Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 9.augusta numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Lūk, rezultāts!

OMS norisinās 21.Starptautiskais tekstila un keramikas simpozijs «Ģeometrija»

Dzinta Dzene

Ogres Mākslas skolā (OMS) no 1.līdz 10.augustam norisinās jau 21. Starptautiskais tekstila un keramikas simpozijs «Ģeometrija». Trešdien, 7.augustā, ikvienam interesentam pļaviņā aiz OMS bija iespēja vērot, kā notiek meistardarbnīcu laikā tapušo darbu glazēšana ar keramikas glazūrām un apdedzināšana raku tehnikā.

 

Jaunā objekta vizualizācija.

Ogrē taps moderna industriālā zona

Dana Dadze

Lai revitalizētu degradēto teritoriju Ogrē, Akmeņu ielā 74, kas atrodas Pārogres industriālās zonas teritorijā, 28. jūlijā Ogres novada pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA «Arčers» par Elektronisko sistēmu ražošanas ēkas būvniecību 6,28 miljonu eiro vērtībā.

 

 

Ogrē, Krasta laukumā.

Ogres pilsētvidē ievieš jauno logotipu

Marta Poga

Pērnā gada jūnijā Ogrē, Mālkalnes prospekta skvēriņā, tika uzstādīts pirmais vides objekts, kurā izmantots jaunais Ogres novada logotips. Šogad augustā sākumā vēl viens logotips radis mājvietu Krasta laukumā, pretim luterāņu baznīcai.

 

 

 

Edgars Kauliņš.

Viepadsmit mēneši ar Kauliņtēvu

Mārtiņš Kaniņš

1978.gada 8.februārī es sēdēju pie loga vilcienā Krustpils-Rīga un braucu darba meklējumos uz slaveno paraugsaimniecību «Lāčplēsis», lai tiktos ar kolhoza – miljonāra priekšsēdētāju Edgaru Kauliņu.

 

 

Gleznotājs Ziedonis Bārbals.

Radošā krāsainībā Ķeipenē aizvadīts 12.mākslinieku plenērs

Uldis Prancāns

12.Latvijas mākslinieku plenērs Ķeipenē risinājās no 29.jūlija līdz 6.augusta priekšpusdienai, kad ķeipenieši, pagasta viesi un citi interesenti varēja aplūkot, novērtēt mākslinieku duča radīto izstādi, kā arī dalīties pārdomās ar darbu autoriem.

 

 

 

– Vai piedalāties Čeku loterijā?

Guntis Graudiņš-Pētersons no Ķeipenes:

– Nepiedalos, jo man tam nav laika, arī gribēšanas to darīt nav.

 

 

 

Lielvārdietis Jānis Lūsis.

Lielvārdes pagastā ierīkota disku golfa trase

Ritvars Raits

Lielvārdes pagasta «Stropēnos» tapusi disku golfa trase. Idejas autors un galvenais tās realizētājs ir lielvārdietis Jānis Lūsis, kurš pats pirms nu jau vairākiem gadiem aizrāvies ar šo jauno un interesanto sporta veidu.

 

 

 

Velopārgājiena dalībnieku kopbilde.

Velopārgājiena laikā iepazīst Lēdmanes pagastu

Ritvars Raits

3.augusta rītā vesels pulks visu vecumu riteņbraucēju pulcējās pie Lielvārdes novada Kultūras centra, lai pēc nelielas instruktāžas dotos piedzīvojumā, kas ilga visu dienu – velopārgājienā uz Lēdmanes pagastu.

 

 

 

Ielu basketbola turnīra uzvarētāji.

Rembates Sporta svētkos triumfē «Vecmeistaru blice»

Ritvars Raits

3.augustā notika viens no iecienītākajiem mūspuses tautas sporta pasākumiem – Rembates Sporta svētki. Komandu kopvērtējumā par uzvarētāju kļuva vienība «Vecmeistaru blice», ar kuru sīvi konkurēja «Karmas trauks» un «Būve R».

 

 

 

Matīss Gržibovskis.

Lielvārdietis Gržibovskis – ātrākais Baltijā

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisinājās Baltijas valstu izlašu sacensības vieglatlētikā vecuma grupas U18 sportistiem. Latvijas izlases sastāvā lieliski startēja tikai 15 gadus vecais Lielvārdes sprinteris Matīss Gržibovskis, kurš izcīnīja trīs zelta medaļas.

 

 

Čempionāta laureāti.

Ķeguma čempioni pludmales volejbolā – Vaiders un Grīnbergs

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā ar sestā posma spēlēm noslēdzās Ķeguma novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Par posma uzvarētāju kļuva komanda «Ej sporto», bet čempionu titulu kopvērtējumā jau iepriekš sev bija nodrošinājuši Rinalds Vaiders un Jānis Grīnbergs jeb vienība «Spināti».

 

Vieta ar pievienoto vērtību

Dzintra Mozule

Gribēdama dot prātīgu padomu, nesen mani piktu padarīja laba draudzene. Stāstīju viņai, kā dzimtajās mājās Piebalgā cīnos ar meistaru par jumta nomaiņu savai laukakmeņu kūtij. Šī man pretī: «Kāpēc tev visas tās klapatas vajadzīgas?! Pārdod, noliec naudu bankā, un, kad būsi sadomājusi tur dzīvot, gan nopirksi citu īpašumu!»

Gūst darba traumu

7.augustā Lielvārdē 1992.g. dzimušais S. guvis darba traumu – mugura jostas daļas diska trūci. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.