Ogres seniori sporto, brauc ekskursijās un tiekas dienas centrā

[ A+ ] /[ A- ]

Vēlos informēt par Ogres pensionāru biedrības jaunākajām aktualitātēm.

* Ogres pensionāru biedrības valde 15.augustā no pulksten 11 līdz 14 Ogres sporta stadionā Ogrē, Skolas ielā 21, organizē sporta svētkus. Lūdzam visus seniorus apmeklēt šo interesanto pasākumu. Un, kā jau sporta svētkos, izmēģināsim savas fiziskās un atjautības spējas dažādās sporta disciplīnās. Priecāsimies par pašu vai kaimiņu sasniegumiem un būsim lepni par izcīnītajām vietām, saņemot apbalvojumus! Ar neviltotu prieku un humoru skaisti pavadīsim šo laiku!

* 23.augustā tiek rīkota ekskursija uz otro lielāko Latvijas pilsētu Daugavpili un tās novadu. Tai pieteikties aicinām 17.augustā no pulksten 10.00 līdz 12.00 Ogres Kultūras centra 176.kabinetā. Aprēķinot transporta un gidu pakalpojumus, kā arī muzeju apmeklējumu izmaksas, ekskursija katram interesentam izmaksās 13 eiro.

* Ar 7.septembri katru ceturtdienu no pulksten 10.00 līdz 14.00 tiek atvērts senioru dienas centrs Ogrē, Meža prospektā 9, 60.kabinetā. Lūgums būt aktīviem tā apmeklētājiem. Pie kūpošas tējas tasītes varēsim brīvi un vaļsirdīgi izrunāties, sajust viens otra atbalstošo plecu, kā arī palasīt jaunos laikrakstus «Ogres Vēstis Visiem» un «Latvijas Pensionārs». Tāpat būs iespēja apmainīties ar grāmatām lasīšanai, norūdīt savus muskuļus un atjaunot spēkus uz trenažieriem.

Lai mums visiem kopā veicas šajos pasākumos! Tālrunis uzziņām: 28251168.

Jānis Staudžs, Ogres pensionāru biedrības valdes priekšsēdētājs