Ogres novada Sociālā dienesta darbinieki nākamnedēļ apmeklētājus nepieņems

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada Sociālā dienesta darbinieki no 26.augusta apmeklētājus pieņems jaunajās telpās Ogrē, Upes prospektā 16.

Kopš jūlija intensīvi notiek Ogres novada Sociālā dienesta pārcelšanās uz jaunajām telpām no pagaidu mājvietas Vidzemes ielā 3, Ogrē, un citām vietām, kur līdz šim darbojās dažādas Sociālā dienesta struktūrvienības.

Jaunās Ogres novada Sociālā dienesta telpas iekārtotas bijušajā Ogres tehnikuma izglītības iestādes ēkā – Ogrē, Upes prospektā 16. Šobrīd vēl noris pārcelšanās un iekārtošanās darbi uz jaunajām telpām, tāpēc nākamnedēļ, no 19. līdz 23. augustam, Ogres novada Sociālā dienesta darbinieki apmeklētājus nepieņems.

Jaunajās telpās Ogrē, Upes prospektā 16, Ogres novada Sociālais dienests apmeklētājus pieņems, sākot ar 26.augustu, iepriekšējā darba laikā: pirmdienās no pulksten 13 līdz pulksten 17.30, otrdienās no pulksten 9 līdz pulksten 12, trešdienās no pulksten 13 līdz pulksten 16 un ceturtdienās no pulksten 9 līdz pulksten 12.

Oficiālā Ogres novada Sociālā dienesta telpu atklāšana notiks 23.augustā.

«Šī projekta realizēšana bija ilga un nemaz ne viegla, bet tas būs labs devums Ogres novada iedzīvotājiem, jo sociālos pakalpojumus Ogrē tagad varēs saņemt vienviet. Šeit mājvietu radīs arī Dienas centrs un nevalstiskās organizācijas,» norāda Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

Dzintra Dzene

Dzintras Dzenes foto