Ogrē un Ogresgalā jauni autoceļu uzturētāji

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada pašvaldība, lai nodrošinātu savu ielu, ceļu un stāvlaukumu uzturēšanu, noslēgusi jaunus līgumus par šo darbu veikšanu Ogres pilsētā un Ogresgala pagastā. Kopš februāra sākuma pie darba ķērušās SIA «VIA Mežs» un SIA «Pilsētas Eko Serviss».

SIA «Pilsētas Eko Serviss» ielu, ceļu un stāvlaukumu uzturēšanas darbus veic Ogresgala pagastā, kā arī Ogres pilsētas 2.zonā (skat. karti). SIA «VIA Mežs» tādus pašus darbus veic Ogres pilsētas 1.zonā (skat. karti). Abu uzņēmumu veicamo darbu apjomā ietilpst sniega tīrīšana, brauktuvju kaisīšana ziemas laikā, ielu un ceļu ar grants segumu greiderēšana, asfalta bedrīšu labošana visos gadalaikos, kā arī izskalojumu likvidēšana. Iedzīvotāji dažādu jautājumu, neskaidrību un sūdzību gadījumā saistībā ar ceļiem un ielām Ogres pilsētā un Ogresgala pagastā šo uzņēmumu pārstāvjiem var zvanīt jebkurā diennakts laikā: SIA «Pilsētas Eko Serviss» – tālr. 28375444; SIA «VIA Mežs» – tālr. 23116909.

Kā noskaidroju, tiem iedzīvotājiem, kuriem vasarās problēmas sagādā putekļi, kas rodas no braukšanas pa ielām ar grants vai dolomīta šķembu segumu, ar lūgumu par brauktuvju apstrādi ar pretputekļu materiālu būs jāvēršas nevis šajos uzņēmumos, bet gan Ogres novada pašvaldībā.

Ritvars Raits