Ogres peldbaseins jauno sezonu uzsāks 16.septembrī

[ A+ ] /[ A- ]

Peldbaseins «Neptūns» Ogrē, Meža prospektā 9, jauno sezonu uzsāks 16.septembrī, informē Ogres novada pašvaldības aģentūras «Ogres komunikācijas» darbinieki.

«OVV» jau rakstīja, ka P/A «Ogres komunikācijas» struktūrvienība «Neptūns» 2018./2019.gada sezonu beidza 31.maijā. Vasarā peldbaseins nedarbojas, jo šis ir laiks, kad tiek veikti ikgadējie baseina profilakses darbi.

P/A «Ogres komunikācijas» darbinieki aicina pirms peldbaseina apmeklēšanas iepazīties ar tā noslogojuma grafiku, kas pieejams Ogres novada pašvaldības mājas lapā sadaļā P/A «Ogres komunikācijas» vai sadaļā «Sports». Grafikā norādītas arī sanitārās stundas un laiks, kad notiek peldēšanas sacensības. 2019./2020.gada sezonā peldbaseina apmeklējuma cenas un darba laiks paliks līdzšinējais – baseins darbosies katru dienu no pulksten 7 līdz pulksten 21. Savukārt pirtis strādās pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās no pulksten 16 līdz pulksten 21, bet trešdienās no pulksten 9.30 līdz pulksten 21.

Jāpiebilst, ka jaunajā sezonā peldbaseina kase atradīsies otrajā stāvā, dodot iespēju par baseina apmeklējumu samaksāt tieši pirms došanās ģērbtuvē. Līdz ar to čekus vairs nevajadzēs, kā līdz šim, nest cauri dušai un atrādīt dežurantam pie peldbaseina.

Baseina kases telefona līnija ir atslēgta līdz tā darbības atsākšanai.

Tālrunis informācijai: 65035900, vadītājs Indulis Kalniņš: tālr. 26464334, e –pasts: indulis.kalnins@ogreskomunikacijas.lv.

Marta Poga