Pašvaldības aicina darbā sociālos darbiniekus un skolotājus

[ A+ ] /[ A- ]

Mūsu novadu pašvaldībās joprojām vispieprasītākie ir sociālie darbinieki, psihologi un skolotāji. Lielvārdes novada pašvaldības uzņēmums «Lielvārdes Remte» izsludinājis konkursu uz galvenā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku). Lielvārdē meklē arī nekustamo īpašumu apsaimniekošanas speciālistu, bet Ogrē izsludināts konkurss uz būvinspektora amatu.

Ogres novada pašvaldībā izsludināts konkurss uz vakanto Ogres novada būvvaldes būvinspektora amatu, pieteikumus pieņems līdz 13.aprīlim. Taurupes sociālajā centrā vajadzīgs sociālais darbinieks uz noteiktu laiku, pieteikšanās līdz 15.aprīlim. Sociālo darbinieku meklē arī Madlienas sociālais centrs, kandidāti var pieteikties līdz 15.aprīlim. Ogres Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta dienas centrs aicina darbā psihologu, pieteikumus gaidīs līdz 15.aprīlim. Ogres bērnudārzs «Sprīdītis» aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju, vairāk informācijas pa tālr. 29697656 (darba laikā).

Lielvārdes novada pašvaldībai vajadzīgs nekustamo īpašumu apsaimniekošanas speciālists (pieteikumus pieņems līdz 6.aprīlim) un jurists uz noteiktu laiku (dokumentus iesniegt līdz 13.aprīlim). Pašvaldības uzņēmums «Lielvārdes Remte» izsludinājis konkursu uz galvenā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku). Pretendentu pieteikumus gaidīs līdz 3.aprīlim. Lielvārdes pamatskola izsludinājusi pieteikšanos uz vakanto dārznieka amatu, pretendentiem zvanīt uz tālr. 25733164. Pašvaldība bija izsludinājusi konkursu uz E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas direktora amatu, bet, kā jau ziņots, neviens kandidāts nebija izteicis vēlēšanos tajā piedalīties. Kuru katru brīdi jābūt izsludinātam atkārtotam konkursam.

Ķeguma novadā šobrīd ir tikai divas vakances. Birzgales pamatskola aicina darbā krievu valodas skolotāju uz nepilnu slodzi (11 kontaktstundas nedēļā). Pieteikumus sūtīt skolas direktoram Valentīnam Pastaram uz e-pasta adresi valentins.pastars@kegums.lv. Jautājumu gadījumā zvanīt uz tālr. 26334662. Birzgales bērnudārzs «Birztaliņa» uz noteiktu laiku piedāvā darbu medicīnas māsai (četras stundas dienā). Vairāk informācijas pa tālr. 26180845.

Ikšķiles novada pašvaldībā vakanču nav, bet Ikšķiles Brīvā skola aicina pulkā dabaszinību skolotāju un sākumizglītības skolotāju darbam nākamajā mācību gadā. Motivācijas vēstule un dzīves apraksts jāsūta uz e-pasta adresi info@brivaskola.lv.

Ritvars Raits