Lūdz finansiālu palīdzību ugunsnelaimē cietušās mājas atjaunošanai

[ A+ ] /[ A- ]

Ugunsnelaimē cietušajai mājai nepieciešams pēc iespējas ātrāk uzlikt jumtu.

Ikšķiliete Gunta Ķēniņa Sociālajā vietnē Facebook vērsusies pie līdzcilvēkiem ar aicinājumu palīdzēt atjaunot ugunsnelaimē cietušo ģimenes māju.

«Mūsu ģimenē notikusi milzīga nelaime… Naktī uz 2.septembri nodega mūsu māja Ikšķilē. Paldies Dievam, ar mums pašiem viss ir kārtībā, bet māja gan vairs nav apdzīvojama. Bijām uzsākuši mājas otrā stāva būvniecību, kuru gandrīz jau pabeidzām. Pēc jumta seguma kausēšanas aizdegās jumts. Viens nelaimīgs gruzdiņš pēc četrām stundām iznīcināja visu mūsu māju… Šobrīd mums ir kur dzīvot, bet jāturpina maksāt kredīts un jaunie izdevumi par dzīvesvietu. Mājas pirmā stāva sienas ir glābjamas, bet nepieciešams pēc iespējas ātrāk uzlikt pagaidu jumtu, tāpat jāgādā daudzas ikdienas lietas no jauna. Māja bija apdrošināta, bet gaidām apdrošinātāju lēmumu par kompensācijas izmaksu. Ļoti ceram, ka to neatteiks. Taču tēriņi ir lieli, māja jāglābj pēc iespējas ātrāk, un šādu līdzekļu mums nav. Tāpēc ļoti lūdzam visiem, visiem, kuri varētu palīdzēt kaut ar mazumiņu finansiāli. Paldies kaimiņiem un draugiem par operatīvu palīdzību grūtā brīdī. Vajadzīgo lietu un mantu saraksts top, jo paši vēl nesaprotam, kas primāri mums nepieciešams.

Paldies visiem, kas mūs atbalsta, palīdz un domā par mums, lai mums viss izdotos,» sociālajā vietnē ģimenes bēdu stāstā dalās Gunta.

Ugunsnelaimē cietušā īpašuma atjaunošanai var ziedot, pārskaitot līdzekļus uz kontu: LV36PARX0001760803000

GUNTA ĶĒNIŅA.

Dzintra Dzene

Foto no personiskā arhīva