Lauku jauniešiem iespēja izglītoties uzņēmējdarbībā

[ A+ ] /[ A- ]

Īstenojot aktivitāti «Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai», Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs rīko mācības jauniešiem, lai atbalstītu gados jaunu cilvēku uzņēmējdarbības uzsākšanu lauku teritorijās, sniedzot viņiem iespēju iegūt ar uzņēmējdarbību saistītas zināšanas, kā arī iespēju iegūt naudas balvu, ko var izmantot biznesa idejas īstenošanai, piedaloties jauno uzņēmēju konkursā.

Pasākuma dalībnieki ir jaunieši vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri vēlas iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas par uzņēmuma veidošanu, uzsākt īstenot vai attīstīt savu uzņēmējdarbības ideju laukos, vai īstenot ar uzņēmējdarbību nesaistītu sabiedrisku aktivitāti kādā no Latvijas lauku reģioniem.

Mācības notiks Ogres tehnikumā, to ilgums – piecas dienas (viena mācību diena nedēļā). Pirmā mācību diena paredzēta 31.oktobrī. Pēc mācībām katrs to dalībnieks saņems iegūtās zināšanas apliecinošu sertifikātu. Mācības ir bez maksas.

Vairāk informācijas un pieteikšanās pie Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra uzņēmējdarbības konsultantes Elīnas Masteiko (e-pasta adrese: elina.masteiko@llkc.lv, tālr. 28331239).