Lauksaimniekiem – pieredzes apmaiņas brauciens uz Zemgali

[ A+ ] /[ A- ]

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Ogres birojs aicina interesentus doties pieredzes apmaiņas braucienā uz vairākām Zemgales saimniecībām. Tas notiks 29. un 30.augustā, tēma – «Lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana».

Brauciena laikā plānots apmeklēt šādas saimniecības: «Kalnzemnieki» (ābolu sula ar piedevām, etiķis, viltotā bišu maize), «Krišjāņi» (aitas piens un tā produkti, liellopa gaļas delikateses), «Blūdži» (dabisku izejvielu siers, salāti, konservējumi latviešu lauku viensētā, īpašs marinētais siers), «Trubenieki» (lielākie šitake sēņu audzētāji Latvijā), «Liepiņmuižas medus» (medus, medus maisījumi ar ogām, ar ārstniecības augiem, medus un propolisa konfektes, bišu maize, vaska sveces), «Piparmētru namiņš» (piparmētru pārstrādes produkti pārtikā un kosmētikā), «Ābelītes» (tradicionālās vīna darīšanas metodes apvienotas ar mūsdienīgām tehnoloģijām, dabīgās sulas), «Mazzariņi» (strausu audzētava, izstrādājumi no strausu ādas, olu čaumalām, spalvām, strausu tauku ziepes, olas), «Tīreļu dzītuve» (destilāti no Latvijā audzētiem augļiem un ogām, lauku sēta, zirgu stallis).

Brauciena dalībnieku līdzmaksājums – 48,00 eiro (t.sk. PVN), kurā iekļauti saimniecību apmeklējumi, autobuss, naktsmītne un ēdināšana. Pieteikšanās līdz 26.augustam. Vietu skaits ierobežots, dalībniekiem jāapliecina sava iesaiste lauksaimniecībā. Informācija un pieteikšanās: Aija Luse (aija.luse@llkc.lv, 25483221), LLKC Ogres birojs (Ogres tehnikuma 304.kab.).