Lielvārdieši turpina ziedot savam novadniekam Elvim

[ A+ ] /[ A- ]

Labdarības spēles dalībnieku kopbilde. Pirmajā rindā vidū (ratiņkrēslā) – Elvis Kurpnieks.

6.aprīlī Lielvārdes novada Sporta centrā notika labdarības spēle basketbolā starp Lielvārdes novada jauniešu izlasi un NBS Gaisa spēku un ASV militārpersonu apvienoto komandu. Labdarības pasākuma apmeklētāji saziedoja 309 eiro savam novadniekam Elvim Kurpniekam, kurš pagājušajā gadā cieta nelaimes gadījumā, gūstot smagu traumu, bet aizraujošajā mačā uzvaru svinēja lielvārdieši un draudzība.

Spēli pārliecinoši sāka «NBS Gaisa spēki/ASV», kas jau pirmajā ceturtdaļā iekrāja ievērojamu pārsvaru. Viesi vadībā atradās līdz pat pēdējai ceturtdaļai, kad Lielvārdes basketbolistiem ar lielām pūlēm izdevās panākt izlīdzinājumu. Saspringtā cīņas galotnē ar tikai divu punktu pārsvaru (73:71) uzvarēja lielvārdieši.

Tomēr galvenais šī pasākuma mērķis bija vākt ziedojumus novadniekam Elvim, kurš pēc gūtās mugurkaula traumas spēj pārvietoties tikai ratiņkrēslā. Jaunā puiša rehabilitācijas procesam, kā arī viņa mājokļa pielāgošanai, lai tajā visur varētu pārvietoties ratiņkrēslā, nepieciešami lieli finansiālie ieguldījumi, tāpēc ar lielu pateicību tiek sagaidīts un pieņemts katrs eiro. Tieši pirms šīs labdarības spēles Lielvārdes novada sporta centrā notika florbola Virslīgas vīriešiem pusfināla sērijas mačs starp komandām «Lielvārde/Fat Pipe» un «Lekrings», arī šīs spēles apmeklētājiem bija iespēja atbalstīt Elvi ar ziedojumiem, ko viņi aktīvi darīja. Abu spēļu laikā kopumā tika saziedoti 309 eiro.

Kā informē Lielvārdes novada pašvaldība, šis nebija pirmais labdarības pasākums, kas tika rīkots, lai palīdzētu Elvim. 15.februārī Lielvārdes novada Attīstības fonds sadarbībā ar Lielvārdes novada Kultūras centru, Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu ansambli un NBS Gaisa spēku Lielvārdes Aviācijas bāzes garnizona ansambli rīkoja labdarības koncertu, kura laikā apmeklētāji saziedoja 1553 eiro. Kopumā Elvim un viņa ģimenei šobrīd ziedoti 4980 eiro. Līdz šim no ziedojumiem iztērēti 825 eiro Elvja vannas istabas pielāgošanai, lai to varētu izmantot cilvēks ratiņkrēslā. Nākamais plānotais ieguldījums ir pacēlāja ierīkošana. Turpinās arī dažādas terapijas procedūras pašam Elvim.

Arī Uzņēmēju dienā un modes skatē «Lielvārde var!», kas notiks 27.aprīlī Lielvārdes novada sporta centrā, būs iespēja ziedot, lai atbalstītu Elvi.

Paldies visiem ziedotājiem! Jūsu atbalsts ir ļoti svarīgs! Ziedot joprojām iespējams arī uz bankas kontu ar norādi: Palīdzība E.K.

Konts ziedojumiem:

Lielvārdes Attīstības fonds

Raiņa iela 11A Lielvārde

Reģ.nr. 40008080019

Swedbank LV60HABA0551035781267

Ritvars Raits

Foto no Lielvārdes novada pašvaldības arhīva