Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 9.marta numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Kaspars Grīnbergs sniedza atbildes uz aktuāliem, gan iepriekš iesūtītiem, gan klātienē uzdotiem, māju vecāko jautājumiem.

Ar māju vecākajiem turpmāk tiksies reizi mēnesī

Dzintra Dzene

«OVV» jau rakstīja, ka pirms nedēļas, 2.martā, pašvaldības aģentūras «Ogres namsaimnieks» direktora pienākumu izpildītājs Kaspars Grīnbergs atjaunoja tradīciju reizi mēnesī tikties ar māju vecākajiem, lai atbildētu uz aktuāliem, gan iepriekš iesūtītiem, gan klātienē uzdotiem jautājumiem.

 

 

 

 

 

Ogres mūzikas skolas direktors, pērn Liepājas simfoniskā orķestra direktors Atvars Lakstīgala «Lielo mūzikas balvu» ieguva kategorijā «Gada koncerts».

Atvaram Lakstīgalam – «Lielās mūzikas balva 2017»

Dzintra Dzene

Otrdien, 6.martā, Latvijas Nacionālajā operā notika «Lielās mūzikas balvas 2017» pasniegšanas svinīgā ceremonija, kurā tika paziņoti laureāti astoņās kategorijās. Uz skatuves saņemt sudraba statueti kāpa arī ogrēnietis, Ogres mūzikas skolas direktors, pērn Liepājas simfoniskā orķestra diriģents Atvars Laktīgala. Viņš balvu saņēma kategorijā «Gada koncerts».

 

 

 

 

 

– Vai sekosiet līdzi Dziesmu un deju svētkiem?

Zenta Mamedova no Ogresgala:

– Sekošu! Biju uz svētkiem Rīgā pirms vairākiem gadiem, man mazmeita dejo. Par biļešu tirdzniecību lasīju, bet nevar jau būt, ka nebūs biļešu… Tad skatīsimies pa televizoru. Protams, ka tas nav tas pats!

 

 

Zilajos kalnos esmu vizinājusies ar ragaviņām un slēpojusi, bet tagad apmeklēju vareno Skatu torni.

Mana Ogre

Anna Kudeiko

Ogrē esmu nodzīvojusi 55 gadus (no 1963.gada). Dzīvojusi gan kūrorta, gan rūpniecības un tagadējā pilsētā, vērojot un sekmējot ar tiešo un sabiedrisko darbu mūsu pilsētas izaugsmi, tai attīstoties par skaistu un slavenu pilsētu.

 

 

 

 

 

Iveta Miķelsone ar savu rokdarbu paraugiem.

Visapkārt saredzēt un radoši izmantot dabas veltes

Uldis Prancāns

Vairākus gadus Taurupē mājo floriste Iveta Miķelsone. Šobrīd viņa dara to, kas ir bijis galvenais dvēseles pūra bagātinātājs, un vaļasprieks kopš bērnu dienām sen jau pārvērties neatņemamā mūža sastāvdaļā.

 

 

 

Otolaringologs Arturs Barščevskis Ogres slimnīcas Ambulatorajā nodaļā reizi nedēļā pieņems gan bērnus, gan pieaugušos.

Ogres slimnīcā darbu uzsāk otolaringologs Arturs Barščevskis

Dzintra Dzene

SIA «Ogres rajona slimnīca» kā vienu no prioritātēm šogad izvirzījusi jaunu ārstu – speciālistu piesaistīšanu. Mediķu kolektīvu šogad papildinājis ārsts – rezidents, otolaringologs Arturs Barščevskis, kurš pacientu pieņemšanu reizi nedēļā, piektdienās, uzsāk jau no marta.

 

 

 

 

 

Suntažu vidusskolas divpadsmitie žetonvakara bildē.

Suntažu divpadsmitie – draudzīgi, apzinīgi, erudīti, radoši un sportiski līderi

Uldis Prancāns

Mūsu laikraksta «Topošo absolventu vizītkartē» – Suntažu vidusskolas divpadsmitie un viņu klases audzinātāja, Suntažu vidusskolas direktora vietniece, informātikas un programmēšanas pamatu skolotāja Ieva Glūdiņa.

 

 

 

Šūšanas kursu dalībnieces ar viņu jaunās prasmes apliecinošiem dokumentiem rokās.

Ķeguma novada šūšanas kursu dalībnieces iegūst jaunas prasmes

Iluta Jansone, biedrības «Starptautiskais Soroptimistu klubs «Ogre – Ķegums»»

Sākoties jaunajam gadam, biedrība «Starptautiskais Soroptimistu klubs «Ogre – Ķegums»» atskatījās uz pērn paveikto. Viens no mūsu lietderīgākajiem darbiem noteikti bija gada nogalē realizētais projekts «Šūšanas kursi Ķeguma novada iedzīvotājiem, materiāltehniskā nodrošinājuma iegāde».

 

 

 

 

E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas sporta skolotājs Zintis Bergmanis ar saviem jaunajiem čempioniem.

Labākie florbolisti – Lielvārdes un Ikšķiles novadā

Ritvars Raits

7.martā Madlienas vidusskolā notika Skolēnu sporta spēļu turnīrs florbolā D un M grupas bērniem (līdz 5.klasei), kurā piedalījās Ogres, Ikšķiles un Lielvārdes skolu izlases. Sešu komandu konkurencē uzvaru izcīnīja E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola, vēl uz goda pjedestāla kāpa Ikšķiles vidusskolas un Tīnūžu pamatskolas jaunie florbolisti.

