Ogrē, Vidus prospektā, plāno būvēt pašapkalpošanās automazgātavu

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada pašvaldība paziņojusi par publiskās apspriešanas uzsākšanu automazgātavas jaunbūvei Ogrē, Vidus prospektā 3, līdzās lielveikalam «Maxima», ēkas vietā, kas jau vairākus gadus ir pamesta un kur izveidojusies teju vai izgāztuve.

2641 kvadrātmetru lielajā teritorijā plānota automazgātava ar četrām mazgāšanas vietām un putekļu sūcēju. Pirms būvdarbu uzsākšanas paredzēts demontēt uz zemes gabala esošās ēkas, bet lielo koku stādījumus projekta īstenotāji sola saglabāt. Piekļūšana autotransportam plānota no Vidus prospekta.

Līdz 9.martam iedzīvotājiem ir iespēja izteikt viedokli par plānoto projektu.

20.februārī pulksten 18 Ogres novada pašvaldības Lielajā zālē būs iespējams piedalīties būvniecības ieceres prezentācijā.

Kā būvniecības ierosinātājs norādīta Līga Tītmane, bet būvniecības izstrādātājs – SIA «Puķupušķis». Publiskās apspriešanas materiāli aplūkojami pašvaldības administrācijas ēkā. Tālrunis informācijai: 65049153.

Jāpiebilst, ka Ogrē šobrīd darbojas divas līdzīga tipa automazgātavas – pie autoceļa Rīga – Daugavpils Pārogres pusē un arī Jaunogres pusē.