Lielvārdes pasta nodaļa pārcelsies uz jaunām telpām

[ A+ ] /[ A- ]

Lielvārdes pasta nodaļa no 20.jūnija būs izvietota jaunās un ērtākās telpās – tā turpmāk atradīsies Lāčplēša ielā 18a (grāmatveikala «Jumava» ēkā), informē VAS «Latvijas Pasts» vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone.

Lielvārdes pasta nodaļas jaunā atrašanās vieta ir netālu no līdzšinējām telpām pilsētas centrā un izdevīgi pieejama gan pastāvīgajiem apmeklētājiem, gan pilsētas viesiem. Nodaļa tiks aprīkota ar klientu plūsmas vadības sistēmu In-Out, kas regulē apmeklētāju kustību un ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti ar Latvijas Pasta mobilās lietotnes starpniecību. Nodaļā tiks nodrošināts daudzveidīgs preču sortiments un par pirkumu varēs norēķināties ar bankas maksājumu kartēm.

Lielvārdes pasta nodaļas jaunās telpas būs komfortablākas kā klientiem, tā darbiniekiem, nodrošinot pozitīvu vidi un piedāvājot daudzveidīgu preču sortimentu, kas tiks izvietots arī atvērtā tipa stendos, ļaujot ērtāk izvēlēties vēlamo pirkumu. Nodaļa jaunajās telpās būs aprīkota ar modernu kases sistēmu, elektronisko parakstu ierīci par sūtījumu saņemšanu, kā arī maksājumu termināli, ļaujot par pirkumu norēķināties ar banku maksājumu kartēm. Jaunajās telpās nodrošināta piekļuve jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem un apmeklētājiem ar kustību traucējumiem, turklāt blakus pasta nodaļai ērti pieejama automašīnu stāvvieta.

Lielvārdes pasta nodaļas darbalaiks saglabāsies nemainīgs: pirmdienās – ceturtdienās no pulksten 8.00 līdz 18.00, piektdienās no pulksten 8.00 līdz 17.00 un sestdienās no pulksten 9.00 līdz 13.00.

Agate Gavare