Mēs varam palīdzēt 128 bērniem no trūcīgām ģimenēm

[ A+ ] /[ A- ]

Lai palīdzētu bērniem no trūcīgām ģimenēm uzsākt skolas gaitas, Ogres novada labdarības organizācija «Otrās Mājas!» sadarbībā ar portālu Ziedot.lv uzsāk labdarības akciju «Skolas soma Ogres novada septiņos pagastos un Ķeguma novada vienā pagastā».

Tās laikā tiek vākti ziedojumi skolas piederumu iegādei bērniem no trūcīgām ģimenēm. Šī akcija norit Ziedot.lv vislatvijas akcijas «Skolas soma» ietvaros, kurā piedalās 42 reģionālo labdarības organizāciju tīkla organizācijas.

Ogres un Ķeguma novadā labdarības akcija ziedojumu vākšanai notiek:

– 21. augustā no pulksten 9 līdz 15 Madlienā – pie stadiona un kultūras nama Madlienā;

–22.augustā no pulksten 12 līdz 17 Ķeipenes, Taurupes, Meņģeles, Mazozolu, Krapes un Lauberes tautas namos, kā arī Rembates pagasta pārvaldes ēkas stāvvietā (Ķeguma novads). Gaidīsim mantiskos (skolas piederumus, sporta tērpus, somas, grāmatas u.c.) un naudas ziedojumus.

Lai palīdzētu mazajiem Ogres un Ķeguma novada (konkrēti Rembates)skolēniem uzsākt skolas gaitas, aicinām arī ziedot: biedrība «Otrās Mājas», reģ’.Nr.40008082221, Ziedojuma konts A/S Hansabanka Nr.LV53HABA0551018765653.

Vislatvijas akcijai «Skolas soma» varat ziedot portālā Ziedot.lv. Ziedot iespējams, zvanot arī uz labdarības tālruni 90006383. Savukārt visā Latvijā šai akcijai varēs ziedot ziedojumu kastītēs RIMI lielveikalos un hipermārketos visā Latvijā. Piesaistītie ziedojumi proporcionāli tiks sadalīti reģionālajām labdarības organizācijām.

Latvijā ir daudz ģimeņu ar skolas vecuma bērniem, kuras dzīvo uz nabadzības sliekšņa. Īpaši stāvoklis pasliktinājies vispārējās ekonomiskās krīzes ietekmē, un tādēļ mūsu palīdzību šogad gaida Ogres novada Meņģeles, Madlienas, Taurupes, Ķeipenes, Lauberes, Mazozolu un Ķeguma novada Rembates pagasta 128 bērni.

Ziedot.lv aptaujāto ģimeņu pārstāvji aprēķināja, ka izdevumi skolas gaitu uzsākšanai vienam bērnam ir vismaz 100 latu. Šāda summa šīm 128 ģimenēm ir nesasniedzama, un, tuvojoties mācību gadam, viņus pārņem izmisums par to, kā sagādāt visu mācībām nepieciešamo.

Palīdzēsim arī šogad bērniem izjust skolā iešanas prieku! Ziedojot naudu, varam uzdāvināt daļu no nepieciešamajām lietām, lai kāds pirmklasnieks, kuram vecāki nevar iegādāties skolas piederumus, ar prieku uzsāktu skolas gaitas! Palīdzēt varam, arī ziedojot lietošanai derīgus skolas piederumus un lietas, kuras pašu skolēniem vairs nav derīgas, bet kādam citam skolēnam – ļoti nepieciešamas!

Lai nodrošinātu to, ka ziedotie līdzekļi patiešām tiek izlietoti skolas preču iegādei, ģimenes nesaņems naudu, bet gan īpašas dāvanu kartes 25 latu apmērā, ko varēs izlietot, iegādājoties tikai skolas preces.

Projekta gaitai un ziedojumu izlietojumam ikviens var sekot līdzi portālā www.ziedot.lv