Notikusi Čeku loterijas pirmā izloze

[ A+ ] /[ A- ]

Svētdien, 11.augustā, TV3 raidījuma «Superbingo» laikā, tika paziņoti pirmie uzvarētāji Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotajā Čeku loterijā. Jūlija mēneša izlozes galveno balvu jeb 10 000 eiro saņems 12.jūlijā reģistrēts čeks ar numuru 4519024. Laimētāja telefona numura pēdējie četri cipari ir «1651».

Čeku loterijas jūlija izlozē piedalījās 1 731 070 attaisnojuma dokumenti – čeki, kvītis, biļetes. Bez galvenās balvas svētdien arī tika paziņoti trīs naudas balvu 5000 eiro vērtībā, 50 naudas balvu 100 eiro vērtībā, kā arī 72 Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku balvu, kuru vidū ir dāvanu kartes, pakalpojumi un dažādas praktiski noderīgas lietas, ieguvēji. Ar pilnu laimētāju sarakstu, kurā var redzēt gan 100 euro, gan 5000 euro, gan arī 10 000 euro laimētājus, var iepazīties interneta mājaslapā www.cekuloterija.lv/laimetaji.

Loterijas dalībniekiem jāielāgo, ka, lai saņemtu balvas, dalībniekam, kura reģistrētais čeks ir laimētāju vidū, 30 dienu laikā no izlozes rezultātu publicēšanas dienas jāpiesakās Valsts ieņēmumu dienestā (VID). To var izdarīt, izmantojot VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu un iesniedzot tajā laimējušo čeku skenētā veidā, vai ierodoties VID klientu apkalpošanas centrā un uzrādot laimējušā čeka oriģinālu. Piesakoties naudas balvas saņemšanai, laimētājam iesniegumā jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, mobilā tālruņa numurs un sava bankas konta numurs. Piesakoties papildu balvas saņemšanai, laimētājam jānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods un mobilā tālruņa numurs.

Valsts ieņēmumu dienests veiks laimējušā čeka un tā atbilstības čeku loterijas prasībām pārbaudi, un mēneša izlozes naudas balvu izmaksās 30 dienu laikā no pieteikuma saņemšanas dienas. Naudas balvu izmaksā, izmantojot tikai bezskaidras naudas norēķinus. Ja laimējušais čeks neatbilst Čeku loterijas likuma prasībām, Valsts ieņēmumu dienests ir tiesīgs naudas balvu neizmaksāt un papildu balvu nepiešķirt. Laimētājs, kurš Čeku loterijas likuma noteiktajā termiņā nav ieradies Valsts ieņēmumu dienestā un pieteicies laimesta saņemšanai, zaudēs tiesības saņemt naudas balvu vai papildu balvu.

Agate Gavare