Lielvārdes novads piedalās tūrisma izstādē «Balttour 2018»

[ A+ ] /[ A- ]

No 2. līdz 4.februārim Rīgā norisinās tūrisma izstāde «Balttour 2018», kurā piedalās arī Lielvārdes novads un «AB parks», kopīgi veidojot 55 kvadrātmetru plašu un dažādu aktivitāšu piepildītu kopplatību, informē Lielvārdes novada Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Irēna Romanovska. Lielvārdieši izstādes apmeklētājus vilina ar Lielvārdes jostas maģiju, Pumpura alu un dinozauriem.

Lielvārdes novada stends 2.februārī piedāvās visiem interesentiem iepazīties ar «Linu mājas» darinājumiem, kā arī aicina piedalīties dažādās Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja sagatavotajās aktivitātēs, piemēram, zīlēšanā ar Lielvārdes jostu. 3.februārī pulksten 10.00 paredzēta alus darītavas «Pumpurs» meistarklase alus darīšanā, bet pulksten 16.00 – misas degustācija. Klāt pie misas apmeklētāji varēs baudīt arī «Zelmas maiznīcas» uz vietas cepto gardo maizīti, bet visas dienas gaitā stenda apmeklētāji varēs izcept līdzņemšanai personalizētu kliņģerīti. Savukārt 4.februārī izstādes apmeklētājus gaidīs, par sevi stāstīs un ar saviem labumiem cienās sidra darīšanas meistars Mr.Plūme un alus darītava «Pumpurs».

Apciemodami Lielvārdes novada stendu, nepaejiet garām arī «AB parka» atraktīvajai ekspozīcijai un nepalaidiet garām iespēju izpētīt dinozauru «no iekšpuses», iepazīties ar jaunajiem parka tēliem, kā arī bērniem apgleznot sejiņas, pūst burbuļus vai dekorēt piparkūkas.