Ogrē tikšanās ar psihologu un filozofu Raivi Bernānu

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres Centrālā bibliotēka (OCB) aicina uz tikšanos ar psihologu un filozofu Raivi Bernānu. Pasākums «Cilvēks rada visu pats savā dzīvē!», notiks 24.oktobrī pulksten 17.00 OCB telpās Ogrē, Zvaigžņu ielā 4. Interesentiem pieteikties iepriekš, zvanot uz tālr. 65071948.

Raivis Bernāns ir tiešs, pat pragmatisks, bet viņa zināšanu caurvītais skatiens ir vērsts uz izpratnes sniegšanu, kas ir tik nozīmīga mūsu ikdienā, lai gūtu sasniegumus, kas ir noturīgi ilgtermiņā. Raivis palīdz rast komunikāciju starp ķermeni, prātu un emocijām – tas arī ir viens no sasniegumu pamatakmeņiem. Mums dzīvē jāatver sevī četri enerģiju veidi: Labklājība. Labsajūta. Enerģija. Ticība.

Raivis šo nodarbību veido tāpēc, lai katrs dalībnieks iegūtu savu izpratni par viņam apkārt notiekošo un daudziem tik aktuāliem jautājumiem, piemēram: Kas man jāizdara, lai sevī atgūtu dzīvesprieku? Kas man jāizdara, lai dzīvē spētu dot un ņemt? Kas man ir jāizprot no attiecībām, kuras neapmierina? Kas man jāizdara, lai iegūtu labklājību? Kas man jāizdara, lai iegūtu pārliecību un ticību tajā, ko daru?