Maina siltumtīklu atsevišķus posmus

[ A+ ] /[ A- ]

Vasara ir laiks, kad Ogres novada pašvaldības aģentūras «Mālkalne» siltumapgādes iecirknis strādā ar pilnu jaudu – 11 Ogres katlu mājās tiek veiktas profilakses un renovēti siltumtīkli, informē «Mālkalnes» sabiedrisko attiecību speciāliste Gundega Deģe.

Pašlaik notiek siltumtīklu atsevišķu posmu renovācijas darbi vairākas vietās pilsētā – Brīvības ielā (56 m), no Tīnūžu ielas 18 līdz Tīnūžu ielai 20 (39 m), Akmeņu ielā 50 – 41 metrs, Rotas ielā 51 m un Parka ielā 86 m.

Iepirkums par šo darbu veikšanu tika izsludināts 21. maijā, konkursā uzvarēja firma «Gastex», jo piedāvāja viszemāko cenu. Saskaņā ar līgumu darbi bija jāpabeidz līdz vasaras beigām. Diemžēl tie ir aizkavējušies, un firmas pārstāvji ir vērsušies p/a «Mālkalne» ar lūgumu pagarināt līgumu līdz 30. septembrim. Līdz ar to attiecīgo rajonu iedzīvotājiem siltumtīklu renovācijas laikā nebūs karstā ūdens.

Līdz apkures sezonas sākumam paredzēta vēl viena siltumtīklu posma rekonstrukcija. 23. augustā ir izsludināts publiskais iepirkums siltumtīklu renovācijai no Zilokalnu prosp. 10 līdz Zilokalnu prosp. 12 ( 212 m). Darbi paredzēti līdz 15. oktobrim. Līdz ar to karstā ūdens nebūs Ausekļa prosp. 10 un 15, Vidus prosp. 16a un 20, rehabilitācijas slimnīcā, kā arī dažās privātmājās.