Lielvārdē vajadzīgi juristi, Ogrē un Ikšķilē – pedagogi

[ A+ ] /[ A- ]

Lai arī jaunais mācību gads jau rit pilnā sparā, Ogres un Ikšķiles novadu izglītības iestādes joprojām meklē mācību spēkus. Lielvārdes novada pašvaldībai vajadzīgi divi juristi uzreiz, bet Ķeguma novada pašvaldība aicina darbā autovadītāju, kuram būs jāvadā policisti.

Lielvārdes novada pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos uz divām jurista vakancēm. Viena no tām ir uz nenoteiktu laiku, otra – uz noteiktu laiku. Paredzētais atalgojums – 1050 eiro pirms nodokļu nomaksas. Dokumenti tiks pieņemti līdz 5.oktobrim. Līdz 31.oktobrim var iesniegt dokumentus uz ceļu ekspluatācijas inženiera amatu. Piedāvātais atalgojums – 1100 eiro (pirms nodokļu nomaksas).

Ķeguma novada pašvaldība meklē autovadītāju darbam pašvaldības policijā, būs jāsniedz transporta pakalpojumi arī Bāriņtiesai un Sociālajam dienestam. Dokumentus pieņems līdz 5.oktobrim. No 2019.gada 1.janvāra Birzgales pagastā būs ģimenes ārsta amata vakance. Vairāk informācijas, zvanot uz tālr. 63027249 vai rakstot uz e-pasta adresi zemgale@vmnvd.gov.lv.

Ogres novada mācību iestādēs joprojām vajadzīgi pedagogi: Ķeipenes pamatskolā – mājturības skolotājs zēniem, Suntažu internātpamatskolā-rehabilitācijas centrā – krievu valodas skolotājs, Jaunogres vidusskolā – angļu valodas skolotājs, sociālais pedagogs un fizikas klases laborants. Ogres bērnudārzs «Zelta sietiņš» aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju. Izsludināts konkurss uz Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas «Ogres novada pašvaldība» Kancelejas klientu apkalpošanas speciālista amatu (uz noteiktu laiku). Mēnešalgas apmērs – 600 eiro (pēc nodokļu nomaksas). Dokumentus var iesniegt līdz 3.oktobrim.

Ikšķiles novada pašvaldībā ir vakance jaunatnes darbiniekam. Alga – 430 eiro (pēc nodokļu nomaksas), pieteikšanās līdz 30.septembrim, sūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi einars.deribo@ikskile.lv. Ikšķiles novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde «Čiekuriņš» aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (pieteikšanās līdz 1.oktobrim) un apkopēju. Tīnūžu sākumskola aicina pieteikties kandidātus uz sākumskolotāja amatu un sociālā pedagoga amatu. Pieteikumus pieņems līdz 29.oktobrim.

Ritvars Raits