Lielvārdes novadā savāktas teju piecas tonnas stikla

[ A+ ] /[ A- ]

Lielvārdes novads ar labu rezultātu piedalījies Vislatvijas «Stikla šķiratlonā» – tam bija pieteikušās 25 mājsaimniecības, kas kopumā sašķiroja un otrreizējai pārstrādei nodeva 4,66 tonnas stikla atkritumu – dažādas nevajadzīgās pudeles un burkas.

Katrā pašvaldībā, kas piedalās «Stikla šķiratlonā», starp akcijai pieteiktajām adresēm tiek izlozētas divas veikalu «top!» dāvanu kartes 20 eiro vērtībā. Savukārt dāvanu karti 30 eiro vērtībā saņem tas akcijas dalībnieks, kurš konkrētajā pašvaldībā ir sašķirojis un nodevis visvairāk stikla pudeļu un burku, ņemot vērā to svaru. Stikla taras izvešanas laikā arī Lielvārdes novadā visas pieteiktās adreses tika automātiski reģistrētas dalībai loterijā.

Vislielāko daudzumu stikla jeb aptuveni 426 kilogramus tukšās taras sašķiroja un nodeva Egita no Kalnaušiem, kura saņems veikalu «top!» dāvanu karti 30 eiro vērtībā. Savukārt veikalu «top!» dāvanu kartes 20 eiro vērtībā izlozes rezultātā iegūs Veronika un Anna. Ar dāvanu karšu saņēmējiem akcijas rīkotāji sazināsies individuāli.

SIA «Eco Baltia vide» un pārējie akcijas organizētāji pateicas Lielvārdes novada iedzīvotājiem par aktīvo dalību projektā un kopīgi paveiktajiem zaļajiem darbiem!