to saimniekiem Aivai un Jānim prieks!

Sava lauku saimniecība – dzīves labklājības stūrakmens

Uldis Prancāns

Meņģeles pagasta zemnieku bioloģiskajā saimniecībā «Murķīši» turpina mērķtiecīgi saimniekot Aiva Gobiņa un Jānis Mūrmanis.

 

 

 

 

 

 

– Vai jūs lutināt savu ķermeni ar fiziskām kustībām – vingrojumiem?

Kristīne Stepankova no Lielvārdes:

– Es vingroju, sportoju, eju uz treniņiem, hip – hops. Tas viss ir Jumpravā. Esmu uzstājusies gan Jumpravā, gan Ogrē, gan Lietuvā – visur. Nodarbojos jau piekto gadu. Aicinu draugus, viņi skatās, kā dejojam, un tad nāk pie mums.

 

 

SIA «Ogres rajona slimnīca» Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeits Ivars Zbitkovskis savā brīvajā laikā regulāri vingro.

Ķermenim jāļauj atjaunoties

Anita Zeiliņa

SIA «Ogres rajona slimnīca» Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeits Ivars Zbitkovskis zināšanas ieguvis Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātē, par savu izvēloties Fizioterapijas programmu.

 

 

 

 

 

 

Tāda seja uz displeja parādās, ja transportlīdzekļu vadītāji ievēro ceļu satiksmes noteikumus.

Ogrē uzstādīts pirmais ātruma mērītājs

Ritvars Raits

Ogrē, Kalna prospektā, uzstādīts jauns ceļu satiksmes aksesuārs – braukšanas ātruma noteikšanas sensors.

 

 

 

 

 

 

Latvijas labākā soļotāja Agnese Pastare traucas pretī uzvarai Tukumā.

Mūsu soļotājiem lieliski sasniegumi sacensībās Tukumā

Ritvars Raits

2.septembrī ļoti nelabvēlīgos laika apstākļos (nepārtrauktās lietusgāzēs) Tukumā notika tradicionālās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas soļotāju sacensības. Uzvarēja Latvijas komanda, kurai svarīgus punktus ar savu startu sagādāja divas ogrēnietes – Agnese Pastare un Anita Čuhnova.

 

 

 

 

Dzintars Dravnieks, kurš «Ogre/Miandum» rindās atgriezies pēc vienu gadu ilga pārtraukuma, jau uzreiz izcēlās ar rezultatīvu spēli.

«Ogre/Miandum» cīnīsies par Rīgas čempionāta bronzu

Ritvars Raits

Handbola klubs «Ogre/Miandum» nu jau tradicionāli jauno sezonu sācis ar dalību Rīgas atklātajā čempionātā. Šoreiz Ogres handbolisti tik tuvu, kā vēl nekad, bija iekļūšanai turnīra finālā, tomēr fatālas neveiksmes dēļ jau atkal cīnīsies par bronzas medaļām.

 

 

 

 

 

 

Kaimiņu (ne)būšana

Ritvars Raits

Pagājušajā vasarā rakstīju par to, kā mans kaimiņš svinēja bērnu ballīti, ap pusnakti izšaudams gaisā pamatīgus pirotehnikas izstrādājumu krājumus. Toreiz mierīgi aprunājos ar viņu un izteicu cerību, ka tādas naktsmiera traucēšanas vairs nebūs, bet kas to deva.

Administratīvās rajona tiesas spriedums labvēlīgs pašvaldībai

Ritvars Raits

«OVV» jau informēja, ka četri vecāki bija iesūdzējuši Rīgas Administratīvajā rajona tiesā Ikšķiles novada pašvaldību, ko vainoja par, viņuprāt, netaisnīgu rindu izveidi uz bērnudārzu. Savukārt Ikšķiles novada pašvaldība ziņo, ka tiesas spriedums bijis tai labvēlīgs.

PPPB «Zied zeme» atbalstījusi divus Ogres novada pašvaldības projektus

Agate Gavare

Publisko un privāto partnerattiecību biedrība «Zied zeme» atbalstījusi divus Ogres novada pašvaldības konkursam iesniegtos projektus – par Ogresgala pamatskolas sporta zāles modernizēšanu un par sajūtu un brīvā laika pavadīšanas dārza ierīkošanu Lauberē.

Ogrē plānots izveidot Rīgas motormuzeja filiāli

Marta Poga

Ogres novada pašvaldības domes vadība šonedēļ tikās ar Jāni Buku un Rīgas motormuzeja direktora vietnieku, Latvijas antīko automobiļu kluba vadītāju Agri Šmitu, lai pārrunātu motormuzeja filiāles sniegtās priekšrocības Ogres novada tūrisma attīstības veicināšanā.

Rembatē pusaudži smēķēdami ierīko sev «štābu»

Rinalds Liepiņš, Ķeguma novada pašvaldības policijas vecākais inspektors

Augustā Ķeguma novada pašvaldības policijas darbā neikdienišķu notikumu nebija, ja neskaita Rembates pusaudžus, kuri smēķēdami ierīkoja sev «štābu». Ķegumā sievietei, kura pastaigājās ar suni, uzbruka cits suns, bet Rembatē izdevās atmaskot personu, kura savus atkritumus bija izgāzusi mežmalā.

Nepalaiž gājējus

4.septembrī 1972.g. dzimusī A. Madlienā vadīja auto «MITSUBISHI CARISMA», 1966.g. dzimusī L. Madlienas pagastā vadīja automašīnu «RENAULT MEGANE» un abas nepalaida gājēju, kas šķērsoja gājēju pāreju. Abos gadījumos sastādīt administratīvā pārkāpuma protokols.

Roze uzvar Vecāķos, Ņilovs – trešais

2.septembrī jau 30. reizi norisinājās Vecāķu skrējiens, kurā par absolūto uzvarētāju kļuva Renārs Roze, bet trešo vietu izcīnīja vēl viens Ogres gargabalnieks – Valdis Ņilovs.