 

 

 

 

Ogres komanda «Deppo» kopā ar līdzjutējiem – pēc čempionu kausa saņemšanas.

Ogres čempionātā telpu futbolā triumfē «Deppo»

Ritvars Raits

4.martā finišēja Ogres novada atklātais čempionāts telpu futbolā, kurā pa kausam izcīnīja trīs Ogres komandas – čempiones godā «Deppo», par vicečempioni kļuva «Osports/ONSC», bet bronzas godalgas saņēma «HAUZE».

 

 

 

 

Ķeguma novada vieglatlētikas seniori ar Rīgā izcīnītajām medaļām.

Ogres un Ķeguma novada vieglatlētikas senioriem 37 medaļas Rīgā

Aivars Puriņš, Ogres novada vieglatlētikas senioru pārstāvis

3.martā Rīgas Sporta manēžā notika Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 55.sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā telpās, kas bija veltītas Latvijas simtgadei. 37 dažāda kaluma godalgas šajās sacensībās izcīnīja Ogres un Ķeguma novada seniori: 17 medaļas – ogrēniešiem, 20 – ķegumiešiem.

 

 

Latvijas vietā brauks uz Grieķiju…

Dzintra Dzene

Kāda paziņa, kura jau daudzus gadus dzīvo ārpus Latvijas, uz Dziesmu un deju svētku laiku darba vietā pieteica atvaļinājumu, ar cerību apmeklēt kādu no koncertiem. Diemžēl gandrīz visu dienu aizvadot pie datora, viņa pie kārotajām biļetēm tā arī netika. «Nolēmu uz Latviju tomēr nebraukt, bet atvaļinājumu pavadīt Grieķijā, jo būtu skumji Dziesmu svētku laikā viesoties dzimtenē, bet nevienu koncertu tā arī neapmeklēt,» nopūšas paziņa.

Kam jāpieskata bērns kafejnīcā?

Ritvars Raits

Ražīgi turpinās mūspuses iedzīvotāju sadarbība ar TV3 izklaidējoši informatīvo raidījumu «Bez Tabu». Šonedēļ televīzijas žurnālistus uz Ogri bija uzaicinājis kāds ģimenes galva, kurš uzskata, ka kafejnīcas «Niko» personāls ir atbildīgs par to, ka viņa dēls rotaļistabā sasitis kāju.

Šogad atjaunos autoceļa A6 posmu no Ogres līdz Ikšķilei

Šogad paredzēti asfalta seguma atjaunošanas būvdarbi šosejas Rīga – Daugavpils (A6) posmā no Ikšķiles līdz Ogrei. Valsts akciju sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi» pārstāve Anna Kononova skaidro, ka būvdarbu iepirkuma piedāvājumu atvēršana paredzēta marta vidū.

Ikšķilē samērā maz asinsdonoru

Ritvars Raits

7.martā Ikšķilē notika šogad pirmā asinsdonoru diena. Kā pastāstīja Valsts asinsdonoru centra (VADC) izbraukumu organizatore Sabīna Teicāne, šoreiz personu, kuras vēlējās ziedot asinis, bija salīdzinoši maz – ieradās 26 cilvēki, asinis tika pieņemtas no 23 donoriem.

Arī nelielas promiles var radīt lielas problēmas

Dzintras Dzene

Alkoholisko dzērienu lietošana nepilngadīgajiem mūsu valstī ir aizliegta, tomēr jaunieši laiku pa laikam cenšas nobaudīt arī šo aizliegto augli.Tiesa gan, reizēm tas beidzas ne gluži tā, kā iecerēts.

Izsaka draudus

Saņemta informācija, ka 1.februārī R. Ogrē, Skolas ielā, izteikti draudi.

Grafikas konkursā uzvar Eva Ansule

Aizvadīts Latvijas mākslas skolu audzēkņu grafikas konkurss «Siguldas līnija», kurā savu talantu apliecināja skolēni trīs vecuma grupās (7-10 gadi, 11-14 g. un 15-17 g.).

Gavilē Ikšķiles vidusskolas kori

6.martā starpnovadu skolu koru skates konkursa 1.kārtā Ķekavā teicamu māksliniecisko sniegumu demonstrēja dziedošie kolektīvi no Ikšķiles novada izglītības iestādēm.

Latviešu valodas un matemātikas olimpiāde ceturtklasniekiem

Ogres novada apvienības latviešu valodas olimpiādē (16 dalībnieki) 1.vietu ieguva Marta Barlo, Ogres sākumskola (skolotāja Eva Ozere), 2.vietu dalīja Paula Estere Āboltiņa, Ogres sāksk. (Ieviņa Piļka) un Paula Gasūne, Ogres 1.vidusskola (Drosma Siliņa). 3.v. – Līga Leja, Ogres sāksk. (Jolanta Bardovska). Atzinību nopelnīja Rasa Švirēviča, Ogres 1.vsk. (Ingrīda Broka).

Ogres novada vizuālās mākslas olimpiādes labākie portretisti

Ogres novada vizuālās mākslas olimpiādes pamattēma šogad bija «Portrets».