Noskaidroti uzvarētāji fizioloģijas konkursā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres ģimnāzijā noslēdzies A. Valtnera Latvijas skolēnu konkurss «Pazīsti savu organismu».

9.klašu grupā pirmo vietu ieguva Alise Gailāne no Tīnūžu pamatskolas (skolotāja A. Migleniece). Otro vietu dalīja Karīna Visoveņa no Ogres 1.vidusskolas (I. Grigale) un Sanda Šulca no Ikšķiles vidusskolas (V. Poriete). Trešajā vietā ierindojās Evija Mūrniece no Lielvārdes pamatskolas (A. Pētersons), Artis Vasiļjevs no Tīnūžu pamatskolas (A. Migleniece) un Elvis Barščausks no Lēdmanes pamatskolas (M. Auziņa).

Vidusskolēnu sāncensībā pirmo vietu sev nodrošināja Anita Zagorska no Ogres 1.vidusskolas (I. Grigale). Otro vietu dalīja Kārlis Jermacāns no Ogres ģimnāzijas (E. Kadakovska), Lelde Hermane no Ikšķiles vidusskolas (V. Poriete), kā arī Ogres 1. vidusskolas skolotājas I. Grigales audzēkņi Mikus Preinbergs un Renārs Čeredņičenko. Trešajā vietā ierindojās Kristīne Kovale no Ogres ģimnāzijas (E. Kadakovska), Marija Roddate no Jaunogres vidusskolas (A. Roddate) un Renija Aleksejeva no Ogres 1.vidusskolas (I. Grigale). Atzinību nopelnīja Mārtiņš Bērziņš no Ikšķiles vidusskolas (V. Poriete) un Elva Latiša no Ogres 1.vidusskolas (I. Grigale).

Uz A. Valtnera Latvijas skolēnu konkursu «Pazīsti savu organismu» Daugavpilī, 23.aprīlī, dosies Alise Gailāne, Karīna Visoveņa, Anita Zagorska un Lelde Hermane.