Meklē viesģimeni skolēnam no Meksikas

[ A+ ] /[ A- ]

No septembra Ogres skolā mācās viesskolēns Emilio no Meksikas – 17 gadus jauns puisis, kura pozitīvisms un atvērtais skats uz pasauli ir ļāvis viņam jau iedraudzēties ar jauniešiem viņa klasē un skolā. Emilio ir AFS Starpkultūru apmaiņas programmas dalībnieks un līdz jūnijam iepazīs mūsu valsti, tradīcijas, mācīsies latviešu valodu un apmeklēs stundas kā parasts vidusskolnieks.

Lai notiktu veiksmīgāka valodas apguve un starpkultūru pieredzes apmaiņa, viesskolēni dzīvo viesģimenēs. Tāpēc “AFS Latvija” meklē viesģimeni Emilio Ogrē vai apkārtnē: tos, kuriem interesē citas kultūras un valodas (spāņu!), kuri vēlas paplašināt savu redzesloku un iegūt starptautiskus sakarus, kā arī ir atvērti jaunam ģimenes loceklim uz apmēram 10 mēnešiem. Emilio Latvijā būs līdz 2019.gada jūnija beigām, un viesģimene būs viens no atbalsta punktiem viņa adaptācijai Latvijā, parādot labāko no mūsu ikdienas, paradumiem, tradīcijām un kultūras.

Emilio augstu vērtē ģimenes tradīcijas, runā lieliskā spāņu valodā, labā angļu valodā un pavisam nedaudz arī franciski, ļoti labi saprotas ar visa vecuma bērniem un suņiem. Viņš ļoti daudz smaida, ir aktīvs, ekstraverts, un viņam tuvie cilvēki uzskata, ka Emilio ir mērķtiecīgs, ar līdera īpašībām apveltīts jauns cilvēks un vienlaikus pieklājīgs, izpalīdzīgs un lojāls jaunietis. Viņam patīk peldēt, sportiskas aktivitātes, kā arī iepazīt citu valstu tradicionālos ēdienus. Nākotnē viņš vēlas studēt jurisprudenci vai ekonomiku.

Ja Jūsu ģimenē ir brīva gultasvieta, iespēja nodrošināt skolēnu ar ēdināšanu, pieņemt viņu kā savu ģimenes locekli un viesvecākiem ir vismaz 25 gadi, lūgums sazināties ar “AFS Latvija”. Papildinformācija: zvanot uz 67280646 vai 26486456, sūtot e-pastu uz info.latvija@afs.org, meklējot informāciju mājaslapā www.afs.lv.