«Laukiem būt!» uzsāk mācības

[ A+ ] /[ A- ]

Jau astoto gadu Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 40 gadiem piedalīties uzņēmējdarbības uzsākšanas mācībās pasākumā «Laukiem būt!». Pēc mācībām, kas notiks visā Latvijā, būs iespēja startēt uzņēmējdarbības konkursā, kurā labākie saņems naudas balvas. Pieteikšanās konkursam sāksies 2019.gada decembrī.

Ļoti personiski gados jaunos cilvēkus uzrunā un rosina dzīves izaicinājumam LLKC Lauku attīstības nodaļas vadītāja Elīna Ozola: «Kāpēc tev vērts piedalīties? Tās nav tikai mācības un konkurss. Tās ir jaunas pazīšanās, jauni kontakti, pasākumi, kuros iegūt jaunus draugus un sadarbības partnerus. Mācības notiek 10 cilvēku grupā, kas nodrošina individuālu pieeju ikkatram. Bijuši daudzi piemēri, kad jaunie uzņēmēji savas īstās idejas atrod tieši mācību laikā, runājot ar citiem dalībniekiem, lektoriem un mājās visu vēlreiz pārdomājot. Tāpēc, ja arī tev nav savas uzņēmējdarbības idejas, pievienojies; varbūt tieši te tā radīsies!»

Kolēģi atbalsta LLKC Ogres biroja uzņēmējdarbības konsultante Elīna Masteiko: «Ja tev ir no 18 līdz 40 gadi un ir sava biznesa ideja, ko vēlies īstenot; ja gribi uzmeklēt domubiedrus, lai kopā darbotos; ja tev ir neliels jau esošs uzņēmums, ko attīstīt, tad LLKC Ogres biroja rīkotās mācības domātas tieši tev!

Pieredzējušu, zinošu lektoru un ekspertu (pirmajās mācību dienās tā būs Vita Brakovska) vadībā intensīvā mācību kursā iegūsi zināšanas, kā radīt idejas jau piesātinātā tirgū; kā radīt vērtību no nekā; ar ko tieši tu vari pelnīt un citas teorētiskas, praktiskas zināšanas par savas uzņēmējdarbības veidošanu un attīstību. Satiksi veiksmīgus jauniešus, kuri jau izveidojuši uzņēmējdarbību.»

Bezmaksas intensīvās uzņēmējdarbības mācības jau sākušās. Nākamās reizes – 4., 9., 18. oktobrī (notiks Ogres tehnikumā) un 25.oktobrī (CoLabora telpās Lielvārdē).

Mācību laikā būs iespēja piedalīties konkursā «Laukiem būt!» un, prezentējot savu ideju, iegūt naudas balvu tās realizācijai!

Sīkāka informācija un pieteikšanās: elina.masteiko@llkc.lv , tālr.28331239.

Uldis Prancāns