Lielvārdē godinās novada labākos uzņēmējus

[ A+ ] /[ A- ]

Iedzīvotāji aicināti izvirzīt pretendentus konkursam «Lielvārdes novada komersantu (uzņēmēju) gada balva» nominācijā «Iedzīvotāju simpātija».

Jau sesto gadu Lielvārdes novada pašvaldība sadarbībā ar Lielvārdes novada uzņēmēju biedrību organizē konkursu «Lielvārdes novada komersantu (uzņēmēju) gada balva», kura mērķis ir apzināt un godināt vietējos uzņēmējus, pateikties viņiem par aktīvo darbu un ieguldījumu novada attīstībā. Šogad svinīgais pasākums notiks 27.aprīlī Lielvārdes novada sporta centrā.

Lielvārdes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, juridiskās personas līdz 5.aprīlim izvirzīt pretendentus nominācijā «Iedzīvotāju simpātija». Pretendenti dalībai konkursā var būt komersanti (individuālie komersanti, individuālie uzņēmumi, sabiedrība ar ierobežotu atbildību, zemnieku saimniecība u.c.), to filiāles un struktūrvienības, amatnieki un citi, kuru saimnieciskā darbība ir reģistrēta Lielvārdes novada teritorijā. Uz apbalvojumu nevar tikt izvirzītas nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājumi) un reliģiskās organizācijas. Drukātā formātā anketas pieejamas: Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Lielvārdes novada pašvaldības ēkā, kā arī Jumpravas pagasta pārvaldē un Lēdmanes pagasta pārvaldē.