Noteikti gada labākie sētnieki

[ A+ ] /[ A- ]

Labāko sētnieku un viņu sveicēju kopbilde: pirmā rindā no labās – Svetlana Kuzņecova, Ilona Demjāne, Maija Vītola, Vasīlijs Konkins, 2. rindā – Aigars Roze un Maira Rudzīte.

Aizvadītā gada nogalē Ogres novada pašvaldības aģentūrā «Mālkalne» tika sveikti 2010. gada labākie sētnieki. Par tādiem šoreiz atzīti četri – Ilona Demjāne ( Zilokalnu prosp. 22, 24), Svetlana Kuzņecova ( Mālkalnes prosp. 35, 37), Vasilijs Konkins (autobusu pieturas, ietves, gājēju ceļš gar «Fazer», tunelis zem Daugavpils šosejas, ietve līdz CSDD) un Maija Vītola (Grīvas prosp. 1, 8, 9).

Šāds pasākums Ogrē notiek jau astoto gadu, taču šogad labākos sētniekus vērtēja savādāk kā citus gadus – neveicot iedzīvotāju anketēšanu, bet uzvarētājus nosakot apkopes iecirkņa vadībai. Vērtēšana notika visa gada garumā – katru mēnesi sastādīja četru labāko sētnieku topu. Izvēloties gada uzvarētājus, tika ņemtas vērā arī māju vecāko un iedzīvotāju atsauksmes – aizrādījumi un pateicības.

Apsveicami ir tas, ka labāko sarakstā katru gadu parādās gan veterāni, gan jaunie sētnieki. Labāko sētnieku statusā jau atkārtoti nominēta Svetlana Kuzņecova un Vasīlijs Konkins.

«Gribētos, lai iedzīvotāji iejūtas sētnieku ādā, jo no malas jau viss liekas vienkārši,» teic Svetlana Kuzņecova.

«Sētniekiem pārsvarā nepatīk ziema, bet man liekas, ka daudz grūtāk ir uzkopt apkārtni rudenī, jo tad katra vismazākā lapiņa ir kā dadzis acī,» tā Ilona Demjāne.

«Lai gan sētnieki saņem niecīgu piemaksu ( apmēram 1 Ls mēnesī) par to, ka sakopj suņu atstāto, gribētos redzēt lielāku atbildību arī no pašu suņu īpašniekiem,» tā Maija Vītola.

Pasākuma laikā pateicības vārdus sētniekiem teica Ogres novada p/a «Mālkalne» direktors Aigars Roze un apkopes iecirkņa vadītāja Maira Rudzīte. Viņi sētniekiem novēlēja izturību, pacietību un labu veselību.

Gundegas Deģes foto