Nākamnedēļ atsāksies darbi Ogrē, Jāņa Čakstes prospektā

[ A+ ] /[ A- ]

Būvdarbus Ogrē, Jāņa Čakstes prospektā, uzsāka pagājušā gada aprīlī, un šī gada janvārī, ņemot vērā laika apstākļus, iestājās to tehnoloģiskais pārtraukums. Nākamnedēļ, 8.aprīlī, J.Čakstes prospektā darbus plānots atsākt. Šogad paredzēts izbūvēt trotuāru un brauktuvi, kā arī veikt labiekārtošanas darbus.

«OVV» jau rakstīja, ka J.Čakstes prospektā notiek pārbūves 2.kārtas būvniecības darbi projekta «Jāņa Čakstes prospekta pārbūve II kārta – Jāņa Čakstes prospekts, Ogre» ietvaros. Darbus veic SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»», kuru pašvaldība izraudzījās publiskā iepirkuma rezultātā un 2018. gada 16. janvārī noslēdza līgumu par kopējo līgumsummu 2 418 862,75 eiro bez PVN.

Darbi tiek veikti atbilstoši būvprojektam, ko 2018. gadā izstrādāja SIA «A Vide». Rezultātā pilsēta iegūs vēl vienu sakārtotu satiksmes infrastruktūras objektu – ar pārbūvētu brauktuvi, pārveidotiem krustojumiem un nobrauktuvēm, atjaunotām sabiedriskā transporta pieturām, uzlabotu satiksmes drošību un vides pieejamību, jaunu ielas apgaismojumu, labiekārtotu teritoriju, kā arī ar jauniem, mūsdienu standartiem atbilstošiem inženierkomunikāciju tīkliem zem ielas (lietus ūdens kanalizācijas, sadzīves kanalizācijas, elektroapgādes, vājstrāvas un gāzes apgādes tīkli, kā arī apgaismojums). Kopējais posma garums, kurā tiks veikti būvdarbi, ir 1265 metri.

Pašvaldības darbinieki aicina ievērot uzstādītās ceļa zīmes un braukt atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem, būt iecietīgiem pret notiekošajiem ceļa pārbūves darbiem un, ja iespējams, izmantot apbraucamos ceļus.

 Marta Poga